Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AngioCell Plus

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sally

PostitusPostitatud: Nelj Juun 30, 2011 9:22 pm    Teema: AngioCell Plus Vasta viitega

Lugesin hiljuti ,et on olemas selline preparaat nagu AngioCell Plus. Teda valmistatakse hai kõhrest. Googelis on ta kui toidulisand , aga teda soovitatakse vähihaigetele kui ainet, mis takistab vähi veresoonte teket.Leedulasest onkoloog D.Skorupskiene on teda väga soovitanud vähi ravimina.
Kas on kedagi, kes on seda kasutanud või omab mingit muud infot selle kohta.
Ta on apteegis minu teada saadaval, aga päris kallis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Annyka

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Vana teema, kuid ise olen seda proovinud tarbida aga kuna see lõhn ja maitse on minu jaoks vastuvõetamatult vastik ja oksele ajav..ei suutnud ma seda üle nelja päeva tarbida. Küsisin ka oma raviarsti arvamust antud toote kohta ja tema ei osanud erilist seisukohta võtta. Ei tahtnud vist väga uskuda sellesse. Igatahes kellel huvi nende lisandite vastu..siis müün kahte karpi 80euroga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stonjohn4

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2013 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult teabki ju raviarst kõige paremini sinu asju ja parimad vastused saadki ilmselt sealt. Küsimisex pole vaja erilist julgust koguda, tegu on ju sinu tervisega Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit