Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Head uut aastat!

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tiss

PostitusPostitatud: Nelj Dets 30, 2010 2:02 pm    Teema: Head uut aastat! Vasta viitega

Jorisesin siin foorumis sügisel, kuidas onkos arstile aega ei saa. Tavakontrolli aeg ammu ümber, keha aga pigistab siit-sealt ja ajab mind hirmust hulluks.
Venitasin mis ma venitasin, korjasin nüüd aastalõpus vapruseriismed kokku ja marssisin hoopis perearstile. Lõppude lõpuks on ta ka ju arst! Mõtlesin, et enne uksest välja ei lähe, kui olen südamelt kõik ära rääkinud. Nädalaga olen käinud ära mammograafis, kopsuröntgenis ja mitmes ultrahelis. Tulemuseks pisuke neerukivike! Tea, kas üht neerukivi kunagi varem sellise kergendusega on tervitatud?
Uude aastasse säravama silmaga! Kui ükskord kevadel saabub aeg onkoarstile minna, ongi juba osa uuringuid tehtud. Kuigi paljusid uuringuid ei saa perearst suunata, on juba praegu kergendus suur.
Tahangi siinkohal foorumlastele imelist aastavahetust soovida, ja kõik kohe arstile, kui king pigistab... Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit