Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

haigus ja viimane keemia

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Keemia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ketukas

PostitusPostitatud: Kolm Juun 27, 2012 6:18 pm    Teema: haigus ja viimane keemia Vasta viitega

Miks? Miks? Miks? Miks just nüüd enne viimast 5-päevast keemiat?
Ma arvan, et ma ei ole viimase poole aasta jooksul midagi niii, niiii väga oodanud, kui keemia lõppemist. Ja just nüüd, kui peaks see õudus lõppema on otsustanud minu organism alla anda... ja mina ka vist natuke.

Olen viimased 5 päeva köhinud ennast hingetuks. Arst tegi mulle vereanalüüsi ja kopsupildi. Veri põletikku ei näidanud ja kopsupilt oli korras, aga veri on nõrk ja homme alugav keemia on kahtluse all.

Ainult mõte keemia edasi lükkamisest on täiest vas-tu-võe-ta-ma-tu. Jääb üle veel riskimine... kas organism suudab haigusega veel võidelda, kui saab uue paugu peale. Millised võivad olla tüsistused? Kas tasub riskida???? Teate kuidas tahaksin loobuda viimasest korrast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Juun 27, 2012 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kui tervis paha, siis peaks ikka keemia edasi lükkama - saad kosuda ja küll siis jõuad selle viimase ka kätte saada. Kiiret ju selles mõttes ei ole. Loobumise mõtted ju tulenevad ka sellest, et organism hakkab juba vastu. Peab vahepeal natuke jõudu koguma. Mina mäletan, et mul oli just eelviimane kuuest väga raske - kohe mitte ei tahtnud tilgutite alla enam minna.
Ole tubli - varsti on see õudus läbi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Esta

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2012 8:49 am    Teema: Vasta viitega

Mäletan, et ka minul tuli just enne viimast keemiat palavik. Käisin kodus toast tuppa ja muudkui vandusin. Olin juba päevi lugenud viimase keemiani ja mõte sellest, et see nüüd edasi nihkub oli kõike muud kui meeldiv. Arst tegi vereanalüüsi, mingit põletikku ei olnud, tegu vaid pisikese viirusinfektsiooniga. Eks immuunsüsteem oli juba niivõrd nõrk, et kui minu pisike tütreke sai imeväikse nohu, siis minul tuli kohe palavik. Ja keemia nihkus nädala võrra edasi.

Mina arvan ka, et targem on pisut kosuda. Palju ei ole enam jäänud. Jõudu ja ole tubli!
Tagasi üles
katik999

PostitusPostitatud: Teis Okt 09, 2012 9:29 am    Teema: Vasta viitega

see vist nagu needus tõesti, et enne keemiaid just mõni haigus külge tuleb, eks ka vaimselt on raske jälle minna järjekordsele kuurile. Siiani on õnnestunud kõik 6 keemiat saada täiesti tervena kätte, nüüd aga sügisesel perioodil kipub käest minema - mul õnnestus eelmine nädal väike palavik, köha ja nohu saada (tundub külmetusena, sest ei mees ega laps ei nakatunud). Tänaseks järgi vaid osaline köha, et nüüd ei teagi, kas saab neljapäeval järgmist doosi kätte saama minna. Kui seni sain FEC skeemi järgi, siis nüüd vaid taxotere üksinda, mis pidavat olema kangem ja veelgi rohkem nõrgestama, samas köha ju nii kiirelt ka välja ei saa, et väga pikka vahet ei tehta. On kellelgi kogemusi taxoterega üksi? On see teistmoodi kui punasega? seni talunud suht hästi - iiveldanud mõned päevad, aga ei midagi ületamatut ja kiirelt tööl tagasi. nüüd on suurenenud ka väsimus, seda nii vaimselt kui füüsiliselt.

Päikest kõigile
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Teis Okt 09, 2012 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

Olen saanud Taxoteret üksinda. Mul oli tunduvalt raskem taluda kui FEC-i, maitsetundlikkus kadus, suur väsimus ja jõuetus oli, verenäidud läksid kehvaks.
Aga kõik see on mööduv, pea vastu!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Lyblykas

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

Seda vist juhtub kõigile , et enne keemiat haigeks suudab organism jääda. Mina jäin enne 2 keemiat haigeks ka lihtsalt viiruslik , lükkasime keemia 1,5 nädalat edasi sest nõrgale imuunsusele keemiat teha ei tohi , keemia võib põletikud veel rohkem aktiveerida ja siis võib see olla juba eluohtlik.. vähemalt leukeemiaga on nii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
mkb

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 21, 2013 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks end tühjaks kirjutada.
5 beacoppi selja taga ja nüüd 1.5 nädalat palavik olnud. CRP näit 140 ning pikutan esmaspäevast saati TÜ hematoloogia 6. korrusel. Enesetunne on kõike muud kui hea ning vaimne seis kannatas ka korralikult Very Happy . See vast mingi needus, et enne lõppu peab ikka midagi halvasti minema. Kõige nõmedam on, et palavik ning crp püsivad kõrged ning alla ei taha minna. Söögiisu ka pole ja 24/7 kaaliumi ja naatriumi tilga all. Jube, aga loodetavasti läheb lähiajal paremaks Twisted Evil
Tagasi üles
ketukas

PostitusPostitatud: Teis Märts 05, 2013 11:02 am    Teema: Vasta viitega

Kirjuta julgelt Smile see aitab kõige paremini. Saad teada, et palju on neid kes samuti sarnaselt mõtlevad ja sarnaste muredega maadlevad.

Niisiis, nüüd on sellest keemiast juba pool aastat möödas. Läksin haiglasse ja minu suurel pealekäimisel alustati viimase 5-päevase kuuriga. 4-päeva läks plaanipäraselt, aga viimane päev jäi ära. Mul oli nii valus. Kõik mu nahk valutas, terve mu kere valutas ja niisiis otsustasid arstid selle viimase kuuri viimase päeva ära jätta.

Suuri tüsistusi ei tulnud. Taastumine viimasest korrast oli tunduvalt raskem. Kui tavaliselt neljandal päeval sai juba ringi liikuda, siis seekord tundsin ennast enam vähem inimesena alles seitsmendal päeval.

Aga eks kuula arste ja oma enda kainet mõistust. Tagantjärgi ma küll ei arva, et see kiirustamine õige oli. Aga sellel hetkel oli see üks päev määrava tähtsusega.

Jõudu Sulle!

K
Tagasi üles
Annyka

PostitusPostitatud: Kolm Märts 06, 2013 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

Mind ei kimbutanud ka ükski haigus enne kui viimane keemia oli vaja saada ja pärase seda. Keha vastupanuvõime hakkab juba peale esimest keemiat küll langema aga mida rohkem saad seda hullemaks läheb ja no minul oli viies kord see, mis selle täielikult alla viis. Sain tugeva kopsupõletiku justkui täiesti tühjast kohast jne.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Keemia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit