Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rinnavähk ja peavalu!!

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
keitykarol

PostitusPostitatud: Kolm Aug 03, 2011 10:49 pm    Teema: Rinnavähk ja peavalu!! Vasta viitega

Kas keegi on kannatanud enne või pärast rinnavähi avastamist peavalude käes?Ja kui on siis millest on abi saanud??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tiinaly6

PostitusPostitatud: Nelj Aug 04, 2011 1:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tere. Ei usu et rinnavähk ja peavalu küll seotud on. Peavalu on pigem pingest ja paljudest asjadest,keemiaravist ka muidugi,sa vist saad seda praegu. Minul küll oli ja silmade ees virvendas niiet telekat oli võimatu jälgida,täitsa joobeseisund. Mul on viimasel ajal peavalud ja kohe hommikul ärgates lõhub nagu oleks kõvasti pidu pannud ,aga ei ole ju. Tänagi on juba 3 paramaxi sees aga ei anna järele ja kael on valus ka. Kui kellegil on nõu mis võiks aidata siis kuuulan. Pikutada ei saa ,pean tööl olema. Kaua sinu valud on kestud ja mismoodi avalduvad. Eelkõige soovitan rahu ja värsket õhku,kui saad ,ma ise ei saa aga peale tööd ujuma,see on aidanud. Ja stress elust minema- hea öelda muidugi.
Tagasi üles
Linzu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 04, 2011 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tere!
Vaevlesin aastaid peavalude käes.Arvasin, et migreen. Läbi mitmete arstide ja oma igasugu uurimiste ja tuhnimiste läbi internetis, jõudsin peavaluarstini, kelleks on Tartus Mark Braschinsky. Pea valutas kogu aeg, kõige rohkem hommikul üles tõustes.Vahel oli nii jube, et ka tööle ei saanud minna, ainult oksendasin. Pea oleks juskui kruustangide vahel olnud kogu aeg. Rinnavähi operatsioonist saab sügisel 6 aastat. Peavaluarsti juures käisin 2010 augustis. Ravisin pool aastat amitriptyliniga. See tõstis kehakaalu iga kuu 2 kg. Kaebasin tohtrile ja sain uue ravi. Symbalta 60 mg. 1 kuu maksumuseks tuleb 27 euri. Kehakaalu olen peaaegu tagasi normi saanud, see ei pidavat nii lihtsalt minema. Pea valutab harva. Alkoholi ei tohi mitte üks tilk võtta, mitte midagi, tagajärjeks kohe peavalu. Ära võtab mul Cinie. Muud ei maksa proovidagi. Peavalu arsti diagnoos oli keemia tagajärjed ja ravimite üledoos. Nüüd lähen uuesti septembris. Tahaks igaks juhuks veel natuke ravi jätkata. Kõigile, kellele räägin, on uudis, et on olemas peavaluarst, aga nii see on. Soovitan.
Tagasi üles
keitykarol

PostitusPostitatud: Nelj Aug 04, 2011 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

Peavalud hakkasid mul tihedasti peale lapse sündi,et siis 5 aastat tagasi.Olen käinud ka peavalu arsti juures ja mulle on tehtud 2 aastat tagasi ka MRT uuring peast.See oli tookord korras ja arst ütles siis mulle,et mul migreen või pingepeavalu...Endale mulle tundub,et peavalu rohkem seotud mingite hormonaalsete kõikumistega.Vahel valutab rohkem päevade alguses ja kogu päevade aeg.Nüüd viimaselajal valutab minu arust lausa igapäev.Alkoholi ei saa ka tilkagi võtta siis ei kannata seda peavalu üldse enam välja.Tavalised rohud ei aita midagi.Kui siis ainult paratsetamool kodeiiniga.Vahel aitab ka kohvijoomine natukene.Ei tea ise ka enam mis ette võtta selle peavaluga.Mõtlesin,et hormoonid nii sassis,et äkki läheb siis üle kui hormoonravi alustan.Eks siis paistab!!!Hetkel mul keemiast möödas mingi 2 kuud ja kohe kiiritus ka läbi....Igastahes kui see valu hakkab siis kestab ikka mitu päeva järjest ja kõige hullem siis kui hommikul ärkad ja ikka pea valutab.Oh loodetavasti saan sellest ikka millalgi lahti....
Tagasi üles
Linzu

PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2011 7:37 am    Teema: Vasta viitega

Trüki googlesse Mark Braschinsky nimi, siis näed, mida ta on kirjutanud peavaludest. Ka mina olen igal aastal käinud peakompuutris, kõik on korras olnud. Usun, et ka Sul on ikkagi peavalud vähi ravimise tagajärjeks. Minule küll sedasi öeldi, et pea keemiat täis. Ajasin ka pihuga tavalisi peavalutabeltte sisse. Lõpuks ei aidanud miski. Ainuke ongi Cinie, kuigi see on migreeni tablett. Seda on soovitav lasta kirjutada 6 tbl 100 mg. Nii on kõige odavam. Miks mitte peavaluarstiga konsulteerida ja uurida, kas ei aitaks sama ravi, mis mul.
Tagasi üles
keitykarol

PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2011 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

Olen selle peavalu arsti juba läbi käinud ja tulemuseks oli ikka see,et ma ei saa sinna midagi parata,et mul pea valutab.Minul valutas see juba vähemalt 4 aastat enne kui mingit vähiravi sain!Aga räägin uuesti perearstiga ja vaatan mis ta arvab kas on mõtet uuesti sinna peavalu arsti juurde minna.See arst kellest sa räägid võtab vist vastu Tartus....mina elan Tallinnas!!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit