Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lillekese v2hilugu
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lilleke123

PostitusPostitatud: Reede Jan 08, 2016 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

Head uut kõigile!!! Ärge kartke keegi keemiaid, tänapäeval pole see midagi hullu, kõik on talutav ja laseb elada tavapärast elu. Mina käin nüüd jälle tööl ja elangi tavapärast elu, lootes, et kaaslane "sõraline" on jäädavalt eemaldunud. Kuigi ees veel ootamas kiirituse seansid, siis tunnen end siiski hästi. Aga nüüd küsimus teile, kes te olete läbinud ekspandriga kiirituse, Kuidas on läinud, mitu korda saite ja kas oli kõrvaltoimeid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tiinaly6

PostitusPostitatud: Teis Jan 26, 2016 6:50 pm    Teema: . Vasta viitega

Tere Lilleke ,alles nyyd lugesin läbi kõik su postitused ja sain palju jõudu juurde. mul arvatavasti hakkab ka see pull nyyd pihta ja hea oli lugeda ,et sa vapralt vastu pidasid. Laughing Mu proovid ,jah see kõhuli magnetis ja biopsia nätasid et tegu on ikka pahaloomulise kasvajaga ,aga hea on see et kolle on pisike ja ainus ja ei võeta kogu rinda,ja lühfidega on nii nagu see ,,valvur,, näitab Confused kõik selgub 5 veeb ja siis vaatab mis edasi saab ,aga kuna tegu on mingi teise vähiga ,mitte see mis oli 14a tagsi ,siis arst ytles et ravi on sama aga telefoni teel ei tüpsustanud. Tunded käisid yles ja alla aga pr olen rahulik ja võtan päev korraga ja elan hetkes ja loodan et kõik läheb hästi ,hirmu peidan tagataskusse Embarassed Anna teada kuidas kiiritus läheb ja kuidas yldse ,kallistan .
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2016 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik lähebki hästi, ainult aega võtab natuke Wink Hoian hoolega pöialt, et kõik kenasti kulgeks!
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Püh Jan 31, 2016 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tere kõigile!
Kiiritusest läbitud 25-st 5 korda. Praegu peale õrna jume rinnal pole midagi tähele pannud. Pole mingeid sümptomeid, käimine igapäevaselt kohal 10 minuti pärast on vaid tüütu. Eriti veel siis kui sõita tuleb edasi tagasi kokku 100km. Nii et võtsin kuuks siniselehe ja küll ma hakkama saan.
tiinaly6 hoian sulle 5. veebr. kõvasti pöidlaid ja varbaid, küll kõik läheb hästi. Uskumatu, et 14 aastat hiljem pead uuesti kõik läbi elama, lohutuseks vast see, et tänapäeva rohtusid on palju kergem taluda, kõrvalmõjusid peaaegu polegi- vähemalt mul oli nii. Anna siis endast märku, kuidas läks arstil! Kallistan vastu ja saadan palju positiivset energiat sulle!
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Püh Jan 31, 2016 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

Aitäh sulle lilleke,eks ma kardan aga olen vapper.Mina käisin kiiritusel töö k¨rvalt 26 km ,ja pold hullu ,see on köki möki keemia körval. Annansulle teda kuidas mul lähebprivvatselt ,sa vaata postkasti ikka ka. Ole vapper ja suhtleme.
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2016 11:43 am    Teema: Vasta viitega

jepikajeeee.... saigi kõik läbi!!! Nüüd siis peaks terve nagu olema Razz Nu järgmine visiit on plastikakirurgi juurde ja onkoloog siis 3 kuu pärast. Aga kiirituse kohta niipalju, et peale igat kiiritust määrisin rinnale saialille kreemi ja panin kapsalehe peale ja muud ravivaja ei läinud. Ei mingit pakitust ja punetust!!! Kallistan kõiki ja kui on küsimusi, olen nõus vastama!!!
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2016 1:22 pm    Teema: . Vasta viitega

Rõõmustan koos sinuga Smile loomulikult oled terve ,nii peab uskuma ja seda ikka kordama Very Happy Tean omast käest et tulevad ka teised mõtted aga neile tuleb kohe öelda STOP ja nautima peab igat päeva . Tervist ja jõudu sulle et olid nii vapper. Minul endal ees vaid kiiritus ja nyyd ootan kõnet,kaua sellega nyyd läheb Very Happy aga meeletu pauer tuli sisse ja ka kergendus uh Smile Päikest kõigile! Razz
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2016 10:28 am    Teema: Vasta viitega

Tore, et teil kõik hästi kulgeb... Võtke jõudu varsti saabuvast kevadest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lilleke123

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2017 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ei noh, nii hästi siiski ei läinud... kiirituse tõtttu sai ikkagi ekspander viga, no muidugi olid doktorid sinna mitmeid auke enne sisse torkinud( vedelikku rinnast eemaldades) ja peale kiiritust tekkis rinnale suur vill, mis lõhkes ja ekspandri paljastas. Siis ei jäänud muud kui kiiresti plastiku juurde, kes noaga ava suurendas ja ekspandri välja võttis. Nädalaga oleks pidanud kõik korras olema ja haav paranema, aga millegi pärast iga päevaga hakkas rohkem immitsema mingit vedelikku. No julge nagu ma olen pistsin sõrme rinnas olevasse auku ja leidsin mingi tüki, mis küüne taha jäi, tirisin välja ja oh üllatust, kirkurgi jäetud marlitampoon mädanes viies päev sees juba!!! Nii et usalda arsti aga kontrolli....Nüüd siis rind paranenud ja ootan kõnet, et uuesti taastama minna. Mul läks niipalju hästi, et rinnal olev nahk annab venida ja saab uuesti ekspandertaastust proovida...
Kui te teate, et võib tekkida oht, et tuleb siiski peale keemiaid ka kiiritus, siis ärge kindlasti tehke ekspandertaastust koheselt!!!
Tagasi üles
klarett

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2017 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

nagu õudusfilmi sü¾ee oli sul see viimane episood Exclamation
Ise urgitsesid haavas ...
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2017 10:06 am    Teema: Vasta viitega

Nu ma nägin, et haava taga osas on midagi valkjat, alul arvasin et lümf....siis meenus, et oot mul ei saa seal midagi olla, kõik võeti välja ju no ja siis õngitsesin, et miza asi see seal siis on, järgi ta andis ja kätte ta jumal tänatud et sain...ja rind on tundetu ma ei tundnud midagi....oleks valus poleks õngitsenud Laughing
Tagasi üles
klarett

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2017 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Mis sul siis edasi saab, kuidas taastatakse?
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2017 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna kiiritus rinnanahale väga kurja ei teinud, kõik on pehme ja annab venida, siis pannakse jälle ekspander ja hakatakse seda iga 3nädala takka täitma,kuni soovitud suuruseni. Ja ka teine rind lubati tuunida väiksemaks ja pringimaks. Op peaks see kuu toimuma, aga siiani pole arstilt kõnet veel saanud.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2017 1:28 am    Teema: Vasta viitega

Mul ka sama kogemus et kiiritus ja ekspanderi/implanaadi taastus kokku ei sobi. Aga mul lihtsalt kiiritatud pool kõrgem ja kõva ja teistmoodi näeb välja kui ilma kiirituseta taastuse pool. Oma koega on parem taastust teha peale kiiritust.
Tagasi üles
Bravo

PostitusPostitatud: Nelj Mai 25, 2017 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Lilleke, kuidas Su rinnataastusega lood on? Loodetavasti kõik hästi. Äkki kirjutad siin endast natuke.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes