Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ei tea enam

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
merx

PostitusPostitatud: Püh Dets 21, 2014 2:18 pm    Teema: Ei tea enam Vasta viitega

2011 aasta oli kui alustasin oma teerada. Kaebusteks väsimus ,proovidega tuli välja et hemoglobiin madal .Saadeti spetsialistile diagnoosiga soolte sõraline ( teisiti ma teda nimetada ei saa ) . Järgnesid uuringud koloskoopia ja mõõga neelamine . Maost leiti helikopakter mis ka ravi sai sooltes ei midagi . Lõppkokkuvõtteks sain diagnoosi -aneemia . Seda nüüd siis ravima hakatigi . Ravi nagu ikka aneemia puhul , tarvitage rauapreparaate .Sellega siis tõusis ja langes hemoglobiin vahelduva eduga . Kevadel olin uuesti onkos . Seekord mao sõralise kahtlusega . Proovid võetud ja kõik korras . Kutsuti tagasi 4 kuu möödudes ,et uus soolte uuring . Käisin 11 dets. ja uuringutele alles 28 jaan . Kuidas nii pikad järjekorrad ? Olen siin kaalunund natuke teisi variante. Kui kellegil on midagi paremat soovitada siis ootan . (Vahepeal juba mõtlesin, et ehk arst sai aru minu lootusetust olukorrast ja seepärast viivitab . Võibolla väga rumal minust .) Vabandan juba ette oma segase jutu pärast , pole suurem asi kirutaja . Aga kõikidele päikest südamesse -merx-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2015 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Pigem on vastupidi - kui ei ole kriitiline seis, siis on ooteaeg uuringule veidi pikem. Poolteist kuud ooteaega on ootajale muidugi pikk aeg, aga samas on see ju ainult 6 nädalat.
Uskuge mind, välismaal on järjekorrad ja ooteajad veel pikemad ning omaosalustasud suuremad. Seda räägivad kõik minu tuttavad, kes on millegipärast Soomes, Norras, USAs või Itaalias pidanud arstiabiga kokku puutuma. Ja usun, et kui on mingigi kahtlus, et uuringu viibimine võib elu ohustada, siis on olemas kiiruuringu võimalused.
Tagasi üles
merx

PostitusPostitatud: Laup Okt 13, 2018 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd ei teagi kaua veel aega on antud . Võitlusse tuleb asuda . Kõik need aastad koguaeg ainult uuringud ja uuringud . Ikka ja jälle vaadati mind nagu simulanti .Veel oodata kaks nädalat siis lõikus . Loodan, et jõuab ikka . Kummalised valud sees ,vahel iiveldab ja kaaluga on selline tunne, et justkui hingaks seda välja . Nii et päikest kõikide südamesse . Selg sirgu ja edasi tundmatusse .
Merx
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit