Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Melanoom

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tips23

PostitusPostitatud: Püh Sept 04, 2011 7:41 am    Teema: Melanoom Vasta viitega

Tere,

Mul selline mure,et käisin lapsega naha arstil ja lasin ka endal ühte sünnimärki vaadata, mille peale arst ütles,et sellega kõik korras pigem tuleks sede teist sünnimärki uurida.Kuna aga käisin tasulises siis loomulikult ei hakanud ta mind kohe uurima vaid käskis aja panna. Nüüd igapäev vaatan seda sünnimärki ja olen nii mures, et isegi magada ei saa. Sünnimärgil on 1 väike tume täpp ääres. Ei sügele,veritse kuid eile hakkas nahk selle sünnimärgi kõrvalt kipitama. Päevadläbi olen arvutis ja loen erinevaid artikleid.Olen nii mures, et kohe ei tea mida teha. Panin ka aja dr. niine juurde. Kas kellegil on ka tekkinud kipitus nahal. Ja kas keegi teab kas kipitus võib tekkida ka nt.melanoomi algstaadiumis. 6 päeva tagasi hakkas mul ka kukal valutama,pea käis ringi ja nägemine oli hägune. Palavikku polnud. Tänud vastamast
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siidikiisu

PostitusPostitatud: Püh Sept 04, 2011 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

See jutt oleks nagu kohati koopia minu enda loost. Ma läksin lapsega riiklikusse kaasa, kus jah hooletult vaadati ära need, mis ta ise näitas. Ja kergitades püksisäärt endal, et mul on väike sisemine mure ühe sellise pärast, vaadati vaid korra peale ja öeldi...jah seda võiks tulla näitama, pange aeg. Jube raske oli korra visata see luup peale ja küsind või see visiiditasu, aga ei Sad Ehk oleks hetkel see trall ja mure olemata, kui arst oleks olnud südamega, sest mu laps peale läks tõesti minut maksimaalselt. Aga inimese loomus juba on kord selline eitav ja kulus veel aasta, kuniks arstile läksin, kahjuks juba negatiivse tulemusega.
No see kukla kangus ja asjad loodan olevat see sisemine paanikaosakond, sest kui ma alati oma tekkinud sünnikale mõtlesin, siis tundus ka koguaeg, et see kipitab.
Aga fakt on see- mine arstile ja saa tagasi oma südamerahu Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tips23

PostitusPostitatud: Püh Sept 04, 2011 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

aga mis sul siis edasi tehti ja kas nüüdseks on sul kõik korras? Kas sul ta ka kipitas ja kui suur ta sul oli?Mis nähud veel olid.Äkki räägid täpsemalt, sest ma olen niimures, et ei suuda isegi öösel magada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siidikiisu

PostitusPostitatud: Püh Sept 04, 2011 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

Edasi ei toimunudki muud, et kui endal ikka hirmu suureks ükshetk lõi, siis panin tasulisse kirja ja sain kohe arstile. Aga see minemine oli u aasta hiljem. Edasi toimunut saad siin mu varasemast postitusest lugeda, kus on ka kirjas et tunnuseid polnud ja suurus oli ka melanoomile ebtüüpiliselt väike, sihuke 3-4 mm, ei sügelenud, ei punetanud jne. See kipitus mida tundsin, no ma ei tea mille arvele seda panna, kas närvide v mis, sest seda tundsin enamasti siis kui jälle mõtlesin palju sellele ja vaatasin seda sünnikat. Aga mis sa piinled, ruttu ruttu arstile, tasulistesse saad hästi ruttu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit