Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AML
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kaupo

PostitusPostitatud: Reede Veeb 24, 2012 11:31 am    Teema: AML Vasta viitega

Tere. Täna hommikul siis tabas meie peret ka selline diagnoos kui elukaaslane sai vastused mis tüüpi sõraline sees istub.. Oleks tore saada kontakti inimestega kelle on sama diagnoos ja kuidas tema haiguskulg on . Mis meid ees ootab ...
minul igatahes varises maailm kokku ,,,
tänud juba ette
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Veeb 24, 2012 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Usun, et leiad siit foorumist mõnele küsimusele vastuse ja saad kontakti. Siin on räägitud nii keemiast, kui luuüdisiirdamistest. Soovin teie perele vastupidavust selles võitluses ja ärge kaotage usku paranemisse Smile
Tagasi üles
kaupo

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2012 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

natukene siis elulugu selel haigusega toimetulemisest.
1. päev
¹hokk ! söögi isu kadunud elu isu kadunud suur tyhjus ., Tundsin ennast kasutuna, jõuetune. Olin vihane terve maailma peale et miks just minu perega pidi see juhtuma silmad pidevalt higistavad paanilised nutuhood on kontrollimatud. Suhtlemine on raskendatud,. katsud küll olla tugev kui kaasaga räägid aga ..... õhtul panin enda kõrvale ta pildi ja ingli ,,
kohv kohv kohv ,,, süüa ei taha miskit sees ei seisa
tuhnid netiavarustes ja harid ennast .. saad teada millega sul tuleb silmitsi seista. Loed üle ennast tekivad hullud hirmud , mõtted ,, paanika süveneb töö tegemine on häiritud .. tabad ennast 1-te punkti vaatamas ja nutmas . oled eemal ,,
2.päev
otsib abi ,,, enam ei suuda olla ,, õnneks on meil Kristi . Suutis natuke mind maa peale tuua,
nutad , kirud oled ahastuses.. kuskilt ei paista olema lootuskiirt ehk arstid eksivad ,,,,,
söömine jätkuvalt puudulik,, kohv kohv ,,, olen kaotanud juba 4 kilo (ainus positiivne asi )
3.päev
pead töö juures rääkima mis toimub .. keegi aru ei saa ,,, selgub põhjus . tuleb moraalne tugi .. nutame kõik koos ja palume jumalat et asi ei ole nii hull ,,, paanika hood taas jätkuvad Pidev suhltemine Li-li-ga naisega suhelda ei suuda ,,, pidevalt nutad nutad nutad vaikselt hakakd aru saama et sa ei tohi langeda masendusse , sul on naine , kelle pärast pead tugev olema . naine on kustumas ... ei jaksa enam midagi teha , arstid pumpavad elu vaimu sisse ,,, ahastus ja hirmud tõusevad , tunned et ei taha enma elada.. otsid netist juba suitsiidi võimalusi... mina olin selleks hetkeks juba alla andnud . iga korraga saab naisega vähem suhelda . ta lihtsalt ei jaksa enam .. oled juba leppinud olukorraga elad tund korraga plaane ei tee, oled väsinud ,, magada ei saa nutta enam ei jõua ,,, paanika hood jätkuvad ....
4. päev
hommik hakkab natuke rõõmsamate uudistega ,, valgeverelibled on normis, trombotsüüdid aga madalad... kolm tundi vaikust antakse plasmat
tõuseb palavik suudab natuke naeratada ... kuigi jah läks paiste kui hamster.... ootame päeva selgub TÕDE!!
´võetake kõik analüüsid selgub et ei ole kõige hullem ja kõige lihtsam AML antakse paranemisele % üle 90. hea uudis.. saab raviplaani, taas kõne _Kristile ja suhtlemine Li-li ga päev muutub natuke paremaks ,,,
kell on 12 tel. halvad uudised ... elustamine . maailm kukub taas kokku !!
kell 3 saan teada et pandi kaenlaveeni kanüül tilgutid peal aparaadid küljes .... puhuti eluvaim uuesti sisse . saame korra õhtul suhelda 5 min. skyppi ja jaks otsas ,, soovime üksteisele kõikke paremat armastus avaldused .!! homme algab ravi !
täna.
saadan hommikused tervitused .... vastust ei tule,,,,
suhelda ei ole saanud ,,, olen teadmatuses,, ahastus hirm paanika hood. võtan rahustit (vaba päev saab võtta) teen ümber elukorraldused töölepingud jne ,,, iga minut ootan ja loodan et saan mingigi kontakti..
ootan õhtut.... hirm on suur

Sõralise tapatalgud said nyyd alguse :
hirm ja asjad olid seekord alusetud. oli väsinud , magas , ravi algas :
tsükkel kuidagi pikk 7 päeva saab cytarabini kolmandal päeval lisatakse daunorubicin . kolmas rohi esialgse plaani järgi võeti maha (etoposid)
saab muidugi ka veel antobiootikume ja iguseid muid lisasi, et organismi võimalikult vähe kahjustada ..
ja nyyd ei ole enam jäänud muud kui oodata ja loota

Viimati muutis seda kaupo (Teis Veeb 28, 2012 9:13 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2012 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Aitäh, armas Kaupo, et suudad jagada emotsioone, mida enamus "sellises" olukorras tunnevad aga varjata püüavad. Enesega aus olla, on õiglane ja sellistel puhkudel peabki abi otsima, kõikvõimalikul viisil, mis aitax tõesemat vastust tabada. Paljuski ei sõltu meist ja kui me reaalselt abiks ei saa olla, siis vaim tuleb tugev hoida. Ära jäta end unarusse ja hoolitse ikka ka enda eest, et saaxid naisele vajadusel tuge pakkuda. Hoia meid ikka kursis, kuidas TEIL läheb ja meie oleme siin ka Sinu jaox olemas Smile
Palvetan
Tagasi üles
kaupo

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2012 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

ahjaa nii palju tuli diagnoosi muutus et sai 2 tähte juurde AMLSG mida iganes see peaks tähendama Smile
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2012 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

seda peax vast keegi tohter ehk täpsemini lahti kirjutama aga tegemist on mingi ägeda müeloidilise leukeemiaga vist Rolling Eyes ja kui ta nüüd on äge, siis loogika ütleb, et on kiire kuluga.....
Õnnex on Su kaasa juba kenasti meedikute turgutada. Jääme lootma nüüd parimat Exclamation

ei ole just päris sama diagnoosiga aga lugu mis on positiivne.
http://www.elukiri.ee/1007/tervis/10074749.php
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 29, 2012 9:31 am    Teema: Vasta viitega

Kaupo, oled tubli, et otsid tuge - haigestunu lähedastele on moraalse toe olemasolu äärmiselt oluline. Samuti olen li-li´ga nõus - hoia ennast, et jaksaksid olla naise jaoks olemas. Kui sina oled näljast nõrk ja sinu keha vannub alla, pole naisel kellelegi toetuda. Püüa ikka leida jaksu süüa midagi - kui muu ei lähe, siis seesama soovitatud Nutridrink on kasulik ka sulle andmaks sulle kogu päevaks vajalikud toitained, mineraalid, vitamiinid.
Nutridrinki Eestisse maaletooja asukoht on Türi 3, Tallinn ja täpsemalt saad lugeda siit - http://est.nutricia.com/products-individual&p=nutridrink
Kus seda mujal riikides müüakse, ma ei tea. Tasub uurida, vbl saab mujalt veelgi soodsamalt.
Tagasi üles
puma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 29, 2012 11:51 pm    Teema: respect Vasta viitega

Olles ise sõralisega kimpus,olen ma alati sügavalt kummardanud nende ees-kes sel hetkel mu kõrval on suutnud olla.Neil on kordades ja kordades raskem-olla kõrvaltvaataja ja tihti ka väikeses teadmatuses.
Sellest haigusest saab välja "ronida" ainult lähedaste ja sõprade toel.
Mul on õnneks see toetav "team " olemas aga ausalt-ma ei taha nende nahas olla-neil on kordades raskem kui mul.
Ole tugev ja vastupidavust!
Tagasi üles
kaupo

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2012 8:59 am    Teema: Vasta viitega

täna hommikuse seisuga sis ajsad sellised :
igemed paistes (väidetab et näeb välja nagu merisiga) midagi neelata ei saa veri on halb . (hakatakse vereülekannet tegema? ) selgub meie aja järgi kuskil kell 10 , süüa enam midagi ei saa väsimus näpud öösel olla surisenud.. palavik kadunud, nohu kadunud, köha kadunud.
mina taas võitlen paanika hoogudega
sry aga olen näinud vähihaige lõppstaadiumit kui patsient oli nagu michelini mees .. seega iga selline suurem paistetud ajab mind endast välja ja paanikasse
ootame mis saama hakkab ..
hetke seisuga läks siis nyyd see punane .... peale punast saab vereülekande, kuna veri liiga paha ,, ei ma saanud õieti aru mis seal täpselt on aga punaseid olla liiga puudu ,,, saab 1l juurde ,,
aga jah olemine on nutune ., väsinud väsinud ..... ja paistes ....
ootame õhtut ...
ps: sry koristasin saksakeelsed sõnad välja .. vabandust veelkord Smile

Viimati muutis seda kaupo (Nelj Märts 01, 2012 12:43 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
ketukas

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2012 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin sinu juttu ja seejärel läksin ja kallistasin oma meest.

Suur aitähh teile meestele, et olete meile toeks niipalju kui see on võimalik. Ilma selle soojuseta ja toeta oleks kõikse seda veel raskem taluda.

Hoidkem üksteist ka edaspidi!
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Märts 05, 2012 11:58 am    Teema: Vasta viitega

Kaupo, auuuu, kuidas teil seal läheb?
Tagasi üles
kaupo

PostitusPostitatud: Esm Märts 05, 2012 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

esimene ring läbi kohe kohe ja meil on nyyd pikk uneaeg Smile siiani laabub kõik normaalselt
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Märts 13, 2012 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kohapeal olles said targemax ka? Kuidas teil läheb?
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Märts 13, 2012 1:51 pm    Teema: Vasta viitega

just tulin foorumisse mõttega uurida, et kas Kaupo on midagi kirjutanud ja kui pole, siis auu-tada... li-li aga loeb vist mõtteid Laughing
Tagasi üles
kaupo

PostitusPostitatud: Teis Märts 13, 2012 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

ei midgai uut siin päikese all .. ootame ootame .. vereloome vaikselt juba toimib väikeste viperustega .. seega ootame veel
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit