Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

4.keemia,OP, 5,6,7 keemia(järjekas)

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
leevi

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 2:11 pm    Teema: 4.keemia,OP, 5,6,7 keemia(järjekas) Vasta viitega

4. keemia lükkus edasi, veri oli kehva. Sain 2 lisapäeva, mis oli kindlasti hea. Veri sai korda ja üleelamine oli ka tsipa kergem. Eriti kerge oli kuidagi...ilmselt olid mõtted juba opi juures. Op oli 6.juuli. eemaldati kogu rind + 7 lümfi, kus olid surnud vähirakud, lõigati läbi osa närve. sain ükskpalatisse ja kaifisin sealolemist. Oli hunnik filme ja raamatuid. Enesetunne oli koguaeg norm. Valusid polnud. Hakkasin ruttu võimlema , sellest oli kasu. Haiglast pääsnuna käisin vaid 3 korda vedelikku välja võtmas, vedas. Peale haiglat ostsin ka kohe tissi ära ja rinnahoidja. Tegelikult on väga hea rinnahoidja Trioaction/ mu arust 399 eeku), mida müüakse Triumfi poodides, spordikas ja väägade mugav. Õmbleja tegi ilusa kotikese, kuhu tiss toppida ja õmbles ka teise rinna kohale ringikese, et oleks ühesugused. Mõte oli see, et saan sellega ka randa minna. Ja ka see tobe küljenups mahub sinna sisse.
Peale oppi pidin saama veel 3 keemiat.
5. keemia oli ka suht ok, punetasin nagu ikka. Kõht esimestel päevadel kinni, nagu ikka. Aga kuna oli eelmisest keemiast pikem vahe sisse jäänud, oli seegi keemia suht talutav.
6. keemia jäi taas ära, veri paha. Sain jällegi paar lisapäeva. Enesetunne ülihalb. Paha on olla. Sooled oleks nagu roostes , nagu tühi kelder...ilmelik tunne on. keegi teadis rääkida, et sooltehallitus, heh. Kes teab. Kõht vähga kinni , kuigi ikka iga päev käin hädal. Mingi hemorroid tahab endale kohta leida minu kehas, väga inetu temast. See on seni kõige halvem kord olnud. Ka tuju on paha. Juuksed hakkasid teist korda pudenema. Ka kulmud ja ripsmed jäid haledaks.
7. keemia sain õigel ajal kätte. Kõht ikka kinni. seekord on toidud kõik mõrudad, vesi ikka magus nagu alati. Aga rõõmus on olla, sest nüüd on see läbitud. Loodan , et igaveseks.
Kuna vähk oli hormonaalne, kirjutati mulle järgmiseks 5ks aastaks Tamoxifeni. Pole veel alustanud nende manustamist. Ees ootab reis ja ei taha enesetunnet enne rikkuma hakata. Ma ise mõtlen nii. Ja eks keemia mõju on veel ka keres.
Täna 2.nov. on juuksed juba 1cm taas. Enesetunne on hea, ramm ja vägi hakkavad taastuma.
Tissiga käin iga päev. Mugav on.
Silitan ja masserid vaikselt kätt , et vältida jamasid. silitan ka kaenla alt südame poole , et lümfivedelik teed leiaks.
Kaenla alt on suht väike ala tundetu.
Kõht pole küll kinni aga ilmselt see homorroid teeb haiget ja veritseb. Loodan, et aja jooksul saab korda.
Kaalust olen kaotanud 15 kg, mille üle tunnen vaid rõõmu. Olin kõvas ülekaalus. Veel oleks ruumi ca 10 kg maha võtta.
Tunnetest niipalju, et lähedasi oli mul ümber palju aga samas olid nad nii kauged. Või andisn ise postitiivseid signaale (pidingi ju) , et keegi ei aimanudki, et mul oli ikka paha küll. Nutud on veel nutmata. Ei tea, kas tulebki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pandariin

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tubli tidrik, leevike
ja nüüd purjede lehvides suvesse- kaugel need jaanidki enam Smile
oi kuidas ma kadestan inimesi, kes alla võtavad- ma ülekaalus päev-päevalt üha rohkem:(
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 6:07 pm    Teema: jee Vasta viitega

ohh, pandariin, pandariin Smile sina oled mulle palju toeks ja eeskujuks olnud. alati nii postiivne ja nõuga abiks ja ikka olemas. enamusele siin. tugev oled.
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 10:39 am    Teema: Vasta viitega

Ups...olen jah vanaks jäänud ja lobisema hakanud Embarassed Razz
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 11:05 am    Teema: Vasta viitega

ilma liialdusteta, ausalt - läbi "sita", kuid poistiivselt paremuse suunas, just nii peax see käima. Tuleb vaid loota, et kõigil tugev vaim haigusele alla ei annax Cool
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit