Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tamofixen

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
keitykarol

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2016 9:37 pm    Teema: Tamofixen Vasta viitega

Kas kellelgi on Tamofixen teinud erinevaid naiste probleeme.Ma olen nüüd võtnud seda rohtu 5 aastat ja pidevalt on probleemid
Küll tsüstid,polüübid,müoomid,põletikud.Hetkel vist soovitatakse hormooni juba 7aastat võtta.Tunnen kuidas keha tõrgub juba sellele Tamofixeenile vastu aga ei julge ravi lõpetada.Kas kellegil on sarnast kogemust?Kaua te olete Tamofixeni vôtnud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
annabel

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2016 9:04 am    Teema: Vasta viitega

Tere! Tamofixeni pärast tuleb külastada naistearsti vähemalt 2x aastas. Minu naistekas suhtub täie tõsidusega ja teeb alati UH ja igasugu analüüse. Ju siis on mingi oht põletikele, tsüstidele ja ebamäärasele kuivusele.
Sad
Uue skeemi põhiselt tuleb hormooni võtta 10 aastat nagu kuulda oli, mul alles üle 2 aasta võetud... Rolling Eyes
Tagasi üles
keitykarol

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2016 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

10 aastat ma arvan kyll liig...pole sellest kuulnudki.
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2016 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pole ka kuulnud ,ikka 5 a . Võtan juba teist korda ,vahepeal oli 5 a pausi ja seekord siis jäi jutt ka 5a . Ma ei märka erilisi mõjusid ,ehk siis liigesevalud jah ja väike kaalutõus . sa kysi ikka oma arstilt ja usun et tema teab.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2016 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

tamoxifen -nolvadex tõstab natuke isegi emakavähi riski aga nad peavas seda väikeseks sest emakavähk on ravitav algstaadiumis ja seda on tavaliselt lihtsam leida. Aga jah ta kõrvalmõjuks on emaka seinte paksenemine ja palju muid hädasid. Kui sa juba Zoladexi saad siis võid proovida aromatoosi inhibiitoreid need ei mõjuta emakat.
Tagasi üles
keitykarol

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2016 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Zoladexi sain 3 aastat.Nüüd olen 5.5 aastat nolvadexi söönud.Arstidega olen paljudega rääkinud....kõik räägivad erinevat juttu...küll Tamofixeeni võtmise aja ja munasarjade lõikamise kohta.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2016 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu jah üldine hormooni ravi soovitus on 10 aastat, aga eks arstid teevad ka individuaalseid soovitusi olenevalt patsiendist.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2016 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mina võtsin Nolvadex-i 7 aastat... Mingeid väga suuri kõrvalmõjusid ei oska välja tuua... Kaal muidugi tõusis ja limanahad väga õhukeseks muutunud... Kõige hullem oli taluda kuumahoogusid, kuid kas need otseselt Nolvadexist või sellest, et 38 aastaselt tehti kunstlik menopaus... ei oska arvata... Nüüd ei ole juba 6 aastat Nolvadexi võtnud, kuid kergemal kujul käivad kuumahood siiani... Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit