Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dominica

PostitusPostitatud: Esm Okt 23, 2017 6:10 pm    Teema: Vasta viitega

Paar päeva tagasi oli minu jaoks oluline päev: täpselt 6 aastat tagasi lebasin ma esimest korda elus operatsioonilaual ja see päev muutis mu elu täielikult. Ma olin 29-aastane ja III staadiumi vähidiagnoosiga. Otsisin tol ajal positiivseid lugusid inimestest, kes on diagnoosi saanud 10-15 või isegi 20 aastat tagasi, et teada saada, mida nad on teinud, sest ma ise olin valmis tegema mida iganes, et oma noor elu päästa. Kahjuks ma ei leidnud, aga kuna ma olin hariduselt sotsioloog ning töötanud aastaid uuringute valdkonnas, siis pöördusin teaduslike uuringute poole, et leida tõestatud viise oma elu pikendamiseks. Samal ajal astusin tervishoiukõrgkooli, et saada vastused teemadele, mida ma patsendina ei mõistnud. Nüüd, 6 aastat targemana, otsustasin teistega oma avastusi jagada elustiilimeditsiin.ee lehel. Esimene postitus ongi mõeldud eelkõige vähidiagnoosi saanutele – räägin 9 asjast, mida ma oleksin soovinud, et tervishoiutöötajad oleksid mulle 6 aastat tagasi rääkinud. Järgmine postitus on geenidest ja kas me ikka saame neid kõigis oma hädades süüdistada. Ma oleksin väga õnnelik, kui minuga võtaksid ühendust inimesed, kes on pärast vähidiagnoosi saamist tervena elanud vähemalt 10 aastat, et ühel momendil need lood kokku võtta ja avaldada nende jaoks, kes sarnaselt minule neid otsivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit