Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tunnen rõõmu...

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pandariin

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2012 10:02 pm    Teema: :) Vasta viitega

Mina tunnen iseendast rõõmu opiuimast ärkamisest alates. Otsustasin elada kasvõi ühe päeva, aga ühe sellise hea ja õige päeva. Lihtsalt otsustasin tunda rõõmu iseendast, vaatamata lahutusele, ema surmale, rasketele probleemidele oma isiklike koduste pubekatega, tühjale rahakotile, töölt tagandamisele jne jne. See kõik mu ümber on absoluutselt tühine. Mina ise enda jaoks aga mitte. Ma ei suhtle enam paljudega, teen samas palju sellist, mida enne mitte. Ärkan igal hommikul pea päikest ja optimismi täis ja annan seda absoluutselt kõigile-tahavad nad seda või mitte:)
Vahel on endalgi hirm-kust pagan ma seda tugevust võtan ja kuidas pagan ma küll julgen nii optimistlik olla.
Päikest ja sisemist jõudu kõigile Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2012 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

siin vist on paslik öelda, et vaid tugevad jaxavad Rolling Eyes ...ja katsumusi antaxe.....
Igatahes toetame siin üxteist/teineteist - kaxteist ja enamgi kordi, kui vaja Smile
Tagasi üles
mon

PostitusPostitatud: Esm Juul 02, 2012 2:02 am    Teema: Vasta viitega

Pandariin! Sinu teksti lugedes annada sa päikest ja energiat lausa kirja teel edasi. Smile
Tänud sulle selle eest! Wink
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit