Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

HIRM

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Bibi35

PostitusPostitatud: Teis Apr 14, 2020 7:25 pm    Teema: HIRM Vasta viitega

Tere ,
Ei oska enam kuskile pöörduda ja mure on suur. Avastasin novembris 2018 endal kaelal 3 suurenenud lümfisõlme. Pöördusin perearsti poole, kes palus neid jälgida kuna ma olin ka haige. Paraku sõlmed ei kadunud kuskile ja selle aja jooksul läks paremalt poolt kael nagu suuremaks. Näitasin seda arstile ja ta suunas mind ultrahelisse. Seal vaadati kaela ja öeldi, et rasvkude sinna tekkinud. Ma ise palusin radioloogil ,et ta vaataks ka ühte sõlme mis oli minu arust kõige suurem. Ütles, et pole midagi kahtlast ja mõõdud olid 0,9*0,3

Ise olen uurinud, et kui üle 1 cm siis jama. Veebruaris käisin hematoloogi juures kuna sõlmed ikka üleval. Tema tegi ainult vereproovid ja need olid korras. Ta isegi ei vaevunud midagi edasi uurima. Katsus ka kaela. Rahunesin vahepeal maha aga nüüd on vasakul olev sõlm valu hakanud tegema. Tunnen nagu sellist kuumust seal ja vahest kiirgab ka valu kõrva. Ma olen juba nii mures, et midagi ju peab olema viga see pole normaalne.

Kas mul võib olla lümfoom? Ma olen ise lugenud et siis võib olla kõrvetav valu.
Katsudes seda sõlme siis see on ma arvan alla 1 cm ja selline ümaram ja pehmem. Ma muidugi näpin neid koguaeg et äkki olen liiga teinud ja sellest lööb valu.

Loodan, et keegi vastab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Apr 16, 2020 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kulla Bibi, kahjuks ei saa foorumi vahendusel mingit diagnoosi panna. Soovitan, et kui ikkagi teeb häda ja muret, siis pöörduda uuesti arsti juurde. Abiks võib olla ka see, kui sa paar päeva ei katsu neid sõlmi, et näha, mismoodi nad käituvad.
Tagasi üles
Bibi35

PostitusPostitatud: Nelj Apr 16, 2020 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

Jh palun vabandust et siia nii kirjutan. Aitähh vastamast.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit