Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

keemiaravi ja püsimeik

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
leevi

PostitusPostitatud: Kolm Apr 01, 2009 5:11 pm    Teema: keemiaravi ja püsimeik Vasta viitega

tere,

esimese keemiaravini on jäänud nädal. aastaid tagasi tegin silmadele püsimeigi. tahaks seda värskendada ja ka kulme teha. kas keegi teab, kas on juba hilja või veel mitte. sel reedel saaksin aja. ehk pole peegelpilt hiljem nii masendav. arsti enam kätte ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pandariin

PostitusPostitatud: Kolm Apr 01, 2009 5:28 pm    Teema: :) Vasta viitega

tee muidugi, enne keemiat tuleb kõik ära teha, ka hambaravi kui vaja Smile
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Apr 02, 2009 7:54 am    Teema: Vasta viitega

oot nüüd, kas püsimeigi all pead praegu silmas seda, kus naha alla süstitakse värvaineid? sellisel juhul soovitan kindlasti küsida oma keemiaravi arsti käest nõu, mina isiklikult ei julgeks vereringesse sattuda võivate ainete manustamist vahetult enne keemiadooside verre saatmist küll riskida... on ju näiteks doonoritelgi keelatud tätoveerimine ja seesama püsimeik on üks tätoveerimise liike, kas ma eksin?

kui tegemist on lihtsalt plaaniga kulmud ja ripsmed keemiliselt värvida, siis ei tohiks probleemi olla - iseasi, kas sellel rahaliselt mõtet on arvestades, et paljud keemiaravimid viivad ka kulmud ja ripsmend...
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Nelj Apr 02, 2009 8:44 am    Teema: Vasta viitega

see on tõesti nagu tätoveerimine, proovin tohtriproua kätte saada....aeg tiksub.
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Nelj Apr 02, 2009 8:52 am    Teema: Vasta viitega

nonii...nüüd kuulake teised ka... , kellel sama küsimus...tohter vastas, et kui ravi alguseks ära paraneb võib teha, mida iganes. ravi ajal pole hea. püsimeigi tegeminet paraneb ca 3 päeva....niiet mina lähen Smile. arst ju ütles, keda ma veel kuulan Smile
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Apr 02, 2009 11:44 am    Teema: Vasta viitega

kuidas sa saad kindel olla, et ära paraneb, arvesta, et su organism on praegu teistsugune kui aastaid tagasi... kas tõesti on see seda väärt, et riskida ravi alguse edasi lükkumisega?
Tagasi üles
sirts

PostitusPostitatud: Nelj Apr 09, 2009 7:22 pm    Teema: Vasta viitega

Õnneks ma pole saanud ei keemia ega kiiritusravi ja loodan ,et seda pole vaja veel niipea ,aga lihtsalt on heateada ,mis võib ees oodata Smile Ainult op on tehtud Smile
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Nelj Apr 09, 2009 8:42 pm    Teema: vales foorumis oled ehk Vasta viitega

oot- mismõttes on op tehtud? vähihaige, kel on op tehtud ja loodab, et tule keemiat ja kiiritust Question
Tagasi üles
sirts

PostitusPostitatud: Reede Apr 10, 2009 5:48 am    Teema: Vasta viitega

nojah ,ehk kunagi ikka tuleb,aga esialgu on kõik kontrolliall.Siiani jah on mul vedanud. Smile Aga sügisel lähen kontrolli eks siis jälle selle suure aparaadiga vaadatakse ,mis seal sees toimub Smile
Tagasi üles
sirts

PostitusPostitatud: Reede Apr 10, 2009 5:55 am    Teema: Vasta viitega

pandariin,õnneks või kahjuks ei ole ma vales foorumis,aga lihtsalt ei enne oppi ega peale oppi pole ma tõesti neid keemia ja kiiritusravisi saanud
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Reede Apr 10, 2009 4:45 pm    Teema: :) Vasta viitega

sirts, Oskar Lutsu tsiteerides.....eks ta siis üks lurr sul oli Smile

Viimati muutis seda pandariin (Reede Apr 10, 2009 6:38 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Apr 10, 2009 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Sul Sirtsu on väga vedanud. Kui vähk on väga algstaadiumis ära opereeritud, siis tõesti ei ole vaja keemiaravi teha. Keemiaravi mõjub ju kogu organismile väga laastavalt ja ei ole mõtet seda ka lihtsalt igaks juhuks teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit