Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Otsin sobivat trenni

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cecilia

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 4:52 pm    Teema: Otsin sobivat trenni Vasta viitega

Mure selline- pärast rinnaoperatsioone ja hormoontablettide söömist kehakaal ikka tõusnud, no nii kümme kilo ikka. Alla võtta aga enam ei õnnestu kohe kuidagi (varem polnud see mingi probleem). Järsku keegi oskab soovitada mõnda trenni (Tallinnas), kus keskealised saaksid ka liigutada, kilode kadumine oleks muidugi ka boonuseks Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

Omast kogemusest võin soovitada vesiaeroobikat - vesi on iseenesest väga mõnus ja vees on koormus opijärgselt palju talutavam.

Mina alustasin oma tagasiteed regulaarse füüsilise koormuse juurde aasta pärast viimast suurt kõhuõõne oppi, esimese hooaja käisin nö liikumislaudadel (ma ei tea, kas Tallinnas enam sellist võimalust on - see koht, kus mina käisin, on likvideeritud). Lamasin järgemööda erinevatel laudadel, mis siis minu erinevaid kehaosasid liigutasid - tasapisi hakkasin sealgi koormust tõstma ja aktiivsemalt kaasa ennast liigutama.
Teisel aastal käisin vesiaeroobikas, sealt tuli lihasmassi natukene tagasi ja suurenes võhm.
Kolmandast aastast alates kuni praeguse hooajani (juba 3 aastat järjest) käin aga bailatino tantsutrennis. Koormus on seal küll kohati siiani minu jaoks liialt suur, ent kui tunnen, et ei jaksa täiega kaasa teha, lähen tagumisse ritta ja "viilin". Laughing

Kindlasti on väga hea ka jooga või mõni muu võimlemine. Ei soovita, eriti rinnaopi järgselt, jõusaali, body-pumpi jm kangitõstmisi. Mõõdukus ennekõike!

Ja kui ei ole võimalik kusagile trenni minna, siis jalutuskäigud, jalgrattasõit, kepikõnd, rulluisutamine, talvel suusatamine - liigutamisvõimaluse leiab kindlasti! Peaasi on säilitada mõõdukus ja kindlasti oma kehale füüsilist koormust anda, sest nii kasvab vastupanuvõime, organism tugevneb ning enesetunne on niisamagi mõnus Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Mina soovitan ka kõige rohkem vesiaeroobikat. Vees tunnen ennast kõige paremini - liigutada on kerge ja kuumahoogudega ei ole ka probleeme. Mina käin 21.keskkooli ujulas Raua tänavas. Trennis on võimalik oma valiku järgi käia esmaspäeviti, teisipäeviti või kolmapäeviti algusega kell 17.30. Kui oled huvitatud, siis võin Sulle treeneri numbri anda. Hooaeg algab järgmisest nädalast. Peale selle on teised juba minusuguse üherinnalisega harjunud. Wink Treener on ka oma ala parimatest ja lisaks füüsilisele treeningule saame alati lisaks hea portsu positiivset energiat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cecilia

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

Aitähh heade soovituste eest. Sellest vesiaeroobikast oleksin küll huvitatud, aukoht on ka sobiv. Kersti, kui saaksid kontaktid anda oleksin eriti rõõmus Smile .
Tagasi üles
mon

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 12:10 am    Teema: Vasta viitega

cecilia kirjutas:
Aitähh heade soovituste eest. Sellest vesiaeroobikast oleksin küll huvitatud, aukoht on ka sobiv. Kersti, kui saaksid kontaktid anda oleksin eriti rõõmus Smile .

Kas hakkasid seal käima?
Mina isiklikult vihkan basseine, aga nüüd olen juba ka hakanud mõtlema, et äkki peaks proovima. Seal võimeldes vähemasti ei hakkaks palav.
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tere mon,
Sain küll Kerstilt kontaktid, aga siis tuli jälle uus ravi vahele, seega jäigi minemata. Nüüd aga plaanin jälle sellega tegelema hakata, tule kampa!
Asukoht on kesklinnas, pole Sulle liiga kauge.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 2:23 pm    Teema: arutelud Vasta viitega

Cecilia, kas Sina kirjutasid, et kasutad spirulinat, jaga kogemusi.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tulge aga!
Trennid on sel aastal esmaspäeviti ja neljapäeviti algusega 17:30 21.kooli ujulas. Kestab 1 tund + pesemine, riietumine. Eks naisi on üsna palju, kuid treener arvas küll, et võib mõne veel juurde võtta. Võtke minuga ühendust - annan veel täpsemat infot.
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Sally, see ei olnud mina, see oli Emili.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 10:30 pm    Teema: arutelud Vasta viitega

Vabandust, mul oli selline mulje, et olid Sina.Siis ehk Emili jagab infot.Olen kuulnud, et see pidi kasulik olema.
Soovitan lugeda tänaseid lehti, kus kirjas arstide suured tehingud ravimifirmadega.
Tagasi üles
mon

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 12:50 am    Teema: Vasta viitega

Mul tõesti tekkis huvi trenni vastu, aga probleem selles, et mul vahetustega töö graafiku alusel. Seetõttu ma ei saa järjekindlalt käia. Oleks sellised trenni ajad, et maksta vaid käidud tunni eest ja siis käia, kuidas võimalik oleks - vot sedasi mulle sobiks. Arvata on, et sedasi trenni ei korraldatagi kusagil. Sad
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 1:12 pm    Teema: arutelud Vasta viitega

On küll.Kalevi ujula taga on Reval Sport, seal on nii pensionäride rühmad, kui ka tavainimestele ja saab maksta ühe korra eest.Trennid toimuvad hommikust õhtuni.Vaata nende kodulehekülg www.revalsport.ee
Käisin seal ise aastaid ja plaanin tagasi minna.
Tagasi üles
mon

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

Sally, tänan info eest!
Et pole selliselt enda liigutamisega kunagi tegelenud, siis oleks see minu jaoks väga suur enese ületamine.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 6:10 pm    Teema: arutelu Vasta viitega

Igal juhul on see väga tervendav.Mulle meedib vesiaeroobika rohkem ,kui tavaline aeroobika.Selline saalis higistamine ei ole minu jaoks.Minu arst soovitas just vesiaeroobikat, kui veel liigestega ka probleeme on.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit