Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Arstid nüüd Mustamäe haiglas

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Sõnavabadus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
KatrinTa

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 4:30 pm    Teema: Arstid nüüd Mustamäe haiglas Vasta viitega

On jah ! Twisted Evil
Aga vot selle arsti külastamisega on tegelikult täitsa jama! Mina täna üritasin Twisted Evil Sõitsin kõik parklad läbi , mitte ühtegi vaba kohta pole, kõik vahekäigud on ootavaid autosid täis Tegin 3 ringi kogu kvartalile peale ,mitte midagi , lõpuks olin nii tige, et vihapisarad silmis ja siis tulin koju ära,Seega sõitsin +100 km ja arsti aeg läks aia taha . Ma ei saa aru miks kõik peab ühes kohas olema kui inimesed ligi ei pääse! Millal uuesti saan minna , ei tea sest töögraafiku ja vabade arstiaegadega tükk tegemist et leiaks sellise vaba päeva mis sobib.Linna ma ka eriti ei tunne ja bussiga seiklemiseks ei ole jaksu. Siit soovitus lähed autoga arsti juurde võta tagavara juht kaasa kes siis autot parklast parklasse liigutab ja vaba kohta otsib. Twisted Evil
Oi ma olen ikka veel tige, tige , tige Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tasux kirjutada haigla juhtkonnale märgukiri! Kindlasti võixid seda teha ka patsientide ühendused Cool
ps: saatsin siinse loo lingi ka meie katuseorganisatsioonile Exclamation
Tagasi üles
Hanny

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Ega seal Mustamäe Haigla juures polegi parkimiskohtadele eriti loota, ümbruskonna elumajade juures on ka arusaadavatel põhjustel parkimine kaardiga. Mina panen auto alati Magistrali keskuse parklasse. Seal on alati kohti ja pole vaja muretseda, kaua arsti juures aega läheb. Sealt parklast haigla polikliinikusse on kuskil 5 min jalutada.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 9:12 pm    Teema: SÕNAVABADUS Vasta viitega

Käisin täna Hiiul arsti juures ja kuulsin,et 7. aprilliks peavad olema ka viimased Hiiult lahkunud.Järgmine aeg määrati juba Mustamäele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KatrinTa

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 11:54 pm    Teema: Re: Arstid nüüd Mustamäe haiglas Vasta viitega

KatrinTa kirjutas:
On jah ! Twisted Evil
Aga vot selle arsti külastamisega on tegelikult täitsa jama! Mina täna üritasin Twisted Evil Sõitsin kõik parklad läbi , mitte ühtegi vaba kohta pole, kõik vahekäigud on ootavaid autosid täis Tegin 3 ringi kogu kvartalile peale ,mitte midagi , lõpuks olin nii tige, et vihapisarad silmis ja siis tulin koju ära,Seega sõitsin +100 km ja arsti aeg läks aia taha . Ma ei saa aru miks kõik peab ühes kohas olema kui inimesed ligi ei pääse! Millal uuesti saan minna , ei tea sest töögraafiku ja vabade arstiaegadega tükk tegemist et leiaks sellise vaba päeva mis sobib.Linna ma ka eriti ei tunne ja bussiga seiklemiseks ei ole jaksu. Siit soovitus lähed autoga arsti juurde võta tagavara juht kaasa kes siis autot parklast parklasse liigutab ja vaba kohta otsib. Twisted Evil
Oi ma olen ikka veel tige, tige , tige Embarassed

Sõbranna ütles kah et miks ma Magistrali keskuse juurde autot ei jätnud aga - ma ei teagi kus see on!(Load on mul kah alles 2.5a olnud) Olen 35a jooksul 3 korda mustamäe haiglas käinud ja ma tõesti ei orienteeru seal kandis. Õppisin kaardi järgi teekonna pähe ,sest GPS paneb vahepeal täiega puusse ja juhendamise asemel ajab hoopis närvi.
Suvisel ajal saab auto kasvõi kuhugi tee äärde parkida aga praegu on ju igal pool lumi ja majade vahel on jubedad augud .
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 12:12 am    Teema: Vasta viitega

OK...patsient, kes on suuteline jalutama ja tõesti jagab matsu pealinna parklatest aga ma panin end kohe ka sellesse olukorda. Aitäh Evil or Very Mad sellistel tingimustel, mis tänavad hetkel on, ei käi ma jala 100 meetritki Confused Sandikohad seal haigla ees on ka alalõpmata hõivatud. krt Evil or Very Mad pappi oskavad kõik küsida aga inimväärseid tingimusi jäädki ootama.....hädasti oli seda Hiiut nüüd sinna Mustakale vedada, kui omal pole vastavaid tingimusi Mad Mad Mad
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 10:22 am    Teema: sõnavabadus Vasta viitega

Kõige lihtsam on nii, et ütleme, et jätad auto Rimi parklasse.Rimi on kohe Sõpruse pst ääres. Seal on ikka kohta, eriti päevasel ajal.
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 11:25 am    Teema: Vasta viitega

Soovitused ju toredad aga kui ma ei ole võimelin isegi mitte 100m. sellise libedaga käima, siis milliseid võimalusi peaxin kaaluma? Iga arstil käigu pärast ei hakka ma kauplema omale sofrit Confused
PS. Mul on põhiseadusega õigused, isegi eriline hool muide, sest olen puudega!
Asi on ka põhimõttes! Kui otsustai Hiiu haigla Mustamäele kolida, siis mix selliste asjadega ei arvestatud?
Patsient ei ole ju keegi, millex tema häält kuulata Twisted Evil
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 4:50 pm    Teema: sõnavabadus Vasta viitega

See on tõsi.Tallinna tänavad ja teed on kõik praegu liuväljad ja isegi normaalselt käia saavad inimesed on raskustes, tuleb vaadata, et ikka püsti jääd.Invaliididele on vist kohad olemas, aga seal on ka kindlasti probleeme.
Midagi tuleb ette võtta.
Tagasi üles
kuklike

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2011 11:02 am    Teema: Vasta viitega

Käisin ka 4. märtsil esimest korda nüüd siis Mustamäel.
Mina suudan käia ja teekonna Keilast tegin samuti arvutis endale puust ja punaseks, aga sellele vaatamata, paras jama ja stress.
Jääb mulje, et sinna saaks vaid taksoga (eriti need, kes liiguvad halvasti).
Teede ja tänavate olukord ümbruses on allpool igasugust arvestust.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2011 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Just sellest ei saa aru, et see ei ole ju mingi üleöö tekkinud probleem. Midagi oleks ju seal nagu korraldada üritatud, kuid asi läheb aina hullemaks. Ausalt öeldes ei saa üldse aru, kuidas puudega inimesed sellele majale ligi pääsevad. Külje pealt läheb üks kitsas rada ja autod tunglevad seal alati arusaamatult. Vaba parkimiskohta ei ole seal küll mitte kunagi. Ise käisin oma ratastoolis papaga alati sealt, kus kiirabi autod sõidavad. Parkida muidugi seal ei saa. Hetkel ei oskagi öelda, kas sealt üldse võivad teised autod sõita. Tahaks tõesti teada, kas üldse on mingeid sellekohaseid projekte planeeritud - parkimismaja vms. Tegelikult on sama hull või veelgi hullem olukord Keskhaigla juures Ravi tänaval. Või kui nüüd hakata mõtlema, siis parkimine on kõigi Tallinna haiglate ja polikliinikute ümber suureks probleemiks.
Tagasi üles
mon

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2011 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mina käisin 9.märtsil esmakordselt Hiiu asemel Mustamäel oma arsti juures. Hirm oli küll, et äkki ei leia oma arsti kabinetti sealt suurest majast ülessegi. Aga poleks osanud ette aimata, et probleem saab olema hoopiski väljaspool seda maja, nimelt kõnniteedel liugu lastes. Täitsa tegu oli, et üldse püsti jäin.
Auto omanik ma küll pole, seega parkimisega probleem mind ei puuduta. Aga tekkis küsimus, et miks sealsed teid üldse ei liivatata? Või siis mina kõndisin lihtsalt valet rada pidi Mustamäe polikliinikusse Laughing

Ah-jaa, meenus veel, et seal käis ringi mingi tegelinski fotokaga. Pildistas koos oma kaaslasega valesti pargitud autosid. Ise veel mõtlesin, et kui oleks norm parkla, siis kindlasti oleks ka vähem valedesse kohtadesse parkijaid. Rolling Eyes
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Sõnavabadus Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit