Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rasestumine ja lapsed

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
annicaridee

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2012 1:11 pm    Teema: Rasestumine ja lapsed Vasta viitega

Tere,

on siin keegi, kes on peale luuüdi siirdamist ka lapse saanud?! Kas üldse selline asi kunagi võimalik on või on täiesti ära keelatud?

Kõik vastused oodatud või te ka privada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hanny

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2012 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

Kui palju sul siirdamisest möödas on? Kui ikka juba mingi 5 aastat probleemideta möödas, siis vaevalt, et arst vastu on, aga kindlasti tasub sel teemal temaga nõu pidada. Usun, et kes ikka väga tahab ja tervis lubab, siis ühel või teisel moel see laps ikka kunagi saadakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lyblykas

PostitusPostitatud: Esm Apr 08, 2013 12:04 am    Teema: Vasta viitega

Hei hei. Teemad on vanad aga mõtlesin siiski siia kirja panna. Et mina uurisin naistearstilt ja oma raviarstilt. Põhimõtteliselt , kui siirdamisest 5 aastat möödas ilma probleemideta võib lapsi saada iseasi on see , et rasedus on kehale väga kurnav ja see võib olla palju raskem kui tavaline rasedus. Soovitan neil , kes kindlasti tahavad last saada konsulteerida naistearstiga , et kas külmutada enne ravisid munasajrad või kuidas oleks kõige mõistlikum. Ise võtan pille selleks , et limaskestad oleksid paksemad ja kaitseksid munasajru keemia eest. Ise küll ei oska veel öelda , kas kavatsen rasedustee ise ette võtta või pigem lapsendan endale ühe väikse nunnu. Kui raseuds siiski mu enda tervisele väga kahjulikuks ja raskeks võiks osutuda siis ma pigem lepin sellega , et mul pole võimalik rasestuda õnneks elukaaslane on sellega kursis ja ka ei näe selles probleemi.

Kuid arst ütles , et mõned on tõesti selle teekonna ette võtnud ja saanud lapsi peale siirdamist ja kõik hästi läinud Smile
Jõudu ja jaksu kõigile Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nehaali

PostitusPostitatud: Laup Aug 17, 2013 7:19 am    Teema: Vasta viitega

Tere, väga kena ja informatiivne värk, ma tõesti hindan seda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit