Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Opereeritud sünnimärk tuleb tagasi

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Signe

PostitusPostitatud: Püh Apr 01, 2012 6:20 pm    Teema: Opereeritud sünnimärk tuleb tagasi Vasta viitega

Tervitus!
Mul opereeriti aasta alguses sünnimärk seljal, diagnoos kere melanoom in situ. Dr. Teras saatis uuele süvalõikusele ja selle vastus oli korras. Kutsus tagasi poole aasta pärast ja mina olin rõõmus, et melanoom varakult avastatud ja ravitud.
Möödunud nädalal tundsin armi piirkonnas tugevat sügelust, pidasin seda paranemiseks. Eile avastasin, et lõikuskohale on tekkinud 2-3 mm suurune tumepruun täpp, mis sügeleb. Arm on selle koha pealt laienenud, muidu oli ühtlane ca 5 cm kriips. Ma olen nüüd veidi mures, sest pole arvestanud opereeritud sünnimärgi tagasitulekuga. Smile Liiatigi vähem kui 2 kuud peale teist opi. Eks hirmul ole suured silmad ja helistan homme dr. Terasele vastuvõtuaja saamiseks, seniks olen tänulik, kui keegi oskab veidi valgustada, kas 0 staadiumi melanoom võib tõesti nii kiiresti tagasi tulla või tähendab see täpp ehk midagi leebemat. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siidikiisu

PostitusPostitatud: Püh Apr 01, 2012 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

No näe, kirjutasin sulle teise teema alla, aga tore et see on tõstetud siia...omasuguste juurde Smile Loodame parimat ja anna teada mis edasi. Saatsin sinna teise kohta ka lingi, Dr. Niine erakliinikusse mine kindlasti kui kuskile mujale kiiresti ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit