Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Luuüdi siirdamine leukeemia korral

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tiirakj

PostitusPostitatud: Teis Sept 04, 2007 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

tere olen 31a ja mul on leokeemia. kas kellelgi on kogemusi luuüdisiirdamisest. minu vend ei sobinud ja leiti võõrastoonor.väga paluks informatsiooni?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
manzu

PostitusPostitatud: Teis Sept 04, 2007 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

minule üritati teha vere tüviraku siirdamist, paraku see ebaõnnestus kuna mu vereloome ei suutnud antud aja jooksul toota kaugeltki piisaval hulgal noori t-rakke. siis oli korra ka kõneks luuüdisiirdamine, ent kliinikumi arstid laitsid sellegi minu puhul maha, kui ebarentaabli; ja kupatasid mu tallinnasse tagasi. nüüd sellest juba 2-3a. aeg lendab kiirelt ja hoobilt ei mäletagi enam, millal mida tehtud . . .

kerge see protseduur pole ja taastumine on ränkraske, aga see on võimalus tervenemiseks ja on õnn ,et ikkagi leiti sobiv doonor. jaksamist sulle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ja4

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tere!
Mulle tehti luuüdi siirdamine, nüüd siis varsti kaks aastat tagasi. Alguses tundus asi ikka päris hull, kui arst kõik negatiivsed pooled ette ladus... Hirm oli suur aga tahe terveks saada veel suurem Wink Niisiis, olin asjaga nõus. Ennem siirdamist tehakse väga kange keemia. Sellega kaasnesid loomulikult iiveldus, isutus ja noh enamus keemia tagajärjed...
Siirdamise päeval ehmatas mind kõige rohkem see, kuidas kõik õed siiberdasid, tassisid kohale kõikvõimalikud asjad (süstlad, rohud) mulle pandi külge aparaadid, mis näitasid südametööd ja nohh... ühesõnaga sellist asja mina varem polnud kogenud... See ikka hirmutas päris korralikult ära. Mis nüüd toimuma hakkab ?? Tegelikult polnud asi nii hull... Need olid lihtsalt selleks, et kui peaks midagi juhtuma, on kohe võtta Very Happy Siirdamine läks ilusti... Peale seda jäin valvsate arstide silma alla veel mitmeks kuuks... Jälgisid ega mingeid tõukereaktsioone ei tekiks... Minul läks vist suhteliselt leebelt... kätele tekkisid mingid laigud, mille vastu sain kohe rohtu... siis kõht läks ka ikka korralikult lahti, kuigi ma siiamaani usun, et see oli mu ema toodud kartulisalatist... mida ma tegelikult süüa poleks tohtinud... Very Happy
Kõige jubedam ongi see ootamine... Kuni uued rakud tulema hakkavad...
Aga tuleb olla lihtsalt kannatlik... mis kõige olulisem uskuda, et nad tulevad. Usku ei tohi kaotada see on kõige olulisem... Sest võib tekkida lootusetuid olukord, kus enam ei jaksa... siis sellest aitab välja ainult usk... et ma pean terveks saama ja ma saangi Wink Tuleb olla kange ja mitte lasta haigusel ennast võita...
Ja nüüd.. siin ma olen... Möödas on pea kaks aastat... Arst ütleb et olen eluks kõlbulik... Ja muud ma ei soovigi Smile
Soovin sulle palju, palju edu!!! Ja veel rohkem kannatlikkust Wink
Kui tahad veel küsida võid mind lisada oma msni või kirjurjutada meilile...
msn- zanelly@msn.com ja meil on zanelly@hot.ee
Smile
Tagasi üles
häppi

PostitusPostitatud: Nelj Juul 24, 2008 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

kahjuks ja4-t ei ole enam meie seas... tal sai siirdamisest täpselt 2 aastat kui vähirakud tagasi tulid. ta pidas peale seda vastu vaid napi kuu Crying or Very sad
Tagasi üles
alice2

PostitusPostitatud: Reede Juul 25, 2008 9:33 am    Teema: Vasta viitega

Oh, kurb....
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Juul 25, 2008 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

ja4 kirjutas:

Ja nüüd.. siin ma olen...
- jumalaga!
Tagasi üles
marje25

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2009 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

kas võib tõesti nii kiirelt kõik lõppeda et üx minut räägid et kõik viimasepeal ja teineminut... Shocked Sad
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit