Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ajukasvaja kysimused

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Pea- ja kaela piirkonna vähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
naine 6691

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2014 9:31 am    Teema: ajukasvaja kysimused Vasta viitega

Abikaasal avastati eelmise aasta suvel ajuvähk. Tehti operatsioon ja kiiritus, diagnoosiks oli G3. Kuu peale ravi lõppu tundis ta end jälle halvasti ja tegi uue peauuringu. Tuli välja, et vähk oli tagasi ja nagu peale op-i selgus, G4. Kiiritust enam teha ei tohtinud, sa keemiaravi tablettidega.
See lõppes septembri alguses. Nüüd tal jälle peavalud ja vahel suur väsimus.
Olen lugenud selle haiguse kohta päris palju ja diagnoosid ei ole üldse head,eluiga lubatakse umbes aasta peale diagnoosi teadasaamist, vahel ka natuke rohkem. Arsti käest ei ole midagi tahtnud ise täpsemalt küsida mehe kuuldes, sest temal on ikkagi lootus terveks saada ja ma ei tahaks, et see lootus tal kaob.
Endal on kohutav hirm, et millal tal jälle mingid tõsisemad sümptomid välja lööma hakkavad. Kas keegi oskab öelda midagi lohutavat? Kas on lootust, et see ei tulegi vahel tagasi?
Ja küsimus oleks ka neile, kes on oma lähedase sel viisil kaotanud. Kuidas tuli lõpp, kas see on väga piinaraikas ja inimene peab kaua kannatama?

Viimati muutis seda naine 6691 (Püh Veeb 15, 2015 5:27 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2014 10:43 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei oska sulle paraku rääkida muust sind huvitavast, kui sellest, et kui peaks olema vajadust elulõpu hoolduse järele, siis tänapäeval on olemas kõikvõimalikud abilised ja vahendid, et inimene ei peaks kannatama. Selleks oleks hea pöörduda raviva haigla sotsiaaltöötaja poole, kes suunab õigete inimeste ja vajalike teenusteni.
Tagasi üles
elisha

PostitusPostitatud: Püh Okt 15, 2017 7:57 am    Teema: Vasta viitega

See teema oli küll 3 aastat tagasi aga jah g4 vist on kirjelduse järgi see kõige agressiivsem vorm kui ma õigesti mäletan nendest paberitest mis ma oma tuttava jaoks tõlkisin. Mu tuttaval on g2 avastati 2011 ning on siiani elus.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Pea- ja kaela piirkonna vähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit