Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Juuksekasvu kiirendamiseks.
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Karvakasv
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Juliet

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2018 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Appi! Aitäh, inks. Uurin seda asja ise ka praegu sügavuti. Lugesin mitmeid artikleid. Placent aktivi tooted sisaldavad vaala platsentat, mis on loomne platsenta ja see vist võib küll sisaldada hormoone? Iseasi, kui suures koguses. Ehk ikkagi päris väikeses? Sest ma ikka väga kahtlen, kas see nii vabalt oleks meil apteekides aastaid müügil, kui asi oleks ohtlik.
Mul pole rinnavähk. Vereloome vähk on. Ja ega ma ei julge igasuguseid suvalisi asju siin proovida.
Leidsin Viviscali tooted, need ei sisalda kindlasti hormooni, kallid küll, aga vb tasuks hoopis neid proovida http://www.beautystore.ee/et/20-viviscal. Nendega võivad karvad hakata kasvama ka mujal, mitte ainult peas
Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inks

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2018 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan et see on eesti omapära et teil sellised tooteid müüa lubatakse. Somes ja rootsis kindlasti selliseid tooteid ei leia. Neid tooteid müüakse tavaliselt arengumaades nagu aafrikas, mehhikos ja ladina ameerikas kus reeglid ja kontroll puuduvad. Eestis ka puuduvad reeglid kuna see toode pole ravim vaid kosmeetika. Teil on näiteks lubatud müüa toidulisandeid ja väita et see on vähivastane. USAs ei lubata selliste väidetega toidulisandeid müüa. Ja apteegid tahavad ju ka kasumit teenida ja müüvad ükstapuha mida põhiline et see neile raha sisse tooks. Ja sellel tootel polnud kirjas et lastel mitte kasutada, ainult hoiatus et lastele kättesaamatus kohas hoida.

Ma arvan et vahet pole mis looma platsentat kasutatakse. Siin müüdavad on enamasti lamba platsentast. Aga retseptiga legaalsed estrogeni ravimid on tehtud raseda mära uriinist. Huvitav kuidas nad selle vaala platsenta merest välja õngitsevad.

Iseasi on aga jah kui palju toimeainet nendes toodetes üldse on, keegi ju neid ei kontrolli ega testi. Üldine laiahaardeline soovitus on et käsimüügis ei tohiks olla ühtegi hormoone sisaldavad toodet Vähihage peaks kindlasti enne arsti käes küsima enne kui selliseid asju kasutada aga logiline mõistus ütleb et sellised tooted ei saa ka tervetele inimestele head olla.

Mis aga Viviscali puutub siis selle põhimõte on teine. Mu tuttavad on taolisi tooteid kasutanud. See ei mõjuta su oma juukseid vaid rapudad pähe hõredale kohale keratiini kiudu ja värvi pulbrit mis maskeerib hõredad juuksed või kiilaka koha. See ei pane juukseid kasvama vaid maskeerib. Ohutu ja toimib.

Ma ei ole kursis vereloome vähiga aga osad keemiad mõjutavad naiste munasarjade toimet. Kui sul oli keemia ajal kuumalaineid siis sinu keemia võis ka ajutiselt su munasarju mõjutada, mida noorem oled seda vähem peaks see mõju olema. Kui munasarjad ei tööta võib ka esineda natuke juuste hõrenemist aga see taastub kui su munasarjad toibuvad.

Suveks saad juuksed pähe, mu viimane keemia oli veebruari kuus ja suvel käisin uhkelt poisipeaga.

Toidulisand mida mu onkoloog lubas ka keemia ajal võtta juuste ja küünte jaoks on lihtne ja odav biotin. Ja ma tean et see toimib sest kui seda võtsin olid mu küüned väga tugevad.

Ära lange osavate müügimeeste lõksu ja osta mingeid kalleid tooteid mille toimet me ei tea. Natuke kannatust ja küll nad tagasi kasvavad.
Tagasi üles
Juliet

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2018 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

Pole meil siin Eestis ühti nii hull olukord! Smile Meil on toidulisanditele ikka üsnagi range kontroll, iseasi, kui panedki pakendile "vähivastane" ja siis lihtsalt nö vahele ei jää, sest kontrollitakse pisteliselt, mitte kõike. Tegelikult pole sellist väidet lubatud kasutada. Eestis lähtutakse ikkagi EU määrustest http://www.vet.agri.ee/?op=body&id=686
Ma puutun tööalaselt sellega ise ka põgusalt kokku, seega olen pisut kursis.

Kus sa inks siis oled? Kas USA-s? Kui seal siis loomulikult on seal kõik teistmoodi, arusaadav.

Aga kui tulla karvakasu teema juurde tagasi, siis "leidsin" kodust vedelemas, eiteamisajast, sellise losjooni http://www.mylook.ee/cutrin-bio-energen-serum-150ml.html. Proovin seda hoopiski. Tundub, et ei sisalda miskit kahtlast.
Ja eks tasubki olla kannatlik juuste osas - kasvavad niikuinii! Very Happy

Munasarjad hetkel ei tööta, päevi pole, eks see keemiaga kindlasti seotud, kuid mul polnud neid juba ennegi õieti, sest kasutasin hormonaalseid rasestumisvastaseid tablette pikki aastaid. Jätsin tabletid enne keemiaid ära. Nüüd tunnen menopausile viitavaid sümptomeid Sad kuumahood käivad üsna tihti. Rääkisin arstiga ja ta ütles, et päevad võivad taastuda, aga mitte alati. No minupärast jäägu nad täiesti ära, ma lapsi enam ei soovi, 1 olemas ja vanust ka kohe 39.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2018 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Teil on jah õigus et nüüd on reeglid paremad. Paar aastat tagasi aga oli Soja Poel lausa komplekt rinnvähi vastu ja sedasi reklaamisidki. Aga nüüd kui vaatasin pole seda enam üleval. Aga paar aastat tagasi olid teised lood vist isegi siin Kaevus kutsuti tasuta loengule mingi iisraeli vähi vastast preparaadi kohta mida siis peale loengut kalli hinna eest inimestele pähe määriti ja seda teil ikka müüakse. Siin USAs selliseid asju ei müüda.

Ma arvan jah et parem on usaldada tuntud firmade tooteid või siis lausa ise midagi teha. Kui ise teed takjajuure teed siis vähemalt tead kust see tuli ja mis seal sees on. Siin mõned kasutavad sibula sampooni mida saab ise teha. Ma seda proovisin tegi juuksed hästi läikivaks küll aga muud ma ei märganud ja lõhnab hirmus koledasti.

Kui su munasarjad praegu puhkavad siis see võib ka natuke aeglustada juuste kasvu. Aga kuna oled noor küll nad siis üles ärkavad. See võib 6 kuud võtta aga küll see veel taastub.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2018 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.okokaubamaja.ee/et/a/vahivastane-tee-shatawari-everest-ayurveda-100-g

mõned ikka kasutavad seda et raha teenida
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Karvakasv Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi