Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

KLL

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
KristaT

PostitusPostitatud: Esm Juun 19, 2017 4:40 pm    Teema: KLL Vasta viitega

Tere! 01.detsembril 2016 sain diagnoosiks krooniline lümfoidne leukeemia (II staadium, ravi vajaduse piiripeal, jälgimisel). Arst rääkis mulle sümptomitest, mida peab jälgima ja aprillis ütles, et talle teeb natuke muret, et mu näidud on halvenenud. Arvan, et olen esimesest ¹hokist üle saanud. Enesetunne on OK, käin tööl ja kui vähegi mahti saan, siis korra-paar nädalas ka orienteerumas. Aeg-ajalt esineb paari-kolme päevaseid perioode, kus ma õhtuti kustun väga varakult ära. Parim enesetunde turgutaja on päike!
Kas siin on keegi, kellel on olnud kokkupuude sama diagnoosiga?
Suur aitäh kõigile, kes seda postitust märkavad ja oma kogemust jagavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rey

PostitusPostitatud: Esm Okt 23, 2017 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tere,
elan sama diagnoosiga kolmandat aastat, jälgimisel kauem. Leukotsüütide, lümfotsüütide arv tasapisi tõuseb, kuigi on olnud ka langusi, üldtendents siiski suurenev. Minu arst on vähese jutuga, seepärast küsin- millised on piiripealsed näidud, milliseid sümptome pead jälgima?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit