Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kas healoomulise kasvajaga võib kaasneda väsimus?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Maria41

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2013 2:26 pm    Teema: Kas healoomulise kasvajaga võib kaasneda väsimus? Vasta viitega

Nüüdseks olen arsti juures käinud ja tulemuse teada saanud: vasakus rinnas on fibroadenoom, nii et muretsemiseks põhjust ei peaks olema. Oma haiguslugu vaadates sain aru, et jämenõela biopsiast analüüsi ei saanudki teha, kuna see vedelik olevat liiga palju verd sisaldanud, kirjas oli: diagnoositav materjal ebapiisav. Kuna mul on ema ja vanaema mõlemad surnud rinnavähki, siis arst otsustas, et parem oleks siiski see moodustis sealt rinnast välja võtta ja nüüd lähengi 21. veebruari opile. Arst ütles küll, et pole midagi halba jne, aga minu mure on väsimuse pärast. Olen pidevalt nii väsinud, et tahaks ainult pikali olla, lihtsalt ei jõua mitte midagi ja palavik on ka püsinud, nüüdseks viiendat kuud. Küsiks, kas kellegil on ka kasvajaga (ükskõik siis millisega) kaasnenud väsimust ja väikest palavikku?
Tänud ette!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tiikar

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2013 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Enda puhul ma väsimust ja palavikku küll ei mäleta sellest perioodist, kui avastasin tüki rinnas ja uuring seda kinnitas.
Küll aga on minu puhul märk väsimusest kindlaks signaaliks, et hemoglobiinitase on liiga madal ja aeg on hakata rauatablette krõbistama. Ja otse loomulikult kõigepealt ikka lähen perearsti juurde vereproovi tegema.
Kui Teil stressi tõttu söögiisu kehvake on olnud, siis võib arvata, et hemoglobiin ongi „süüdlane“. Teine asi on D-vitamiini vaegus, mis meie päiksevaesel talveperioodil on kerge tekkima ja mis samuti võib väsimustunde põhjuseks olla.
Aga eelkõige siiski soovitan minna perearsti juurde ja rääkida oma muredest talle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit