Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

D-vitamiin

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
leevi

PostitusPostitatud: Esm Nov 21, 2011 10:52 am    Teema: D-vitamiin Vasta viitega

tere.,

kes mida on sellest kuulnud. väidetavalt pidi aitama rinnavähi vastu....ameeriklased muidugi. minu tohter ütles, et on ennetava toimega. et ravi ajal pigem mitte ja üldse mingeid vitamiine pole vaja, tuleb korralikult süüa. hullult segadusse ajavad need vitamiinijututud.
üldiselt olen igasugu woodoo suhtes skeptik.

http://www.youtube.com/watch?v=MOUiIvp2j18&feature=related
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keitykarol

PostitusPostitatud: Esm Nov 21, 2011 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin ühte raamatut D vitamiini kohta.Seal räägib ka,et on vähi vastu hea....aga samas ka olen kuulnud,et arstid räägivad teistmoodi.D vitamiini vaegust saab verest ka kontrollida.Samas ei tohi vähihaiged päikest võtta ja mina arvan,et juba sellepärast peaksime D vitamiini võtma.Aga eks sellekohta on palju vastakaid arvamusi.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Nov 23, 2011 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ennekõike ikka kõikide vitamiinide ja toidulisandite võtmine arstiga läbi arutada, ravi ajal võib lisa manustamine loodetava kasu asemel hoopis kahju tekitada.
Näiteks on kuulda olnud, et vähihaigetele soovitatakse posijate poolt võtta menüüsse toidulisandid, mis soodustavad rakkude uuenemist... no jaa, terve rakk uueneb kiiremini, vähirakk uueneb niikuinii megakiirusel ja kellele seda va vähiraku veel kiiremat uuenemist küll vaja peaks olema? Ehk et minu arvamus on, et kõik on lubatud, mida arst pole keelanud ning selleks, et arsti arvamust teada saada, tuleb küsida temalt.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit