Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kaalu alandajad!

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
keitykarol

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2013 10:26 pm    Teema: Kaalu alandajad! Vasta viitega

Olen nüüdseks söönud 1.5 aastat Tamofixeeni ja lisaks saan ka Soladex süste.Selle ajaga olen kaalus juurde võtnud juba 14 kilo.Söön samamoodi kui enne võibolla liikumist on vähem natuke!Tundub,et see kaalu tõus jääbki kestma ja nii võivad juba uued tervisehädad tulla!Kas keegi on oma onkoloogiga arutanud kaalu probleemi ja kas keegi on kunagi võtnud mingeid kaalu alandavaid tablette?Näiteks Reduktili või Lindaxat???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ketukas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2013 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

Olen ka 15 kilo aastaga juurde võtnud. Tänaseks keemiaravi ei saa, aga kaal ikka püsib. Põhjuseks ka vähene liikumine.

Kuna minu jaoks on igasugune tablettide võtmine niii, niii raske, siis esimesel võimalusel, kui selg ja puusad võimaldavad ja valu ei tee üritan ikka liikumisega kaalu kontrolli alla saada.

Kas sul on liikumine raske või lihtsalt ei jõua?

K
Tagasi üles
keitykarol

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2013 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

Liikumine ei ole raske!!!Muidugi kuna kaal juba suur siis lihtsalt ei jaksa midagi teha..selle all mõtlen trenni!!Aga jah isegi kui piiran oma söömist ja liigun rohkem siis kaalu alla saada kasvõi paar kilo on paganama raske:((
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Veeb 08, 2013 10:12 am    Teema: Vasta viitega

Mina võtsin keemiate ja hormoonraviga samuti 20 kilo juurde ja alla ei taha kohe kuidagi minna. Haiguse eelse ajaga võrreldes olen oma toitumist ikka palju tervislikumaks muutnud ja trennipäevi on mul 4 korda nädalas + teistel päevadel 5-15 km matkad. Rahul vist võib olla sellega, et kaal vähemalt püsib paigal. Enne rinnataastuse operatsiooni arst arvas, et võiks proovida väheke maha võtta ja siis sai ikka paar kuud üsna ektreemse dieedi peal oldud - tulemuseks oli närune 3 kg ja kõik. Peale seda sain aru, et peab vist lihtsalt üritama asjaga leppida. Ükskord proovisin perearstiga kaalu langetavatest tablettidest ka rääkida, kuid ta ajas mingit sellist juttu, et neid enam ikka müügil ei ole või ei lubata neid kasutada. Ei ole ise ka nende kohta õiget infot leidnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
keitykarol

PostitusPostitatud: Reede Veeb 08, 2013 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mingid võeti vist jah müügilt maha ja inimesed toovad neid Venemaalt ja müüvad netis niisama:))Aga on ka mingid mida meil retseptiga osta saab!!!Iseasi see kas neid lisa tablette millel samuti palju kõrvalnähte meie tervisele veel vaja on??Ju siis peab oma jõududega hakkama saama:))Oleks vähemalt nii,et kaal lõpuks seisma jääks:))Loomulikult Kersti niipalju kui sina liigud ei ole ma kunagi vist liikunud:))Laiskvort nagu ma olen....eriti nüüd oma 80 kiloga!!
Tagasi üles
Mari

PostitusPostitatud: Reede Veeb 08, 2013 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Eks see kaalutõus on paljudel probleemiks. Ise olen vist küll suht kergelt pääsenud ,kõige koledam number oli +10 kg seda siis 4 aasta jooksul . Minu kaal tõusis imelikult hüppeliselt, ikka umbes aasta jagu püsis paigal ja siis kuskil 1,5 kuni 2 kuuga hops lisandus 2-4 kg,siis jälle aastake rahu ja uus kiire kaalutõus jne. Kaalualandavate retseptiravimitega on minu teada lood nii,et neid kirjutatakse välja ikka tõsise rasvumise korral kui kaal ikka kuidagi ei alane. Kindlasti on neil ka terve kuhi kõrvaltoimeid. Olen proovinud ka mõningaid nn. saledus tooteid .õunaäädika tablette,mingeid ananassikapsleid,vetikatablette ,kasu pole neist olnud. Nüüd üritan proovida oktoobri kuu Kodutohtris ilmunud ajupesu dieeti. Kas aitab ei tea aga kahjulik pole kindlasti.

Olge tublid ja vastlapäeval minge liugulaskma või vähemalt jalutama-
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit