Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Nahavähk?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
elrem

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2012 1:37 pm    Teema: Nahavähk? Vasta viitega

Tere!

Mul on suur mure. Mõned kuud tagasi avastasin, et mu sünnimärk, mis asub kõrva ja silma vahel on katsudes valus ning ümberringi punane ning kõva. Umbes 3 kuud tagasi olin end Egiptuses korralikult ära põletanud. Läksin näitasin seda Tartus tasulises arstile, kes vaatas seda vaid mõne minuti ja vastus oli : ise teate kõige paremini, et võtame siis ära, pidid olema mingid valged kohad, mis ehk on armkude. Panin aja eemaldamiseks ja sain selle 1.okt ehk alles 3 kuu (!!!) pärast...nüüd hakkab varsti 1.okt saabuma ja ei olegi teada, kas arst siis töötab või ei....
Igatahes, see punetus läks iseenesest ära umbes nädala pärast ja sünnimärk muutus taas pehmemaks, aga on keskelt tumedam, suhteliselt ümar, kuskil 6mm.
Küsimus on selline, et kas see on hea märk, et see punetus ära läks või võib ka melanoom vahel punetada, valutada ja siis nagu paraneda?
Mul on kogu aeg tunne, et see sügeleb veidi, võib ka olla närvidest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2012 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

1.okt. pole enam tõesti kaugel ja kindlama vastuse saad just arstilt n. siis ka selgub ilmselt, kas peab lõikama v. mitte Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Nelj Sept 20, 2012 2:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kui sünnimärk ennast nö muudab - tumedad ja heledad kohad sees ja kui ka arst soovitab eemaldamist, siis peaks selle kindlasti ära tegema. Ega enne operatsiooni ja analüüsimist ei oska keegi öelda, mis see täpselt olla võib. Siin kehtib reegel, et parem karta kui kahetseda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit