Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Maost lähtuv mitte-hodgkini tüüpi lümfoomid

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Askom

PostitusPostitatud: Reede Nov 16, 2012 6:28 am    Teema: Maost lähtuv mitte-hodgkini tüüpi lümfoomid Vasta viitega

Kas on kellegi millegi sarnasega olnud tegu nagu pealkirjas mainisin? Minu diagnoos on selline täpselt. Haaratud on maoalaosa ja pankreasse mingi osa mis on mao lähedal. St, et üks suur kasvaja on haaranud mao ja ka pankreast. Tegu on rusikasuuruse kasvajaga. Siis on veel kõhus 1 lümfisõlm ka mitte-hodgkini tüüpi lümfoomiga. Ja veel on mingid sõlmekesed rasvikus. Nende kohata pole öeldud, et oleksid patoloogilised. Mis edasi saab? Kas surm? Olen saanud aru, et mitte-hodgkini tüüpi lümfoomid on väga halvad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Nov 16, 2012 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Kas oled juba onkoloogi jutule ka saanud? Eks nemad oskavad mingi prognoosi anda. 100% kindlat vastust aga ei tea keegi. Nii kaua kui ravi tehakse, ei tasu kunagi lootust kaotada. Üldiselt on nii, et lümfoomid alluvad hästi keemiaravile.
Ka minu sugulasele pandi paar nädalat tagasi mitte-hodgkini tüüpi lümfoomi diagnoos. Täpsemalt siis difuusne suurerakuline lümfoom. Hetkel üritab taastuda esimesest keemiaravist. Temal on kolded kõhuõõnes laiali.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Lyblykas

PostitusPostitatud: Reede Nov 16, 2012 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tere!

Mina võitlen AML diganoosiga . Kui arst paneb raviplaani paika , siis kindlasti usalda arsti. Sinu haiguse kohta ma küll ei oska rääkida , kuid ise alustasin 90% vähirakkudega , öeldi , et seis põhimõtteliselt selline , et .... vaatame mis saab päev korraga . Kuid näed peale esimest keemiat remissioonis ja hetkel saan 3 keemiat.

Ole tubli ja tugev! Kindlsti ära lase pead norgu , anna endast kõik , et arstide tööd lihtsustada , kannata kõik ära. Sest see on seda väärt! Minul on täna 109 haiguspäev/ravipäev Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit