Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Päikesevõtt peale melanoomi eemaldamist

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
merx666

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2010 9:37 am    Teema: Päikesevõtt peale melanoomi eemaldamist Vasta viitega

Tere
Mul eemaldati eelmise aasta talvel algstaadiumis melanoom, nüüd on kõik korras, kuid ma ei tea kuidas päikesega olla, kui palju seda võtta võib nüüd, kui üldse võib, või peab täiesti kaitsma end selle eest ja ei tohi üldse ka mõõdukuse piirides rannas käia? Ma nii tahaks natukenegi päevitada, et natuke jumetki oleks peal, kuid ei ole julgenud, ostsin küll korralikku päevituskreemi, aga ei tea mida teha:S Kuidas teil on, kas te üldse enam päevitate ja kui palju ja mis kellaaegadel ja mis faktorit kasutate?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Kas oled mõelnud, mis võis olla sinul melanoomi tekkimise põhjuseks? Enda puhul olen 100% kindel, et selleks oli nooruses päevitamisega üle pingutamine. Melanoomi tekkimine näitab ikkagi seda, et nahk on kahjustatud ja risk nahamuutuste tekkimisteks suur. Ise päevitada küll enam ei julge ja ega ei taha ka, kuid rannas ujumas ikka käin. Kui suvel keskpäeval päikese käes pean viibima, siis olen katmata kehaosad võimalikult suure faktoriga (kindlasti üle 30) päikesekaitse kreemiga katnud. Arstide seisukoht, et kreemid vähi eest ei kaitse, kuid ise loodan, et parem ikka kui üldse mitte midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jaanika

PostitusPostitatud: Laup Juun 05, 2010 10:12 am    Teema: Vasta viitega

Oi, oi!

Tõesti tahad päevitada? Minul eemaldati algstaadiumis melanoom 6 aastat tagasi ja ei ole selle pealegi tulnud, et päevitama minna!

Meil, kel juba melanoom olnud, on palju suurem tõenäolisus uus melanoom saada kui inimesel kellel seda olnud ei ole! Ära päevita - pruun jume ei ole seda väärt!

On olemas päris häid isepruunistavaid kreeme. Kasuta parem neid kui ei taha päris lumivalguke olla!

tervitustega
Jaanika
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi