Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

cisplatin, kuidas mõjus?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Keemia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
maris

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2010 3:58 pm    Teema: cisplatin, kuidas mõjus? Vasta viitega

jagage palun kogemusi cisplatini osas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tiiu

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2012 11:03 pm    Teema: Cisplatin Vasta viitega

Mina praegu sain, võibolla saan jätkuvalt. Mul oli iiveldus veidi hullem ja mõju väiksem kui carboplatinil. Cisplatin on vanema põlvkonna rohi. Kahjuks Carboplatinist tekkis tugev reaktsioon. Mõlemad on plaatina baasil.
Tagasi üles
tull

PostitusPostitatud: Püh Juun 30, 2019 4:51 am    Teema: Re: Cisplatin Vasta viitega

Tiiu kirjutas:
Mina praegu sain, võibolla saan jätkuvalt. Mul oli iiveldus veidi hullem ja mõju väiksem kui carboplatinil. Cisplatin on vanema põlvkonna rohi. Kahjuks Carboplatinist tekkis tugev reaktsioon. Mõlemad on plaatina baasil.

Mina sain selle ravimi keemiat mis lõppes 01.11.17 siiani elu kulges vaevusteta, kuid k.a.mai lõpul tekkis kanna valu. Perearst soovitas külma massaa¾i aitas, siis n.ö. unustasin, nüüd tuli tagasi ja päris ebamugav käimine takistatud, tuimalt valutab pudeli peal veeretamine ei aita enam, jalg hakkab külmetama. Kuidas Teil on möödunud aeg -elu peale keemiat?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Keemia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit