Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Juuksekasvu kiirendamiseks.
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Karvakasv
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Annyka

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2012 1:02 pm    Teema: Juuksekasvu kiirendamiseks. Vasta viitega

Kas keegi oskab oma kogemustele toetudes soovitada midagi, mis tõhusalt juuksekasvu kiirendaks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2012 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ega see juuksekarv keemiaravi järgselt ikka kiiremini kasvama hakka, kui karvanääpsu taastumisele aega kulub.
Tagasi üles
gordon.foodsful

PostitusPostitatud: Teis Nov 05, 2013 4:02 pm    Teema: Juuksekasvu kiirendamine Vasta viitega

Tere,

Meie firma varsti toob Eestisse üks hea apparaat, mis stimuleerib juuksekasvu peal, Varsti on ka tulemas uus info ka!

lisa informatsioon:
53 42 09 66 Dmitry
[url]www.re-vita.ee[/url] vabandust pole veel eesti keelset teksti
Tagasi üles
Tulla

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2014 4:10 pm    Teema: Riitsinuseõli Vasta viitega

Mina kasutan riitsinuse õli (apteegist võimalik osta). Seda kasutan nii juuste, kulmude kui ka ripsmete taastamiseks. Minu viimane keemiaravi oli 1,5 kuud tagasi ning selle aja jooksul olen suutnud pähe kasvatada 2cm õhkõrnad udemed. Aga nagu ma kuskilt lugesin siis, pidi aitama kaasa nende maha ajamine, et uued ja tugevamad saaksid asemele kasvada. Nüüd ajasin just teist korda udemed maha ning iga õhtu enne magamaminekut panen riitsinuseõli masseerides pähe ning mütsiga pea sooja. Kohe on tunda, et juuksed kasvavad tugevamad tagasi.
Ilmselt ei pea see ka tingimata riitsinuseõli olema juuste jaoks. Olen lugenud, et ka külmpressitud oliivõli aitab, kui seda enne pähe panemist natukene soojendada.
Loodan, et oli abi Smile
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2014 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on kolm keemiat olnud ja kolm teistsugust ees. Ma ka ikka sikutan peas oma karvu ja vaatan, et natuke nagu kasvab, samas aga on küljed jumala paljad Wink Kulmud on hõredad ja ripsmed on osad ära tulnud ja osad nagu jälle tagasi. Ma ei tea ka , kas ma kujutan ette, või ongi paari nädalaga osad tagasi tulnud. Määrin ka igasuguseid imevahendeid pähe, mida tütar mulle koju tassib. Mõistusega tean, et ega ei hakka enne keemia lõppu kasvama, aga ikka proovin kõike.
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2014 10:47 am    Teema: Vasta viitega

Ohhoo! Suured tänud Tulla! Sain just keemia viimase "laksu" kätte ja huvitatud muidugi kiirest juuksekasvust! Mul oli nii, et kahe keemia vahepeal jõudsid pähe kasvada mingid udupehmed udemed, mis järjekordse keemia manustamisel jälle välja langesid. Shocked Nüüd hakkan seda riitsinust proovima, sest nii tahaks juba selle paruka nurka visata! Wink
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2014 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea kas eestis seda preparaati on saadaval aga ma võtan Biotin. See lihtsalt tugevdab küüsi ja juukseid. Aga ma muidugi ei tea kas see on mind aidanud sest mul pole millegagi võrrelda. Mu onkoloog soovitas seda võtta. Ma pole raatsinud oma juukseid lõigata.
Tagasi üles
tull

PostitusPostitatud: Teis Dets 26, 2017 2:55 pm    Teema: Re: Juuksekasvu kiirendamiseks. Vasta viitega

Annyka kirjutas:
Kas keegi oskab oma kogemustele toetudes soovitada midagi, mis tõhusalt juuksekasvu kiirendaks?

Kui kaua üldse läheb aega juuste kasvamiseks? Minul oli viimane keemia 1.11.17 ja siiani ei saa küll aru,et juuksed hakkaks kasvama.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Teis Dets 26, 2017 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Umbes 3 kuud võtab aega et siilipea saaks. Siin on video mis näitab umbes https://www.youtube.com/watch?v=zYzvkHAYJsg

Kui võtad hormooni rohtu siis see võib oma korda juuksekasvu mõjutada.
Tagasi üles
tull

PostitusPostitatud: Teis Dets 26, 2017 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

inks AITÄH lootus jääb, hormoone ei tarbi. Kas on õige,et esimene karvakasv maha ajada et tuleb tihedam juus.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2017 5:18 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei ajanud esimest kasvu maha. Kui juuksed hakkavad tagasi kasvama siis nad ei hakka kõik samal ajal kasvama, ja ma arvan et sellepärast jääbki mulje et kui esimesed udemed maha ajada siis tundub uus kasv tihedam, aga see tuleb hoopis sellest et peale maha ajamist on nad nüüd kõik ühe pikkused. Apteegis ja juuksuri juures võitakse teile igasuguseid imeasju müüa aga ainult aeg toob juuksed tagasi.

Ja ripsmetel on ka oma kasvutsüklid ja need võivad ka mitu korda veel välja langeda.
Tagasi üles
tull

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2017 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

Inff ebaühtlase kasvu kohta oli hea teadasaamine, millest polnud varem kuulnud. Ripsmed on suures osas alles kuid kulme pole olemas.
Meeleolukat aasta vahetust ja tervist uueks aastaks!
Tagasi üles
Juliet

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2018 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

Mul oli viimane kange keemia 24.10.2017. Esimest karvakasvu märkasin ca detsembri teisel nädalal ja siis hakkasid üsna kiirelt kasvama. Tänaseks on ca 1,5 cm udemed peas Very Happy Aga kõik vist oleneb kui kange keemia oli ja kas muid ravimeid võetakse juurde/edasi. Minul praegu ainult atsükloviir võtmisel. Plaan osta juustele karvakasvu kiirendamiseks apteegist selline toode nagu platsenta vedelik ampullides. Kui kellelgi sellega kogemust, võiks anda tagasisidet.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2018 4:07 am    Teema: Vasta viitega

Juliet, küsige kindlasti enne arsti käest mis tema sellisest tootest arvab. Platsenta sisladab hormoone ja vähemalt seda toodet ei soovitata kasutada hormoonitundliku rinnavähi puhul. Aga teiste vähkide puhul oleks kindlasti vaja ka enne arstilt küsida. Vähemalt USAs ei soovitata naistel kasutatda hormooni preparaate kui nad on menopausis sest see tõstab rinnavähi riski. Aga loogiliselt peaks ju liigne estrogeen ka noortele naistele ju siis sama toimega olema.

Kui ma ringi tuhnisin siis leidsin natuke infot et siin USAs kasutavad neid platsenta tooted aafrika ameeriklased ja arstid on leidnud juhtumeid kus väiksestel tüdrukutel on hakanud rinnad ja häbemekarvad kasvama. Nad kahtlustavad et need tooted on ka põhjuseks et tüdrukudtel algab puberteet hirmus vara. Ja nad kahtlustavad et need tooted võivad olla põhjuseks miks aafrika ameeriklastel on agressiivne rinnavähk ja palju kõrgem suremus kui valgetel.

Ja kõike seda lugedes pani mind imestama et eestis on sellel Vähiliidu kleepekas peal???????????????????????????? https://www.apotheka.ee/platsenta-ekstrakt-tervendav-juuksevedelik-6ml-n12-mm0013363

Sellel peaks hoopis olema hoiatus et rinnavähi puhul ei tohi seda kasutada. Aga hoopis on kleeps et seda ostes toetad rinnavähi ennetamist. Ma pole teadlik et rinnavähki on kuidagi võimalik ennetada..... Aga eks siis Eesti vähiliidul on midagi rohkem teada kui USA arstidel. Rinnavähki pole võimalik ennetada! Rinnavähi haigestumise riski on võimalik vähendada aga rinnavähki pole võimalik ennetada!
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2018 4:11 am    Teema: Vasta viitega

Unustasin lisada lingid artiklitele

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4799949/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9864648

https://www.newscientist.com/article/dn2119-early-puberty-linked-to-shampoos/
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Karvakasv Kõik ajad on GMT + 2 Tundi