Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Juuksekadu

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Karvakasv
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ebiell

PostitusPostitatud: Laup Jan 26, 2013 9:30 am    Teema: Juuksekadu Vasta viitega

mul nüüd kolmap esimene keemia tulemas. Käisin parukaid ka vaatamas.... mõtlengi kuidas teha, kas ajada pea enne kiilaks või kuidas. arst ütles, et kuna mul on nii pikad juuksed siis kukuvad ilmselt väga ruttu välja kuna juuks on raske ja sikutab ennast ise nn välja......

Viimati muutis seda ebiell (Teis Jan 29, 2013 11:25 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerahein

PostitusPostitatud: Laup Jan 26, 2013 10:12 am    Teema: Vasta viitega

Kui sa valisid pikajuukselise paruka, siis las olla. Hakkab esimene suurem väljalangemine (paar nädalat peale esimest keemiat), siis ajad kiilaks. Võid ka siilika jätta, aga siis on kõik kohad neid tillukesi juukseid täis. Kui hakkad lühemajuukselist parukat kandma, siis lõikagi juuksed praegu sama lühikeseks. On endal aega harjuda ja ega paljud ei märkagi siis, et sul ei ole omad juuksed.
Tagasi üles
sirtsu

PostitusPostitatud: Esm Jan 28, 2013 10:51 am    Teema: juuksed kuhu jäävad? Vasta viitega

Nii kaua aega juba möödas, augusti algul viimane keemia. Peas on poole cm. pikkune pehme aluskarv, pigem udusulg. Need küll õiged karvad pole. Ja ei kasva ka rohkem, paar viimast kuud olen nagu kotka poeg, sellise soenguga ei saa minna veel kuhugi, ikka vajan parukat.
kas mõni ongi jäänud kiilakaks või udusuliseks peale keemiaravi või mõnel juhul võtab kauem aega?
Möödunud korral 4 aastat tagasi (seekord oli retsidiiv ja muidugi ravi märksa karmim) juba mingi paar kuu peale keemiat oli arvestatav tugev lokkikiskuv karv peas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ebiell

PostitusPostitatud: Teis Jan 29, 2013 11:34 am    Teema: Vasta viitega

ma mõtlesin enda juuksed ajada ikka suht poisipeaks ja enda juuksed müüa casabellale. No müüa on naljakas sõna, kui 5a kasvatatud juuste eest saab 19 euri... Aga mõtlesin sellele sellepärast, et äkki on kellelegi, minu ilusaid värvimata ja korralikult hoolitsetud juukseid rohkem vaja, kui minul. Noh näiteks neil kellel ei kasvagi juukseid või kellel on aastateks parukaid vaja. Lisaks on endal kergem harjuda poisipeaga ja siis kiilas olemisega? Või on see äkki minu meeleheitlik soov otsustada ise millegi üle selles olukorras? Very Happy Ei teagi... Pikajuukselise paruka ostan sealt siis välismaailma jaoks.....
Tagasi üles
ketukas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2013 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Minul olid ka pikad juuksed ja Casabellas oli täpselt selline parukas nagu minu juuksed. Kui juuksed välja langema hakkasid, siis ajasin pea kiilakaks ja hakkasin parukaga käima.

Parukas oli nii loomulik, et need, kellele ma haigusest rääkinud ei olnud ei saanud aru enne, kui paruka peast võtsin, sest uued juuksed olid juba nii pikad, et enam ei saanud parukaga käia.

K
Tagasi üles
Annyka

PostitusPostitatud: Kolm Märts 06, 2013 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ostsin endale paruka enne kui juuksed peast ära tulid. Parukat kandsin haiguse ajal võibolla paar korda..alguses kui juukseid väga vähe oli ja pärast kiilana niisama ilus pärast. Muidu käisin ikka üldiselt kiilaspäisena ringi, sest parukas ei sobinud üldse. Peakuju oli ilus ja mulle meeldis. Smile
Tagasi üles
erin

PostitusPostitatud: Teis Apr 02, 2013 10:04 am    Teema: Vasta viitega

Esimesest keemiast 2 nädalat möödas. Eelmisel nädalal lasksin omale poisipea lõigata. Paaril viimasel päeval olen juukseid ikka hoolega jälginud, et kas ja millal nad hakkavad kaduma. See on üsna närvesööv aeg tegelikult, sest ei tea kuidas olla. Kui peab kodust kusagile välja minema, siis mõtled, et kas ruumis võtta müts peast või mitte. Kardad avalikus kohas kammida.
No täna see siis algas- juukseid pestes hakkas neid tulema ja tulema. Teadsin ju, et juuksed kaovad, oma arust olin selleks valmis. Aga kui see olukord reaalselt käes on, kui kätega läbi juuste tõmmates on peod juukseid täis, siis olgem ausad, see ehmatab ikka väga.
Parukat mul veel pole, millegipärast ei tahtnud enne valmis osta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ebiell

PostitusPostitatud: Nelj Apr 11, 2013 8:15 am    Teema: Vasta viitega

jah, mul oli ka see teema, et kui poisi peaks ajasin siis ootasin ja jälgisin,et millal nüüd tulema hakkavad aga mäletan selgelt seda hommikut, kui näppudega läbi juuste tõmbasin ja peod juukseid täis jäid. Teadsin ju, et see mind ees ootab aga ikkagi ehmatas. Seedisin päev otsa olukorda ja õhtul palusin sõbrannal juuksed miinimummini ajada. Kodus ja sõpradega olles olen kiilakas aga tööl kannan parukat ja keegi ei saa midagi aru, kuigi ootan nii väga, et juuksed juba natukenegi uuesti kasvama hakkaks, et üldse parukast vabaneda Smile Aga varsi juba varsti Smile
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Karvakasv Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit