Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Vähk on peaaegu alati ravitav!!!
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Varblane
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Mai 16, 2017 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ütlen sõna sekka seal ja neis kohtades, kus ma näen, et midagi on valesti. Inks, kas sa vene keelt oskad ja mingeid filme vaatasid? Filmis öeldi, et sooda tervistavast mõjust teati juba 60-ndatel, kuid see vaikiti maha ja see pole minu ega sinu süü, see on reaalne elu, maailmas on palju asju valesti, nii see juba on.

Kasutame jälle loogikat, varajaselt avastatud vähi korral on ravi kergem, seetõttu ka elulemus suurem, kuid mida kaugemale arenenud vähk, seda kangemad ravimid ja väiksem võimalus ellu jääda ning seda mitte vähi tõttu vaid ravimite tõttu, sest nagu arst filmis ütles, taandus vähk soodaga neljandast staadimist kolmandasse ühe päevaga, ÜHE PÄEVAGA, siin näeb tõelist efektiivsust, mida keemiaravil ei ole, sest keemia ei vali, keda tappa, ta tapab kõik elava. Me ei hakka ju Fairyt ja muud keemiat sööma, et tervemaks saada, ei, kui me keemiat sööme, siis vajame kiiret maoloputust, et võimalusel elu päästa, me ei joo alkoholi, ei tarbi narkootikume, ega suitseta selleks, et olla tervemad, vaid need asjad teevad meid haigeks.

Seega, elades ja süües tervislikult, on tulemuseks tervis, elades ebatervislikult, on tulemuseks haigus.

Kirjutan selleks, et inimesed kasutaks tervise taastumiseks tervislikke meetodeid, sest keemia, see on minu arusaamist mööda enesetapp ja iga mõtlev arst, kes patsiendist hoolib, oleks sellele ammugi pihta saanud.

Viimati muutis seda Varblane (Kolm Mai 17, 2017 12:15 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Kolm Mai 17, 2017 3:30 am    Teema: Vasta viitega

Mul oli III staadiumi rinnavähk, sain 8 keemiat ja olen elus 3 aastat hiljem. Mu vanaemal oli rinnavähk, sai keemiat ja on elus. Ta õel oli rinnavähk, sai keemiat kui ma olin 5a ja on ikka elus.

Ma saan vene keelest aru aga minu jaoks ei ole Dr. Youtube autoriteet. Teie info allikad pole usaldusväärsed. Kui teil endal pole isiklikke kogemusi vähiga ja selle raviga mida soovitate siis kuidas te saate selliseid nõuandeid siin jagada? See oleks sarnane sellega kui ma õpeaks teile korvi punumist ilma et ma seda enne ise oleks proovinud või selle alaseid teadmisi ja oskusi omaksin. Kuidas te saate kedagi õpetada kui endal puuduvad teadmised sellel alal???? Kasutaga oma energiat millegi kasuliku jaoks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bravo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 17, 2017 11:28 am    Teema: Vasta viitega

Väga hea postitus, Inks! Minul 6 keemiat ja 3,5 aastat möödas, nüüd aitan ise igapäevaselt teisi.
Tahtsin tegelikult hoopis öelda, et osa infot you tubes võib ka usaldusväärne olla, aga selleks peab oskama vahet teha. Toon näiteks Hamburgi Rinnakeskusest tehtud 30-minutiline saade rinnataastus op kohta. Saatejuht esitab küsimusi kahele professori kraadiga arstile, kes neid operatsioone igapäevaselt teevad. Aga loomulikult on see hoopis teine teema.
Tagasi üles
Varblane
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Mai 17, 2017 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pean tunnistama, et kindlasti tuleks sooda teemat rohkem uurida, eelkõige seda, kui tihti ja kuidas kasutada, 2-3 klaasi oli mu ettekujutus, et see on ok, aga pigem olen nüüd vaadanud, et seda võetakse siiski 1 klaas päevas ja seda tuleb tarbida tühja kõhuga, näiteks mees, kes kasutas soodat 1 aasta, sööb alles tund aega peale sooda võtmist, tema näiteks paneb ka 1 tl. klaasi peale, aga mõni paneb 1 tl. liitri peale, seda tuleb enesetunde järgi teha, samuti üks arst lausa rääkis, et sooda tekitab depressiooni jne. Ausalt öeldes pole depressioon hea, kui see info tõele vastab, kuid kindlasti on sooda palju ohutum, mis iganes keemiast.

Ma katsetan ise soodat kindlasti, aga eile sain külma ja praegu on pea paks ning soodaisu ka ei ole seetõttu, kuid mul on soodasse usku ja kui külmetusest üle saan, proovin ka sooda ära kuna ta aitab paljude asjade vastu ja inimestel ikka kipub igasugu hädasid olema.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Kolm Mai 17, 2017 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Siin on lugu usaldusväärsest allikast BBC kuidas noorel naisel oli rinnavähk 2009 aastal ja 2012 see tuli tagasi ja oli ravimatu. Ta läks Robert O Youngi juurde kallile sooda ravile mis kestis 3 kuud. Sel ajal olukord hullenes ja ta pandi haiglasse, ta suri oma pere juures , ta oli 27a.

Young ravis 15 patsienti soodaga aga mitte ükski ei ei ole elus.

Mõelge enne kui postitate alternatiiv ravi soovitusi. Söögisooda pole kahjulik aga kahjuks praeguste meetoditega ei ole ta tõhus vähi vastu.
Tagasi üles
Varblane
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2017 6:03 am    Teema: Vasta viitega

Sa ei lisanud linki. Või mõtlesid eespool lisatud linki? Ma inglist ei mõista.

Keemiaraviga ongi see, et vähk tuleb tagasi, kui inimene ennem juhuslikult ei sure selle kätte, need kes ellu jäävad, ei jää ellu mitte tänu keemiaravile vaid selle kiuste ehk elavad mürgituse üle, et mitte rängemalt öelda.

Kui võtta BBC, siis mina neid küll nüüd 100% ei usuks, asi on selles, et tegu võib olla tellimuslooga kuna selle taga on kallid ravimifirmad, kes võivad ükskõik millest rääkida ükskõik mida ning teadlaste jutt muutub ka ülepäeva, seda me näeme ise ajakirjandusest, sellest tuleb välja, et teadlane räägib täna nii ja homme naa, nii kuidas pähe tuleb. Kui teadlane ei tea, mis on hea, kuidas siis meie võiks teada? Oletame, et Youngil oli tõesti patsient, kes suri, kuid ta ei surnud soodasse, vaid sellesse, et immuunsüsteem oli hävitatud, nagu ma ennem ütlesin, et keemia ei vali, keda tappa ehk patsient läks soodaravile üle, kui tema organism oli juba liiga nõrk kuna sooda ei taasta immuunsüsteemi, ta ainult hävitab vähi.

Kuid alternatiivravid on tulnud kaugest minevikust ja lihtsalt põhjusel, et inimestel polnud võimalust end ravida kallite arstide juures ning pole tänapäevalgi, kuid loodus on meid väga hästi varustanud kõige vajalikuga, kas nüüd looduses just vähiravimit on võtta, ei tea, kuid sooda on igatahes keemiast kahjutum, see pole ju normaalne, et keemia, mis peaks tooma tervise, teeb inimese veel mitu korda haigemaks ja kohe, kui ta keemia sisse sööb, on tal vaja hakata ennast "loputama", et mürgist vabaneda ehk arst annab meile mürgi ja meie peame siis ostma hunnikus ellujäämisvahendeid, et mürgist vabaneda. Kuidas teie mõtlete, ma ei tea, kuid minu jaoks on see absurd.

Tervist ikka tuleks ravida põhjusel, miks ta ära läks ning enamasti on tegu, valed eluviisid, vale toit, vitamiinide ja mineraalide puudus. Ehk on ju teada, et inimesed on end terveks ravinud eelkõige õige toitumisega.

On veel üks faktor tervenemisel, kas inimesel on jõudu, kas ta tahab või lööb ta käega, sest parasiit võib olla inimese niivõrd nõrgestanud, et tal ei pruugi olla jõudu, kuid haigusega võitlemiseks peab olema nii jõudu kui elutahet ning seda isegi juhul, kui proovitakse end soodaga ravida.

Eelkõige ma netist usaldaks inimeste endi räägitud lugusid, kuidas nad vähi vastu võitlesid, see on kindlam allikas kui BBC, kes võibolla lihtsalt räägib, mida ette öeldakse või mida tellitakse, BBC ju ei ravi end soodaga, aga see, kes loo tellib, võib rääkida mida iganes. Otsige ise lugusid, vene keeles oli küll häid tunnistusi sooda kohta nii filmides kui kommentaarides filmi all, aga igatahes tuleb seda teemat rohkem uurida, utoopiaks seda pidada ei saa kuna ka dr. Raudsik on arst, kuid tema vastu oldi mitte selle tõttu, et tema ei saa millestki aru ja ravib valesti, vaid seetõttu, et selle taga on suured suured rahad, seetõttu alternatiivsed meetodid tambitakse eos maha.
Tagasi üles
Varblane
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2017 9:20 am    Teema: Vasta viitega

Vähistatistika on meil praegu ikka väga nukker, siin küll 2007 aasta andmed, aga sellegipoolest, ligi 2/3 sureb 2007 aasta andmete põhjal.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/eestis-sureb-vahki-3500-inimest-aastas?id=15197689

Aga mis puudutab ravitööstust, siis on sellel suuremad kasumid, kui sõjatööstusel.
Tagasi üles
kribu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2017 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

Varblane, mul on sulle ainult üks küsimus - miks sa arvad, et netist leitud tundmatute inimeste "imelood" on usaldusväärsemad kui BBC poolt tehtud lugu? Kas sul on viidet kasvõi ühelegi tõestatud tervenemisloole, kus patsiendil on arstide poolt diagnoositud kasvaja ja kus raviks kasutati ainult soodat ning hilisemate uuringutega on tõestatud, et kasvaja on kadunud?
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2017 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.bbc.com/news/magazine-38650739

unustasin jah
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2017 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Varblane , teie loogika järgi peaksime me lõpetama turvavööde kasutamise autodes sest vaatamata nende kasutamisele sureb inimesi ikka autoõnnestustes.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2017 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

Varblane, teil pole vähki. See foorum om mõeldud oma kogemuste jagamiseks neile kellel on vähk või kelle lähedastel on vähk.

Te pole ühtegi inimest soodaga terveks ravinud. Teie allikateks on Youtube ja Delfi. Eesti ja vene meedia on võib olla korrupteerunud aga suured meedia firmad on iseseisvad.

Kahju et te inglise keelest aru ei saa sest väga hea allikas tervise kohta käiva info jaoks on PubMed https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/ , seal artiklid meditsiini ajakirjadest ja raamatutest. Kui seal teha otsing sooda ja vähi jaoks on näha et seda on palju uuritud kuid praeguste meetmete juures see ei ravi vähki.
Tagasi üles
Varblane
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Mai 20, 2017 11:46 am    Teema: Vasta viitega

Pole vaja närvi minna, ma soovin ainult head ja et inimesed ei sureks keemiaravisse, sest statistika järgi nad surevad ju 2/3 maha.

Uurin sooda teemat tasapisi edasi, ma ei saa ühe hoobiga seda teha. Sain täna teada uue ja tähtsa asja, siin videos naine räägib, et soodakogused on tal hästi väikesed tassi peale, natukene ainult teelusika otsaga, aga et päeva jooksul ta joob mitu tassi, selle põhjus on see, et sooda on väga tugev organismi puhastaja ja kui lisada teelusikas tassi peale, paiskab see ühekorraga kõik toksiinid verre ja neerudel läheb lugu raskeks ehk neerudele tekib suur koormus, kujutan ette, kui toksiinid on veres, võib see enesetunde halvaks teha või väga halvaks, seega tuleks sooda kogused hoida väikesed, kuid kuna see naine ei põe ise vähki, nagu tundub, siis ma pole kindel, et väiksest kogusest soodast piisab, loeb ju see, kui agressiivne on vähk, sooda kogus peab olema piisav, et ta ületaks vähi agressiivsuse, seega tuleb leida õige kogus vähi jaoks ja ma uurin teemat edasi, kuid muidu üldiselt natukene teelusika otsaga ühe tassi peale, muidu tekib lihtsalt toksiinide plahvatus. Kellel on vähk algstaadiumis, proovige pigem hästi natuke teelusika otsaga soodat lisada ja nii juua mõni kord päevas, kellel on kaugelearenenud vähk, soovitaks alustuseks üks lusikas tassi peale ja tasapisi kogu aeg koguseid vähendada, noh, et alustuseks saaks vähk surmahoobi, jälgige oma enesetunnet, kui peale soodat on ikka halb, siis võib see olla verre paiskunud toksiinide hulgast, sel juhul vähendage sooda kogust, jälgige enesetunnet ja võtke soodat selle järgi.

Kui te aga tarvitate keemiat, konsulteerige kindlasti arstiga, sest ma pole kindel, kas need ained omavahel reageerima ei hakka, kuigi pigem arvan, et sooda väljutab ka keemiat, kuid milleks siis keemiat võtta, kui seda peab kohe väljutama. Tuletan meelde lugu, et naine, kes tegi keemiaravi ja tal oli ka suur soodaveepudel igal pool kaasas, tundis siiski, et järgmist keemiaravi ta üle ei elaks ning loobus sellest ning ta jäi elama.

https://youtu.be/CjnhrGUkSFg
Tagasi üles
Varblane
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Mai 20, 2017 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Teile siis kinnituseks lugu, et mees ravis end soodaga terveks 4- staadiumi vähist. Kogus on ikkagi 1 teelusikas klaasi peale ja tema jõi seda isegi 2 korda päevas algul, sest tal oli 4-staadiumi vähk. Tegi ta nii, et kõigepealt valas soodale keeva vee ja segas niikaua kuni gaasid eraldusid, siis lasi jahtuda, jõi pool tundi enne sööki, võib juua ka 2 tundi peale sööki, tema jõi hommikul ja õhtul, temal oli nagu ma aru sain maovähk koos metastaasidega neerudesse.

Siiski ta oli teinud ka keemiaravi 2 kuud, kuid seda ainult lähedaste nõudmisel, samal ajal tarbis ta ka soodat kuna juba enne keemiat ta teadis ja naeris, et vähk on ravitav, kui ta nägi esimesi tulemusi peale klaasitäit soodat.
Ta tarbib siiski ka veel lisaks vitamiine ning magu toetab probiootikumiga, kui ma õieti nime mäletan, vaadake videost üle. Mees on täiesti terve nüüd ja tunneb end ülihästi, seal ta tutvustab veel veidi oma toitumist ja et võtab vitamiine, mett ja mingit õli, see võis olla kanepiõli, ei oska tõlkida ise, peaks sõnaraamatust vaatama ja SEE ONGI KÕIK, inimene on terve.

https://youtu.be/5JnmVj1smtg
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit