Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kuidas mõjub NONI ja teed?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sally

PostitusPostitatud: Teis Apr 14, 2009 10:10 am    Teema: Kuidas mõjub NONI ja teed? Vasta viitega

Tere, ma olen nüüd kõik teie arutelud läbi lugenud ja kuna ma ise olen algaja, siis sooviks veelkord teada, kuidas see NONI mahl teile mõjus lõpuks.Kas ta on ikka nii hea, või oli see sel momendil moe asi.Praegu on NONI 100% mahla müüa pea igas apteegis.Ostsin endale ka ja joon seda 30ml päevas.Samuti joon Lopacho teed 1l päevas( ei tea,kas see on vajalik kogus)ja otsin seda taime Zolotoi uz. Kuna arst pole veel ravi määranud (lähen oma otsust vastu võtma 21.apr.),siis üritan teha eeltööd,sest ei suuda istuda lihtsalt käed rüpes.Kõige hullem on see, et mu enesetunne ei ole halb, lihtsalt ei suuda uskuda,et mul on siirded kopsus.Aga võibolla on see isegi hea -asi ei ole ehk väga kaugel.Ikkagi see tunne, et sõraline krõbistab kuskil, on muutnud mu tunnetused teravamaks.Enne ei pannud tähelegi väikseid seljavalusid ja muud,nüüd on aga hirmul suured silmad ja kardan igat torget.Jägage kogemusi, mida ma veel saan teha enda heaks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pandariin

PostitusPostitatud: Teis Apr 14, 2009 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen apteegi Noni joonud ja ju ma end siis ikka ka hästi tundsin, sest analüüsid olid korras. Ka Zolotoi uz on mul olemas, võin selle kasve Tallinna organiseerida kui soovijaid on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sally

PostitusPostitatud: Teis Apr 14, 2009 2:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mu küsimused läksid vist valesse kohta Very Happy Vajutasn valele klahvile.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Teis Apr 14, 2009 7:11 pm    Teema: Zolotoi uz Vasta viitega

Kulla pandariin,ole hea ja jaga kogemusi.Kuidas sina seda Zolotoi uz-i kasutasid,mida sellest tegid ja kuidas sisse võtsid?Mul õnnestub homme terve taim saada.
Tagasi üles
konodont

PostitusPostitatud: Teis Apr 14, 2009 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mis elukas see zolotoi uz ülepea on ja millise toimega? Targemad, jagage kogemusi. Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
pandariin

PostitusPostitatud: Teis Apr 14, 2009 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=4124430

googlesse trükkige Callisia fragrans
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
liilia

PostitusPostitatud: Kolm Apr 15, 2009 8:12 am    Teema: Vasta viitega

Tere, Sally!
Olen NON-i suhtes konsulteerinud dr Jana Jaal-iga ja tema hoiatas selle eest väga tõsiselt. Seletus oli umbes selline (minu mälu järgi). et NON annab organismile palju vabu radikaale, mis omakorda on vähirakkude levikuks soodne. Igal juhul hoian mina igasugustest toidulisanditest ja keemiliselt toodetud möginatest eemale. Kasutan vaid vanaemadeaegseid vitamiine (porgand,punapeet, paprika jne). Kohalikku salatit saab ka aknalaual kasvatada ja õues on ju kevad, küsi mõne tuttava käest üks peenrake ja käi värskes õhus, on kindlasti tervislikum!
Päikest kõigile ja tuulekindel kalli ka!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sally

PostitusPostitatud: Kolm Apr 15, 2009 9:35 am    Teema: NONI Vasta viitega

Tänan soovituse eest,jätan kohe selle kasutamise ära,kuigi pandariin ütles ,et ta on mitu pudelit joonud ja midagi pole juhtunud.Pean ikka oma arstilt küsima.Teen omale igal hommikul toormahla porgandist, peedist, selleri vartest ja lisan siis kas õuna või apelsini mahla.See on kindlasti parem.Aga kas tead midagi Lapacho teest?See on teepoest ostetud ravitee, mis on ka vähivastase toimega.Võibolla on sul veel midagi soovitada,mida ma saaks enda heaks teha.Ma olen siin kommentaaridest aru saanud,et ka vitamiinid ei ole head ja jätsin ka need ära.
Tagasi üles
liilia

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 11:00 am    Teema: Vasta viitega

Tere, Sally!
Raske on midagi soovitada, aga toimin ise põhimõttel, et kuula oma keha- kui tahan banaani, siis seda ka söön, kui punast veini, siis joon. Olen hakanud end lihtsalt hellitama - luban endale lihtsalt seda, mida hetkel soovin ja lugedes viimast Kodutohtrit, tundub, et olen õigel teel. Praegu joon kibuvitsateed meega. Olen sel kevadel palju kasemahla joonud. Mu abikaasa naerab, et ma krooniliselt kahehingeline (rase), imelikud soovid ajavad üksteist taga, aga see on armas, et ka tema saab minu soove täita. Püün olla võimalikult looduslähedane ja keemiat vältida. Päikest Sulle!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sally

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 5:15 pm    Teema: Alternatiivravi Vasta viitega

Tänan nõuannete eest.Ma joon ka igasuguseid teesid ja teen omale igal hommikul värsket porgandi-peedi-selleri-apelsini mahla.Lugesin ka Kodutohtrit ja üldjoontes olen samamoodi toiminud juba enne seda ,kui mul kasvaja üldse avastati, sellepärast olengi nördinud,kuidas see juhtuda sai.Ega need alternatiivasjad vähki ei ravi,aga ma arvan, et ta tõstab organismi üldtoonust küll.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit