Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Aitame kaalukaotusele kaasa

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pandariin

PostitusPostitatud: Esm Juun 11, 2012 12:55 pm    Teema: mine tea, äkki on vaja Vasta viitega

Natuke paksukestele:)
Alustasin sel aastal päris isukalt naadi, karulaugu ja võilillede söömist, peale joomiseks sobib hästi peterselli-kaselehe tee. Organism kohe tahtis seda ja ma muudkui andsin takka. Dieeti pole ma kunagi pidanud, seega söön millal ja mida tahan, kusjuures `rohelise`söömine isutas veel magusat ka sööma, mida ma enne ei teinud. Ah jaa, alustasin kevadel sellega, et igal jommikul jõin söögi alla klaasitäie õunaäädikavett. Lahja, et maole ei hakka. See pani seedimise tõeliselt tööle.
Mis siis sai? Sale olen-, vat Smile Ajas WC-sse mis jube. Maha pole läinud mitte lihtsalt niisama, aga maha olen saanud peki kintsudelt, pepult, nn päästevöö, isegi käsivarred on saledad. Ja seda igapäevaselt tavaliselt süües, dieedita, lihtsalt rohtu närides. Muide, kadunud on ka see opijärgne paunake kaenlaalt:)
Mõtlesin, et igaks juhuks räägin teile ka, midagi ei maksa, vaeva pole... ja kaltsupoest saab hulga ilusamad suled ka ümber:) Ja tegelikult on see, mis ma teen ju tavaline süütu organismi puhastamine jääkainetest ja vee väljutamine.

Ah jaa, ma ju peale oppi võtsin nii 35-40 kg juurde, nüüd olen riided 56-lt saanud 40-le.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tiinaly6

PostitusPostitatud: Kolm Juun 13, 2012 9:37 am    Teema: Vasta viitega

Pean mainima et sama juhtus ka minuga,kuigi ,,umbrohtu olen ma alati söönud. Hakkas see kõik stressist ja jamadest ,kaal kahanes ,aga siis hakkas see mulle meeldima ja nüüd olen aprillist saati alla saanud 7 kilo ja riidenr ka 40,varem liikus 46 peale juba ,jeerum,. Siis juhtus nii et tuttav helistas ja kutsus mind rühma,WEIGHT LOSS CHALLENGE. ja see meeldib ja sobib mulle. Olen loodunud magusast,saiast,leivast ,söön 3x ja 2 vahepala ja mis peamine tunnen end hästi. Ma ei dieedita,söön veel rohkem kui enne aga õigeid asju. Ok see pole reklaam,lihtsalt minu valik ,olle terve ja õnnellik ja tunda end hästi. Ilusat ja kerget suve! Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Juun 13, 2012 10:23 am    Teema: Vasta viitega

Tublid olete!
Pandariin, kui lahjaks sa selle õunaäädika vee teed? Ise olen proovinud õunaäädika kapsleid, kuid mingit efekti seedimisele ei olnud. Ise muidugi kardan seda happe värki - magu väga tundlik.
Kas rohelisest teed salatit? Üks kevade ma proovisin ka selle rohelise joogi tegemise ära. Sinna pidi lisaks taimedele panema ka kurki ja natike soola. Köögikombaini või blenderiga peeneks ja paras jagu vett, et oleks selline joodav kraam. Jube hästi tegelikult maitses... Aga mingi hetk saab vaimustus otsa.
Kas keegi teab, kas naate võiks siis tegelikult suvi läbi süüa? Üldiselt räägitakse vaid kevadest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Juun 13, 2012 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

naati ja võilillelehti on mul hoovis küllaga, hea meelega järaks osa tasuta kasvavast liigsest umbrohust ära ja topiks tervisliku lihalisandina ka meesisendite taldrikule, aga ma kuidagi ei saa üle pelgusest seda isegi maitsta - no ei ole leidnud endas meelekindlust, et panna suhu asja, mis tavaliselt kompostihunnikusse tee on leidnud... pean ikka ühel ajahetkel oma aia umbrohu ära proovima või leidma kellegi, kes on proovinud ja oskab sellest kraamist ka kindlapeale maitsva salati kokku keerata
Tagasi üles
Aeliita

PostitusPostitatud: Kolm Juun 13, 2012 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

minu paisumise lugu!

sai alguse peale texametazoniga keemiat. kus ei lugenud minu harjumused ega nende muutumine. st täna, kus on lisandunud herceptin ja nolvadex, olen ma paisumisega jõudnud riidenumbrini 48.

liigun päevas minimaalselt oma neli kilomeetorit kindlasti ja toitun nii nagu peab (harjumused pärinevad oma vanast neeruhaigustest väljatulemisel). tulemus on vaid see, et kaal enam ei kasva (mis on suurepärane).

pigem arvan enda puhul, et kogu organism on shokis sellest viimase aasta ravist ning kui viimased keemiamõjud ning pärast ka herceptini mõjud lahkuvad ja mu organism taastub, siis normaalse liikumise ja toitumise korral rahuneb/taastub ka kaal.

Pandariin, lugesin lausa rõõmuga neid häid uudiseid ja ootan pikisilmi oma nn rõõmupäeva, kus kaal taanduma hakkab.

Kas sa lisasid oma kaselehe-peterselli teele ka veidi nõgest (just seda kevadist esimest)? suvelõputi teen ka paarinädalast kuuri, kus kasutan raudrohtu segamini mustõstralehega.

arvan, et kui ma ei oleks end turgutanud nende looduslike vahenditega jooksvalt, siis ei oleks ma selle aasta jooksul seda suurt ravikoormust nii edukate tulemustega läbinud.
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Kolm Juun 13, 2012 10:27 pm    Teema: nonii Vasta viitega

Rohelist ma närin nagu jänes, lihtsalt pistan suhu ja kogu lugu. Ei tee salatisse, kuigi ka sinna võiks. Naati võid süüa küll kogu aeg, kuid otsi noori võrseid. Need on nats lillakat värvi. Noored võililled söön- õis ja vars, need pole siis kibedad. Ka noored lehed pole kibedad. Peterselli-kaseleheteele ma nõgest ei pane. Tean, et nõges on kasulik, kuid nõges suurendab söögiisu ja seda ei taha ma mitte Smile Mis puutub õunaäädikasse, siis öeldakse, et teelusikatäis klaasile veele. Mina panen umbes, peaasi on ikka söögialune joomine. Ja joo niisugusena, nagu organism lubab. Peamine on ikka ligi 2 l vedelikku päevas. Kartulit ma ka ei söö, saia vaid hommikukohviga. Aga olen hakanud magusat tahtma, varem ei söönud sedasi. Mis maitsetesse puutub, siis sellest tuleb lihtsalt üle olla. Karulauk on muide jube hea küüslaugumaitseline, noor naat meenutab porgandit.
Veel on sellised veeväljutajad värske kurk(muide tee siis v kurk, till, sidrunilõik...mmmm), siis veel vaarikad, maasikad, spargel- ja lillkapsas... Kui muud ei viitsi, siis eelnimetatud asjad vee hulka ja aina joo:)
Punukene on mul ees ikka, aga muu keha on `nigu yts tydrikul` Razz

Viimati muutis seda pandariin (Reede Juun 15, 2012 5:46 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Nelj Juun 14, 2012 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

Aeliita kirjutas:
minu paisumise lugu!
sai alguse peale texametazoniga keemiat. kus ei lugenud minu harjumused ega nende muutumine. st täna, kus on lisandunud herceptin ja nolvadex, olen ma paisumisega jõudnud riidenumbrini 48.

Kuidagi väga sarnane minu loole. Herceptini ei ole vaid saanud.
Tagasi üles
Aeliita

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2012 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

kusjuures ma pean pean päevikud ja käsitlen end tõelise laborihiirena. nii et jagan oma tähelepanekuid.

eks aeg näitab täpsemalt. kindlasti ei jäta ma liikumist ning tarvitatava toidu jälgimist (st köögi-, puu- jne edasi viljad, söömine mitu korda ja mitte hilja jms).

lihtsalt vahel hakkab endast kahju ja samas mõistus ütleb, et kui ma nn jälle ISE olen, siis tasapisi taastub ka see rõõm endast, mida Pandariin täna tunneb. Nii et täna rõõmustan koos Pandariiniga:)
Tagasi üles
puma

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2012 9:56 pm    Teema: kaalukaotusest Vasta viitega

kusjuures.mina siis olen teie vastasgrupp.pean õudusega jälgima et kaal alla 50 ei kaoks.siis on jama majas.Sunnin end sööma-tänu headele sõpradeleja perele,keskõiki mu lusikatäisi loevad.edu meile kõigile.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2012 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Teema jätkuks ka mõned retseptid: http://www.maaleht.ee/news/tarbija/tarbijauudised/toorsalateid-grilltoitude-juurde.d?id=64571218
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit