Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ravi rahastamine
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
betsi

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2012 6:13 am    Teema: Vasta viitega

Mehele ma ei räägi enne midagi, kui asi selgem.Aga ainult mõte sellest, et ravim on olemas aga ei pruugi seda saada on õudne.Osta neid küll ju ei jõua.Anna palun teada, mida arst rääkis.Ole tubli, äkki on ikka mingi võimalus.

Viimati muutis seda betsi (Esm Apr 23, 2012 6:33 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2012 5:21 am    Teema: Vasta viitega

meedia on nüüd seda teemat ka kajastanud(Y)
link siis ka:
http://www.ohtuleht.ee/473905
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2012 10:28 am    Teema: arutelud Vasta viitega

Lugesin artikli läbi ja olen sõnatu.Kuigi mind on seal tsiteeritud,ei ole mina selle artikli taga.Ei tea kas nüüd võetakse mind tõesti ravilt maha.Ei julge homme arsti juurde minnagi.Põhimõtteliselt ei ole ma selle artikli vastu,ainult et ei oleks tahtnud nii äratuntav olla.Oleks võinud olla vähem tsiteerimist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2012 11:57 am    Teema: Vasta viitega

Minul on nüüd õigustatud küsimus - kas on foorumit ilma selleks luba küsimata kasutatud ja tsiteeritud või on sinult, Sally, selleks luba küsitud?
See teema vajab kindlasti uurimist, sest vähifoorum ei ole ega saagi olla koht, kust infot korjatakse.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2012 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

Artikkel ja teema kajastus meedias vajalik, kuid kõhedust tekitav on tõesti see, kui infot võetakse foorumist ilma postitaja nõusolekuta. Kas peaks hakkama igaks juhuks kasutajanime muutma? Kunagi ju ei tea, kuidas mingi arst või ametnik asjasse suhtub ja mis selle tagajärg võib olla.
Loodame, Sally, et sinu arst saab asjast aru. Kui ta ise sellise info sulle avaldas, siis ei ole tal sind küll milleski süüdistada. Probleem võib peituda selles, et äkki ta ei oleks tohtinud avaldada... Samas on meil õigus tõde teada ja oma ravivõimaluste pärast mures olla ja seda ka meedias kajastada. Viimasel ajal on tänu meedia kajastustele nii mõnigi probleem lahenduse saanud.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2012 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

saatsin konkreetsele ajakirjanikule ja peatoimetajale küsimuse, et kellelt nad luba küsisid artiklis vähifoorumi postituste tsiteerimiseks.
Teema vajalik ja puha, aga kas tõesti ajakirjandus võtab mingi foorumi ette ja refereerib postitustest lihtsalt artikli kokku? No siis võiks ju ka ajakirjanikuks minna, kui see leib nii lihtne on. Foorumi reeglitega on see igatahes vastuolus.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2012 2:44 pm    Teema: arutelud Vasta viitega

Ma ka imestan,et sellist asja nii täpselt refereeritakse.Minult ei ole selleks keegi luba küsinud. Sellega võib ju inimesele karuteene teha. .Foorum on koht ,kus võid ennast muredest tühjaks rääkida, nüüd tuleb hakata valima,mida ütled,kui üldse enam ütled.
Arst rääkis mulle seda tõesti,aga sellise kaastundliku,kahetseva tooniga,sest ka temale ei meeldi,kui haigeid ei saa vajalikult ravida. Mul on halb enesetunne just arsti pärast,sest tema pole ju milleski süüdi, kui Haigekassa ei rahasta. Aga sellest artiklist loen küll välja liiga terava tooni.
Esmaspäevane Õhtuleht on tavaliselt müügis suure soodustusega.Tänase intrigeeriva esikülje tõttu läheb täishinnaga.

Viimati muutis seda Sally (Esm Apr 23, 2012 3:05 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2012 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

Jäin mõtlema, et ajakirjanik on ise ka ehk patsient ja tunneb samasugust hirmu? Rolling Eyes mis muidugi ei tee hella teemat hetkel paremax....veits mõru mekk mann jah, kuigi ega ma ei tea ka midagi ajakirjanike eetikakoodexitest.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2012 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Teema on ajakirjandusse lekkimise tõttu ajutiselt suletud kuni asjaolude selgumiseni.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit