Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

KAEV-u ja foorumi jõulupidu 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> MTÜ Vähiühing KAEV üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hake

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 10:33 am    Teema: Vasta viitega

Me oleme ikka kõik head ja toredad ja abivalmis ning ilusad inimesed,pakume küüti,et ,kel pole autot,kergem tulla oleks,mulle ka pakuti,loodan,et ikka saan tulla,nii väga tahan,aga teisipäeval oli keemia ja lapselaps siin haige,väsitab väga,loodan,et tibu mind ei nakata,ei tea,kas peaks maskiga tulema.Päikest kõigile-homme kohtume ehk ikka. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hake

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

Kullakesed,minul jääb ikka tulemata,mõtlesin juba enne,et minu tibul ju kõhugripp,oksendas ja nüüd kõht lahti,et pole mul vaja tulla teid nakatama,kuigi endal midagi polnud,aga asi muutus,et nüüd mul ka kõht lahti,väga,väga kahju,nii tahtsin tulla Sad Pidutsege hästi,olen mõtetes teiega.Oleksin olnud küll vastutustundetu,kui oleksin tulnud,endal kodus nakkus.Olge terved ja tublid,päikest kõigile!!!
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:09 pm    Teema: KAEVUja foorumi jõulupidu Vasta viitega

Mul on väga kahju, aga ma ei saa ka jõulupeole tulla.See on kindlasti väga põnev ettevõtmine.Mul pole varem juhust olnud nunnade juures pidu pidada.Lõbutsega hästi,ehk tuleb veel võimalust ja head advendiaega ning jääme muljeid ootama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
siiam

PostitusPostitatud: Reede Dets 04, 2009 12:35 pm    Teema: JÕULUPIDU Vasta viitega

Teile kõigile mõnusat pidutuju. Olen mõttes täna õhtul teiega, ise ei julge tulla, kuna olen seda,et mul oli rinnavähk varjanud ja istunud nii öelda kapis. Võib olla aastapärast olen julgem.
Foorum on mu suur abiline, kui ikka öösiti mustad mõtted tulevad siis loen teie kirjutisi ja saan teie elujõust tuge.
Küünlasära teile silmadesse ja jõulurahu südamesse
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Laup Dets 05, 2009 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Hommikused tervitused . Oli meeldiv kogemus teiega koos istuda ja seal kabelis oli selline vaikus mida oleks meil tihedamini kuulata vaja ja nautida lihtsalt ,kuulata kuidasaeg seisab ja kuhugi kiiret pole. Aitäh nunnadele hea söögi eest ja no see kook oli jumalik. Tore oli foorumlasi näost näkku näha .Ilusat jõuluootust ka neile kes tulla ei saanud.
Tagasi üles
Eve

PostitusPostitatud: Laup Dets 05, 2009 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

Eilne koosviibimine oli tõesti super. Rahu, mis seal valitses ja meeldiv seltskond oli tõeliselt nauditav kooslus.
Soovin kõigile rahulikku jõuluootust!
Tagasi üles
Hanny

PostitusPostitatud: Esm Dets 07, 2009 9:36 am    Teema: Vasta viitega

Nii tore oli teid kõiki näha ja üheskoos jõuluaega lähemale tuua. Loodetavasti said kõik kasvõi natuke meelerahu aastalõpu saginasse.
Lahkudes ema Riccarda väga tänas meid ja nad lubasid õdedega nende küünaldega palvetada meie eest.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> MTÜ Vähiühing KAEV üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit