Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

minul ravid l2bi

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lilleke123

PostitusPostitatud: Kolm Juun 01, 2016 11:21 pm    Teema: minul ravid l2bi Vasta viitega

Minul siis ravid läbi, käin juba hea mitu kuud tööl+ taotlesin omale ka grupi ja töövõimetuspensioni. Naudin igati sooja ilma ja korra ujumaski käidud. Tervis pole viga, kui vaid see tagasilöök, et kiirituse tõttu jäi mu rinna taastus pooleli. Ekspander rinnas lekkis ja tuli eemaldada. Uuesti taastusplaanidele oktoobrist. Esimene "ehnoülevatus" ka tehtud, kui seda saabki nii nimetada. Sest ennast katsuda oskan ma juba isegi ja retsepti saab kirjutada ka telo teel. Järgmine siis novembris, siis pidavat pilte ka tehtama... nu eks siis mul juba päris pikad juuksed ka Razz Aga mu tekkis küsimus, lugedes siin paljude lugusid, et kas enamus "sõralisi" tükivad korduma, kel on näitudeks G III ja Ki suurem 50%, eemaldatud osa rinnast ja pole hormoonitundlik?? Äkki panate siis kirja kõigile heaks statistikaks, kuidas läinud on....
Minul siis G I ;Ki 15%, hormoonisõltuv, eemaldatud terve rind koos valvursõlmedega, millest ühes oli mikrometa, saanud 3*3 keemiat ja 21 kiiritust. Kallistan kõiki ja imelist
suvist kevadet!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes