Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

valud puusaliigeses

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Hormoonravi
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jalakas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2011 11:08 am    Teema: valud puusaliigeses Vasta viitega

Kas keegi oskab anda nõu, kui valud hommikuti puusas. Võtan juba 1,5 aastat hormoontabletti Arhimedex. Arsti soovitusel võtan nüüd kanget Diklofenaki tablette (150) ja valusid ei ole. Alles õhtul annab puus endast tunda. Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2011 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjuks on tõesti üsna tihti kuulda, et Arimidex liigeste valusid tekitab. Valuvaigisteid on ju ka võimatu 5 aastat paralleelselt kasutada. Mina võtsin 5 aastat Nolvadexi ja see liigestele nii hullult ei mõjunud. Proovisime küll veel peale seda Arimidexiga, kuid aastat kokku ei suutnud seda tarbida. Mul hakkasid kõik liigesed valutama.
Küsi ikka veel oma raviarsti käest, millised oleksid teised võimalikud variandid. Valuvaigistid ju mõjuvad halvasti maole. Samas pole kindlasti õige hormoonravist ka täielikult loobuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kadi

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2011 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ajate mulle hirmu peale. Mul seisab paari kuu pärast ees rohuvahetus - Tamoxifenilt Arimidexi peale. Tamoxifen ei ole mulle siiani mitte mingeid vaevusi tekitanud, olen võtnud 2 aastat ja 3 kuud.

Minu meelest on olemas ka rohud, mis on mao-sõbralikumad. Karbi peal on vastav märge. Kui mälu ei peta, olen näinud näiteks Diclofenaci sellisena. Rohkem ei tea, ei ole eriti rohtude tarvitaja.
Gastroresistentne (ingl.k. gastro-resistant) on vist see sõna, mida tuleks otsida.

Viimati muutis seda Kadi (Nelj Veeb 24, 2011 3:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2011 3:10 pm    Teema: hormoonravi Vasta viitega

Mulle tundub, et kõik need vähivastased ravimid mõjuvad halvasti liigestele.Mul on olnud teised ravimid, aga vaevlen samuti juba pikemat aega liigesevalude käes.Pea aasta olen võtnud Arcoksiat ( see on kallis ja päris tugev ravim) , Tramadoli ( ka päris kange)ja Dicloberl retardi 100 mg.Viimane on päris hea, sest on kapslis ja maole vähem kahjulik. Samuti on ta pika toimega, mina ei pea võtma iga päev, mulle mõjub kuskil paar päeva ikka.Arcoksia kohta öeldakse, et ei ole maole kahjulik, aga eks ta ole individuaalne ja arstide arvamused on ka erinevad.Igal juhul soovitas arst mul kunagi neid võtta piimaga, pidi olema maole vähem kahjulik.Kui õige see on, ei tea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tiinaly6

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2011 9:04 am    Teema: Vasta viitega

Mina olen oma 9 a staazi juures tarbinud Arimidexi ja Nolvadexi ja valud liigestes olnud alati ja nii ka jäänud,kui enam ei võta neid 6 kuud. niiet ei oska midagi lohutavat öelda. õnneks on uuringud olnud negatiivsed ja olen saanud diagnoosiks müalgia ehk kroonilise valu ja sellega ma elangi.soovitatakse vaid võimlemist ja valuvaigisteid. Praegu võtan Neurotini mis tegelt ei aita ja võtan ka vahel Tramadoli mis ka ei aita ja Diklafenak samuti.Võtan ka AD Citaceci,see vähemalt mõjub meeleolule.Saan täiesti aru et olen neist tabladest läbi imbunud ja ehk immuunne aga ei tea mis teha .olen mõelnud et jätan ära kõik,ainult raharaiskamine,nad ju ei mõju nagunii ja kevadel teengi nii ja hakkan pigem idusid ja muid rohelisi sööma.valudega olen nii harjunud et ei mäleta enam kuda oli ilma. Valudevaba kevadet soovides teile.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Hormoonravi Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit