Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

vaatlejast suhtlejaks

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Aeliita

PostitusPostitatud: Esm Mai 21, 2012 10:06 am    Teema: vaatlejast suhtlejaks Vasta viitega

Tere,

olen pea aasta lugenud foorumlaste kogemusi ning aasta ise neid kogemusi omandanud. tahan tänada kõiki teid, kelle kirjapandust on palju abi olnud.

korduvalt olen avanud ka postituse akna, et kirjutada, kuid ikka selle sulgenud mõeldes, et ega mul midagi uut öelda pole. Samas tahaks edasi anda seda sõnumit - kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.

veidi üle aasta teatasid tohtrid, et on III st rinnavähk, edasi läks nagu kiirteel: keemia, op, keemia, kiiritus, nüüd tabletid ja herceptin. juuksed kadusid ja tekkisid, kadusin ja kasvavad jälle. meeleolu tuleb ja läheb nagu sügisene ilm.

parimat kõigile!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tiinaly6

PostitusPostitatud: Esm Mai 21, 2012 10:19 am    Teema: Vasta viitega

Tere Aeliita ja tere tulemast meie sekka. Siin saad alati oma muret kurta ja rõõme jagada,siin hoolitakse ja aidatakse ja antakse alati nõu,oled ehk isegi lugenud. Kõike kaunist sulle ja kui vajad nõu... ainult küsi. Smile Very Happy Laughing

Viimati muutis seda tiinaly6 (Esm Mai 21, 2012 11:06 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Mai 21, 2012 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, Aeliita, minugi poolt!
Tore, et endast märku annad. Iga juhtum on eriline ja erinevad kogemused annavad infot aina juurde. Tihti me muretseme ju just selle pärast, et infot napib.
Loodame, et sul edasi kõik hästi läheb. Mille järgi sul III st pandi? Kas käid tööl?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pandariin

PostitusPostitatud: Esm Mai 21, 2012 2:10 pm    Teema: hei Vasta viitega

hei, Aeliita
Tere ka minu poolt Smile See siin on hea foorum optimistlike toredate inimestega. Iga kord polegi midagi öelda vaja, hea lihtsalt tulla ja niisama märku anda oma elust ja tegemistest. Olin ka mõnda aega siit eemal, tagasitulek oli kui kojutulek:)
Tagasi üles
Aeliita

PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2012 10:57 am    Teema: Vasta viitega

Kersti kirjutas:
Mille järgi sul III st pandi? Kas käid tööl?

minu lugu algas ilmselt nagu paljudel: dushi all pestes tundus üks rind kuidagi kahtlane. mul on erakordselt tegus ja hea perearst. panin ta juurde aja kirja. kohale minnes nägin tohtri tõsist nägu ning ta haaras telefoni ja pani PERHi mammoloogi juurde aja kinni.

Mammoloogi juures kordus sama tõsise näo sündroom ning veidike süsteemis klõbistamist andis täis-uuringute paketi. mammo,biopsia jm analüüside vastused tulid ka omal ajal ja tegid tohtri näo veelgi tõsisemaks. ajaliselt käis kõik kähku: 26.04 eelmisel aastal olin perearsti juures ja 17.05 oli esimene keemia. peale 6 opieelselt keemiat tuli septembris masektoomia. ja siis sealt edasi kõik ülejäänud osa vähiravi täispaketist. tänaseks olen jõudnud biolooglise ravi ja tablettide manustamise etappi.

ravi on edukas, kuid kohutavalt energiamahukas ja kurnav. kurnav nii emotsionaalses kui ka energeetilises mõttes.

kõige raskem osa oli opijärgne keemia, siis olin ka nn haiguslehel pea kaks kuud. opijärgselt olin kodus vaid kaks nädalat. viimase keemiaravi ajal olevat enesetunnet iseloomustan tänaseni: elamise jaoks vähe, suremise jaoks palju:)

teen tööd edasi, sest mu töö iseloom võimaldab kaugtööd.

terve selle aasta olen lugenud siinseid postitusi ja tänan väga kõiki, kes oma kogemusi on jaganud.
Tagasi üles
Aeliita

PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2012 11:05 am    Teema: Re: hei Vasta viitega

pandariin kirjutas:
Iga kord polegi midagi öelda vaja, hea lihtsalt tulla ja niisama märku anda oma elust ja tegemistest.

tänud veelkord kõigile kogemuste jagajatele. optimism on oluline, see hoiab inimest paremas vormis. pealegi on klaas alati pooltäis:)

Pandariin, ma olen sinuga vägagi nõus, et hea on tulla ning teada saada, kuidas olud on kulgenud. ma arvan, et kogemuste jagamine on väga oluline.

peale diagnoosist teadasaamist tundus, et minu ja maailma vahele on langenud vahesein, st olen mina ja siis on maailm. kui lugesin teie kirjutisi läbi aastate, siis sain aru, et kõik läheb samamoodi ikka edasi, kuid lihtsalt tuleb uute oludega elama õppida.

kui veel on keegi, kes loeb alles või siis on diagnoosi ootuses, siis teadke, et alguses aitab päev korraga elamist ning iga väike võimalus naerda ning vaadelda läbi huumoriprisma.

jõudsin mingi hetk järelduseni, et kui nutmine aitaks, siis läheks nutunaisena tööle....
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Kolm Mai 23, 2012 7:27 am    Teema: Re: hei Vasta viitega

jõudsin mingi hetk järelduseni, et kui nutmine aitaks, siis läheks nutunaisena tööle....[/quote] . Väga hästi öeldud Very Happy naer on ikka parem aga keegi ei keela ka nõrk olla ja nutta kui ikka nii tunned. Me oleme selle kõik läbi elanud. Mul oli ka algul tunne et ma pean võitlema elu nimel või midagi niisugust aga siis taipasin et lihtsalt peab ELAMA Exclamation Ajapikku sa unustad oma haiguse ja elad täiel rinnal,enesehaletsus ei vii kusagile. Ilusat suve! Very Happy
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Mai 24, 2012 8:08 am    Teema: Vasta viitega

jube lahe, et foorum jälle kellelegi abiks on olnud Laughing
Tagasi üles
Aeliita

PostitusPostitatud: Nelj Mai 24, 2012 12:34 pm    Teema: Vasta viitega

See foorum on eluliselt vajalik just sellisena nagu ta on: st on olemas nn avalik osa kõigile lugemiseks ning siis privaatsem võimalus, mis laiemale avalikkusele pole kättesaadav.

minus on veel jagamiseks hulgaliselt teavet, mida patsiendid ei rakenda kas seetõttu, et nad ei tea või siis sellepärast, et ei oska.

ma ei oma kogemusi mitte ainult patsiendina.

parimat kõigile!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit