Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Burkit

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Askom

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 8:03 pm    Teema: Burkit Vasta viitega

Kas Burkiti neljas staadium on surmaotsus? Kas sellest on ehk võimalik elavana välja tulla ja elada veel pikki aastaid koos lastega? Burkit asub kõhuõõnes ja maos. Ka pankreases. Olen noor naine alles ja surra ma küll ei taha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Minul oli Burkitt lümfoomi IV staadium, diagnoositi 2001.a detsembris, 2002.a läks ravide tähe all. Siiamaani surnuks mind kuulutatud ei ole Very Happy
Tagasi üles
Askom

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu, Sul vis oli munasarjas lümfoom? Mul on maos ja maost edasi ka pankrease peale ja sisse läinud. Oppida ei saa ja ei pidavat olema mõtet ka. Sest tegu süsteemihaigusega. Arst oli optimistlik ja ütles,et on ka hullemaid näinud ja terveks tehtud. Olen saanud 4 päeva järjest Endoxan Baxterit ja korra bioloogilist. Aga see keemia on vist mingi lahja värk mulle tundub. Sest korra teeb uimaseks ja uniseks ja varsti see möödub. Muud ei midagi. Seitsmes kuni kaheteistkümnes päev pidi olema intensiivsem keemia. Sainaru,et tehakse iga päev ja kuus kuuri esialgu. Iga kord 12 korda vist. Tegelikult arst ka ei teadnud veel täpselt. Ta ei ütle, et suren ja ei ütle, et pääsen. Minul aga matuseraha juba edasi antud ja muud juhtnöörid ka.
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Nelj Nov 29, 2012 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tere!

Nii kurb on kuulata , et sa oled juba nagu leppinud sellega , et sa sured. Ma ei usu , et sa sured. Võitle hoolega ! Minul on äge leukeemia ja iga päev on nagu kingitus mulle. Minul oli seis nii halb , et ei öeldud samamoodi midagi. Öeldi et 50:50 võimalus. Aga et pikalt raviplaani ette ei planeeri , et vaatame päev korraga. Aga näed ravi algas mul 1.august ja näed olen elus 4 kuud juba. Minul oli põhimõtteliselt kuukene jäänud üldse diganoos oli nii halb. Nii et kui sa oled ise tugev ja võitled , aitad arste igati siis usu mind sa saad oma lastega olla veel pikki aastakümneid koos.

Hästi palju jõudu ja jaksu sulle. Aja end nüüd sirgu ja pea püsti ja hakka võitlema! Leia endale motivatsioonid ja leia midagi milega oma hinge / emotsioone kosutada. Ravid on pikad ja väga väsitavad. Hoia ennast!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Dets 03, 2012 11:32 am    Teema: Vasta viitega

Jõudu sulle, Askom!
Kui ravi tehakse, siis on kindlasti veel lootust terveks saada. Lümfoome ju üldiselt ravitaksegi ainult keemiaga. Oled noor inimene ja sulle saab maksimaalselt ravi teha. Ega arstid ei saa ennustajad olla ja selle tõttu ei olegi võimalik midagi konkreetset tervenemise suhtes öelda. Iga organism ja vähk reageerivad ravile erinevalt. Tõsi on see, et eks me oleme kõik nö matuseraha kõrvalepanemise etapist läbi käinud. Nüüd tuleb pea püsti ajada ja edasi liikuda.
Hetkel proovi keskenduda ravile ja leida tugevat usku endasse ja arstidesse.
Kõike head!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Lyblykas

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2013 12:28 am    Teema: Vasta viitega

Hei hei!

Kuidas läheb? Mis seis on ja mis plaanid on?

Tervitades,
krissu
Tagasi üles
Askom

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 8:58 am    Teema: Vasta viitega

Tervitus! Läheb nii ja naa. Paremini kui peale eelmist keemiat. Eelmine kord peale keemiat istusin isolaatoris. Sepsis oli ja põletikunäit tõusis järsku 370. Sain korda ja uue keemia ka. Nüüd on sellest teisest 6 p kestnud keemiast täpselt nädal möödas ja päris ok enesetiunne on. Suu on katki. See ongi hetkel ainuke mure. Nüüd lähen verd andma. Siis paistab mis leukotsüüdid on. 3p tagasi olid ainult 4. Süstin end iga päev leukotsüüde tõstva süstiga. Seda hakkasin tegema kohe peale viimast keemiat. U 10 päeva pärast kui kõik on ok, siis tuleb kolmas keemiaravi. Jälle 6p keemiat järjest. Kompuuter tuleb vist peale neljandat keemiat. Siis paistab, mis on vähiga toimunud. Aegajalt on maopiirkonnas valud ka. Aga mitte hullud. Need võivad vähist olla ja võivad ka keemiast olla. Nii arst mulle ütles. Keemiat pidin taluma hästi. Ei oksenda, ei ole paistes ja pole ka muid suuremaid hädasid. Ainult väsimus, nõrkus ja suu. Muud nagu polegi kurta Smile
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Oiii tore kuulda , et kõik hästi läheb . Ma oleks nii rõõmus kui mul leukotsüüte 4 oleks. Oh kus siis oleks pidu alles Very Happy Ma sain 6 p. süste kasvufaktorit , mida sina vapralt ise teed aga sellega saime leukotsüüdud 0.20 pealt 1 peale. Olime ka väga rõõmsad arstiga Smile

Mina ootan oma siirdamis protseduuri kodus. Olen nii hullus nohus , et ei saa ravile.
Nii tore ikka , et sul hästi läheb. Ma arvan need maovalud on suhteliselt tavalised keemia patsientidel mina söön ka maorohtu näiteks sest keemia ikka kahjustab neid limaskestasid ja siis on kõik seest tundlik. Ja osad antibiotsid ajava ka mul mao valutama näiteks. Aga ravi tundub sul ikka üsna mõistlik , mina pean peale igat keemiat kuu minimaalselt isolatsioonis istuma .

Hästi palju tervisi sulle !!!

Kallistades,
Kristiina
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

Jõudu teile ja head paranemist! Olete nii vaprad!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Askom

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 10:00 am    Teema: Vasta viitega

Lyblykas, kuidas läheb? Oled terveks saanud? Mul kahtlaselt hea olla. Eelmisel reedel olid leukod 12. Süste ei saa enam. Ma väsin õhtuks ära, aga päeval toimetan ja käin nagu tavaline terve inimene. Juukseid pole ainult. Kardan, et see hea enesetunne on ohumärk ja vaikus enne tormi.
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

Hei!

See pole kindlasti vaikus enne tormi. Mina olen ka praeu nagu tavakodanik. Täna tegime metsas matka mehega ja koertega kõndisime ikka mitu mitu tundi. Smile Päris kõrged leukod sul , ju sul selline raviskeem ja näebki seda ette. Mina hiilgan ka igatahes oma 3.1 leukotsüüdiga Smile Neutrofiile oli 2.7 , see kka super imuunsus mul Smile

Kas sul need uuringud juba tehtud või tehakse veel , kust saab teada kuidas haigusega?
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Esm Apr 08, 2013 12:07 am    Teema: Vasta viitega

Tsauki ,
kuidas sul läheb , kus maal oled omadega?

Mul tuli siin haigus tagasi 30% blastidega sain uue keemia nüüd siis neljas laks Smile Olen reziiis ja taastun.. ootan rakke.

Kirjuta siis endast ka Smile

Tsauki-pauki!
Tagasi üles
Askom

PostitusPostitatud: Esm Apr 08, 2013 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

Eile oli viimane keemia. Täna sain koju.see suur kasvaja oli mul kadunud juba kolmandaks keemiaks. Aga kuskil kõhus oli veel eelmisel kuul miski jääkude või tsűstiline ala. Arst ka ei saanud aru. Paari kuu pärast vaatab uuesti. Nűűd peaks bioloogilist saama 3 korda. Iga kolme nädala tagant. Kõht valutab ja suu on katki hetkel. Taastub kodus. Tsűstid end ka. Leukod olid 2. Aga et nad tõuseksid ikka, selleks teen alati kohe peale keemiat järgmisel päeval sűsti. Ja nii umbes 5 päeva. Siis ok ja rohkem pole vaja. Muidu mul enam- vähem hästi kõik. Arvestades seda, et neljanda staadiumi vähiga sűgisel surema pidin.
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Nelj Apr 25, 2013 9:37 am    Teema: Vasta viitega

Supper uudised! Uhh.. kõigst 5 süsti... mina sain neid 26 päeva järjest.. Olin nagu sõelapõhi juba.

Nii tubli , et oled vastu pidanud ilusti ja prandes kenasti.

Tervitades,
Kristiina
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit