Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Nukker suvi

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Siidikiisu

PostitusPostitatud: Laup Juun 11, 2011 10:01 am    Teema: Nukker suvi Vasta viitega

Hei kaaskannatajad, kuidas te suve naudite. Mul on hetkel tunne, et suvi on nagu vaenlane ja sellest rõõmu enam ei tunne Sad Tahaks võimalikult lühikest ja sombust suve... Käies sellise kuumaga pikkade varrukatega saan pidevalt kuulda manitsemist, miks sa hautad ennast, võta päikest, lähme randa jne...ja ma enam ei jaksa seletada, miks on just minuga nii nagu on. Ja pooled, kellele maindki, löövad käega ja ütlevad, ahh mis see melanoom, väike asi ja unusta nüüd ära ja tule meiega randa kõrbema. Ühesõnaga oleks nagu mingi idikas kesk normaalseid inimesi Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Laup Juun 11, 2011 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=_4jgUcxMezM&feature=share
jaga linki;)
ära palun väsi suvekuumuses neile ullikestele ikka ja jälle rääkida, kunagi saab ka Eesti inimene normaalsex Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sally

PostitusPostitatud: Püh Juun 12, 2011 9:26 am    Teema: nahk Vasta viitega

Ma ei tea, kas melanoomiga on asi teisiti,aga üldiselt vähi puhul ei ole see päike nii keelatud.Ükskord kirjutas onkoloog Tervise Plussis, et keelatud on rannas enda praadimine, aga muidu on päikese käes isegi soovitav olla, sest millal sa veel D vitamiini saad, kui mitte suvel.Ja Dvitamiini puudus organismis teeb rohkem kahju, kui see päike, mida liikudes saad.
Aga randa praadima pole küll vaja minna.Olen ka eluaeg päevitaja olnud ja nüüd olen loobunud, aga natuke päikest olen ikka endale lubanud.Nahk ei tohi punaseks minna.Ja tuleb muidugi arvestada,et päike on praegu eriti terv ja kahjulik.Sõbrad võivad küll kutsud, kuid haige oled Sina, mitte nemad ja ära lase ennast mõjutada.See tunne,et oled idikas, on vale.Võiks öelda, et seda on sõbrad, kes süüdimatult Sind kõrbema kutsuvad.Naudi suve, seda on meil nagunii lühikest aega ja korja D vitamiini ja energiat.
Tagasi üles
A4

PostitusPostitatud: Esm Juun 13, 2011 9:41 am    Teema: Vasta viitega

Stress või päike? Kumb on hävitajalikum? Täna mulle tundub, et stress. Leia tasakaal! Naudi suve! (Ja suve nautimine ei pea tähendama rannas vedelemist) Ammuta energiat! Ja kõik on hästi!

Jah, loomulikult ei ole asjad enam nii nagu varem, aga nad ei pea ka olema nii mustas värvis.

Tänan li-li lingi eest! Seda on hea jagada, tõesti.. Ja ongi nii, et on levinud arusaam, et melanoom on tühiasi. Läheb aega...ja ohvreid...enne kui selle tõsidusest aru saadakse. Õnneks on sel suvel vist küll kõik lehed ja ajakirjad artikleid täis. Või ma lihtsalt märkan rohkem..
Tagasi üles
pita

PostitusPostitatud: Esm Juun 13, 2011 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Melanoom opereeriti 1998. Kasutan hästi tugeva kaitsega kreeme(kuni 50), lauspäikese all ei peesita, rannas käin ujumas, saab küll ilusat suve nautida.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2011 10:56 am    Teema: Vasta viitega

Eesti suves on tõesti palju huvitavamaid asju kui rannas praadimine. Ujumas võib ikka käia ja mererannas istudes nokaga mütsike või äärega kübar pähe, lahedamad riided selga või käterätik õlgadele. Naudi ikka kõike, mis elul pakkuda on!
Tagasi üles
A4

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2011 11:05 am    Teema: Vasta viitega

Kohe kahju on, et meie randadesse pole tehtud neid varjualuseid, kuhu oma tooliga ronida. Alati võib muidugi ka ise varju kaasa võtta.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit