Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uus retsidiiv

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
sirtsu

PostitusPostitatud: Teis Juun 30, 2020 5:59 pm    Teema: Uus retsidiiv Vasta viitega

Ma pean kellegagi jagama oma mƵtteid vœi lƤhen hulluks.
Paar nƤdalat tagasi hakkasid rinnakutagused valud, tehti kompuuter ja palun:rinnaku metastaasid, keskseinandis 2 suurenenud lĆ¼mfisœlme ja kopsumetakate kahtlus.
2009 avastati rinnavƤhk ja sain kogu karmi ravi, 2011 avastasin ise kaenlaaluse lĆ¼mfisœlme, mis osutus lihasesiseseks metastaatiliseks lymfisƵlmeks, jƤlle op, jƤlle 8 keemiat+kiiritusravid.
Kuni tƤnaseni vƵtan tamoxifeni ja 2x aastas onkoloogi kontrollil.
Viimased paar aastat kuna kaebusi polnud, siis mingeid uuringuid ka ei tehtud. Oleks ehk pidanud tegema vƵi kysima neid vƤhemalt. Olin kaotanud juba igasuguse valvsuse.
Ja ka nĆ¼Ć¼d enne, ei ainsamat kaebust enne kui 2 nƤdalat tagasi, ja kohe selline leid. Olen sĆ¼gavas shokis, surmamƵtetes. Ma ei tohiks.Aga ma ei suuda .Mul on ƤƤrmiselt hoidev ja toetav perekond, laps alles 14 vana.
Ootan biopsia vœtmist, et alustada uut karmi ravi.
Ma ei suuda positiivselt mœelda veel, kuigi peaks....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
siirius

PostitusPostitatud: Nelj Juul 16, 2020 10:51 pm    Teema: pea vastu! Vasta viitega

Tahaks sind lohutada ja julgustada ... kuigi juba varsti saab sinu postitusest 3 nƤdalat ...
Ehk oled juba ka shokist toibunud ja keskendunud ravi alustamisele ...
KƵige raskemad ongi need uudised ... olen isegi diagnoosi ja diagnoosi tƤpsustust ikka mitu pƤeva seedinud ... aga see lƤheb Ć¼le ... ikka leiame endast jƵudu edasi minna, laste, pere ja ka iseenda nimel.
Elu on ju niiii magus:)
PĆ¼Ć¼an nautida igat minutit, loodan, et sina ka.
Inimesed, kes on terved, ei oska elu vƤƤrtustada. Isegi tĆ¼Ć¼tud tegevused on head ja toredad, sest neid tehes sa ikkagi tunned ju, et oled elus:)
Ja Ƥra sĆ¼Ć¼dista ennast, et kaotasid valvuses ... kui sa niigi 2 korda aastas kontrollis kƤid, siis mida veel rohkem teha saab.
Positiivne ju seegi, et nii ruttu kompuutrisse said.
Ja kaks korda oled ravi Ć¼le elanud, elad nĆ¼Ć¼d ka:)
Hea, et sa postitasid.
Sellistel puhkudel tulebki rƤƤkida, ka see toob kergendust.
KƵike head sulle ja pea vastu!
Kui jƵuad ja soovid, siis vƵid meid (ma arvan, et siin on siiski ikka lugejaid rohkem, kuigi postituti on vƤga vƤhe) kursis hoida, kuidas sul lƤheb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit