Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Töövõimetuse ja puudeastme taotlemine.

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Sotsiaalne toimetulek
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Annyka

PostitusPostitatud: Teis Sept 18, 2012 12:00 pm    Teema: Töövõimetuse ja puudeastme taotlemine. Vasta viitega

Tere!

Mul tuleb vaikselt aeg millal ma pean hakkama uuesti mõlemit taotlema. Kuid minu küismus seisneb selles, et kas üldse antakse veel midagi või mitte. Ravist on juba pool aastat möödas, kuid kasvaja on alles aga ikkagi kahanemas ja arvatavasti järgmisele uuringule minnes ei ole teda enam üldse. Kas sellises olukorras üldse määratakse midagi? Või on riskigruppi kuulumine piisav põhjus millegi saamiseks? On võimalik olla töövõimetu või puudega peale vähist tervenemist? Mu jutt on võib-olla tundub segane aga loodan, et keegi saab ikka aru ja oskab oma tarkust ja kogemust jagada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Sept 18, 2012 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

Seda, kas töövõimetus ja puudeaste tuvastatakse, otsustab ikka ekspertiis. Kindlasti soovitan taotluse esitada, eks siis sinu taotluse ja arstide poolt e-Tervise keskkonda saadetud digiepikriiside põhjal ekspertarst otsustab.
Soovitan taotluse saatmise järgselt oma arstidega ühendust võtta palvega kindlasti vormistada digiepikriisid sinu viimase aja haigusloo kohta, siis on ekspertiisimenetlus kiirem ja ka arstil vähem paberimajandust täita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Sotsiaalne toimetulek Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit