Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Saame kokku! Kas kellelgil on soov kohtuda?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
nurse

PostitusPostitatud: Teis Aug 23, 2016 5:26 pm    Teema: Saame kokku! Kas kellelgil on soov kohtuda? Vasta viitega

Tere Kõigile!
Kõigipealt, saame tuttavaks!
Loen foorumit kaua aega, kuid ei julgenud veel midagi siin kirjutada.
Minu nimi on Natalja. Olen 24 aastane. Mul on rinnavähk. 1 staadium, pT1c pNO M0, G3 agressivne vorm, tripl-negatiivne (mitte hormonsõltuv). Praeguseks sain tehtud sektoralne resektsioon paremal rinnal. Praegu käin keemiaravil, varsti algab kiiritusravi. Töötan õena, elan tallinnas.

Olen noor ja mõnikord tunnen ennast üksildaselt, kuna minu vanuses see haigus ei ole levinud. Mul on väga toetav abikaasa ja sõbrad, kui aeg-ajalt on soov suhelda kellegiga, kellel on sarnased mured. Seega tuli idee luua nö tugirühma. Võime saada kokku pargis, kohvikus, käia üritustel. Jagada muresid ja rõõmusid. Ideeks on positiivne suhtlemine, toetamine, koos jalutamas või trennis käimine jne. Arvan, et koos on kergem ja lõbusam terveks saada

Kas kellelgil on soov liituda? Kõigepealt, võime siin tuttavaks saada, ja siis, kui on soovijad võime koos midagi ette võtta Smile!

Ja veel üks asi... Minu jaoks ei ole tähtis, mis konkretne vähk teil on, võib olla olete juba remissionis, või ei ole ise haige, kuid vajate toetust ja suhtlemist, kuna teie omaksed on haigestunud. Ükskõik kas Te räägite eesti- või vene keeles. Teie vanus ka ei ole oluline. Oluline on motivatsioon ja soov edasi liikuda ja elada vaatamata diagnoosile.

P.S . Palun vabandust vigade eest, minu emakeel on vene keel, seega ei oska mõnikord õigesti kirjutada eesti keeles. Loodan, et see ei ole suureks probleemiks Embarassed

+ NB! Mina ei paku mingeid tooteid ega teenuseid. Olen tava inimene, kes võitleb haigusega, nagu paljud siin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nurse

PostitusPostitatud: Nelj Aug 25, 2016 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tere! Rinnavähi haigetell on olemas privaatne grupp fbs. Palju kergem on oma muresid ja rõõme jagada inimestega kes on sama üle elanud. Meie adminn on Inks. Rohkem infot rinnavähi alt.😉

Tänan, proovin liituda fb grupiga Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit