Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

sõber sõralist võib avastada kõikjalt...

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Luuvähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2008 4:27 pm    Teema: sõber sõralist võib avastada kõikjalt... Vasta viitega

Minu sarkoom pesitses luude pehmetes kudedes ja madistamist temaga oli üxjagu. Nüüdsex on asjad minu kasux olnud juba pikka aega ja loodan, et nii ka jääb. Tegin selle teema siia luuvähi alla seepärast, et siin nii haigutavalt tühjus ja ehk sellepärast, et ots lahti tegamata oli. Usun, et oskan siin kaasarääkida ja soovitusi jagada, kui peax olema küsimusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dorka

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

aga sl pidi olema siis ju pahaloomuline kasvaja ehk vähk . Ja sa saad siis keemiat? Või kiiritust ? . Mul endal oli luukasvaja aga luus mitte pehmetes kudedes . Mul avastati see 25.aprill ja siis käisin igasugustes uuringutes ja mittekeegi ei osanud õelda mis see on . See ainult paisus ja paisus ja lõpuks juuli kuus tegid opi ära . Ja siis saime teada et mul oli luukasvaja pluss veel healoomuline veresoonte kasvaja . ei ole päris lihtne see asi Crying or Very sad .

Jõudu ja jaksu sulle paranemisele Smile , oled ise kõik kogenud läbi ja tean mis tunne see on .
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Olen paranenud!!!
Loomulikult käin ma siiani iga aasta kenasti kontrollis aga ravi ei saa ma juba ammu Very Happy
Minu sõraline lõi ka välja just mingi munaka näol(hüppeliigese juures), mis üritas ka kasvada Confused Püüti teda mitme lõikusega küll eemaldada aga tema sunnik ajas end ikka ja jälle kuskile edasi n. lõpux tuli kaxata kogu sääre osa, et asi kontrolli alla saada. Vahepeal muidugi oli ka keemiaravi....
- hää, et asi niigi läits, sest ma pole ju elus midagi kaotanud, pigem võitnud Cool
Sina dorka oled ilmselt veel ravil? Kas sul leiti ka kolle, kus kasvaja täpsemalt pesitses?
Tagasi üles
dorka

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 8:26 am    Teema: Vasta viitega

Jah mul on veel keemiaravi , mingi 8-7 kuuri on mul veel . Mul siirdeid olnud kusagl . Kolle ? Very Happy , Ma veel päristäpselt ei tea mis see tähendab Very Happy , jään vastuse võlgu .
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 8:42 am    Teema: Vasta viitega

dorka kirjutas:
Kolle ? Very Happy

- koht, kus kasvaja avastati (jalasäärel,-reiel, käel...)?
Ravidex, sulle palju jõudu !
Tagasi üles
dorka

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 10:59 am    Teema: Vasta viitega

aa mul oli kasvaja jalas ehk siis kintsus põlve juures , aga õnneks polnud vaja põlve liigest ära vahetada Smile ,
Aitäh heade soovide eest Smile .
Sulle ka jõudu ja jäksu edaspidises Smile.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Luuvähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit