Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Psühholoogia koolitus KAEV-u ja foorumi liikmetele
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> MTÜ Vähiühing KAEV üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
leevi

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 9:26 am    Teema: Vasta viitega

viibisin kahjuks lühikest aega loengus. omad põhjused.
istusin sallyst vasakul ,kolms , söaka daami kõrval. olin oma vanema õega. minul hingel ikka seoses lümfide eemaldamisega käe ja mitte ainult käe turse, et seda loetakse iluveaks. kui õigel ajal abi ei saa on tagajärjed pöördumatud. seni saab lümfimassaazhi ainult oma raha eest osta, ei mingit haigekassa toetust. paljudel pole rahaliset võimalik seda endale lubada. mina olen valmis lahingusse minema.(ps. istun hetkel Hiiu Hotellis, sviit nr.3 Smile)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
emili

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Kas sa Hiiu taastusravi kabinetist pole ka abi otsinud? Eks minagi pidin ikka mitu korda oma arstile rääkima, et selline olukord mulle ei sobi (lümfostaas jalgadel). Ükskord lihtsalt küsisin arstilt, millega tegeleb siinne taastusravi kabinet ja selle peale kostis ta, et ma võin ju sinna rääkima ning ennast näitama minna. Ja ma sain sealt abi. Taastusravi kabinet kolis uutesse ruumidesse kab.32 (endine keemiravi kab.). Töötab kella 7-15.
Ehk on sulle sellest abi.
Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sally

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 10:03 am    Teema: ühised üritused Vasta viitega

leevi, Sinu märgistasin ära juba nimede kontrollimise ajal Smile
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 10:05 am    Teema: Vasta viitega

emili,
otseselt pole taastusravilt abi otsinud. aga kuulnud olen, et sal mingi masin, mis siiski ei asenda spetsialisti poolt oma kätega tehtavat. masin ei näe ega tunneta sind. ilmselt olen esmaspäeval veel siin, lippan sealt läbi. annan infot, mis seal pakutakse.
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 10:12 am    Teema: Vasta viitega

sally, kas ma võisin sind märgata Arigatos treeningus. olen sind kusagil näinud Smile.
Tagasi üles
Kadi

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

" kui õigel ajal abi ei saa on tagajärjed pöördumatud. "
Leevi, mina olen aru saanud, et tagajärjed on igal juhul pöördumatud. Et - kui on lümfoedeem, siis see enam ära ei lähe. Manuaalteraapia leevendab probleemi, aga normaalseks ei saa näit. käsivart enam iialgi - nii on mulle öeldud. Olen ka väga õnnetu selle üle. Aga selle eest peab tõesti võitlema, et haigekassa kompenseeriks. Sest kui tuleb raskemakujuline lümfoedeem, siis on ilmselt ka lihaste töö häiritud jne.
Tagasi üles
emili

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle tehti alguses lümfimassaa¾i käsitsi, sest muud moodi polnud võimalik. Viimased 2 aastat täidab masin selle ülesande. Igat moodi on võimalik, aga see otsustatakse lähtuvalt inimese seisundist kohapeal.
Smile
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Rahvas, olgem palun korrektsed teemadesse postitamisega - see teema siin on meie koolituse kohta. Lümfimassaazid jms ikka õigetesse kohtadesse paluks!
Tagasi üles
emili

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Embarassed vabandust!
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2010 12:49 am    Teema: ühised üritused Vasta viitega

Leevi!
Palun vabandust, et Sulle kohe ei vastanud, aga ma sõitsin just 13.-dal Eestist 18 .päevaks ära.Sain suure julgustükiga hakkama ja sõitsin Lõuna -Aafrikasse. Jõudsin eluga ja õnnelikuna täna koju tagasi.Arigatos ma kahjuks pole käinud.Minu sportimine piirdus kuni operatsioonini aastaid vesiaeroobikaga.Võibolla oleme kohtunud kuskil mujal . Smile
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> MTÜ Vähiühing KAEV üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit