Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kuidas jälle terveks saada

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Rhal

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2014 11:41 am    Teema: Kuidas jälle terveks saada Vasta viitega

Endal tekkis selline mõte, et kui inimene on raskelt haige, siis eks see ole ikkagi tema probleemide ja pingetega seotud. Nii et kui inimene soovib teada, mis on tema terviseprobleemide põhjuseks, siis minu arust tuleks kohe endalt küsida, et mis on see probleem või konflikt mis teda pidevalt nii väga häirib ja mis otseses mõttes ei lase tal elada.

Seda olen ka ise täheldanud, et vahel on inimene lihtsalt liialt teiste probleemidega hõivatud ja enda asjadega ei saagi justkui enam tegeleda. Olen näiteks sattunud korduvalt olukorda, kus enam muule mõtelda ei saagi, kui ainult tööasjadele ja see on tavaliselt lõpuks ka tervisele mõjunud. Kõige paremini aitab ikkagi puhkus ja see tõesti aitab pea jälle selgeks saada, nii et kui ikka vähegi võimalust on, siis võtke ennast töölt või koolist mõneks ajaks vabaks ja vaadake, et kuidas see teile mõjub. Alati see kindlasti pole võimalik, aga mõnel on igasugu kinnisvara ja vara, mida annaks vajadusel ka maha müüa ja paljud tegelikult saaksid omale seda puhkust lubada, kuigi nad ise mõtlevad, et see ei ole päriselt võimalik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Peti

PostitusPostitatud: Laup Märts 08, 2014 10:37 pm    Teema: Sisutühi postitus, Rhal! Vasta viitega

Kaks postitust siis sinult, Rhal - teine siis selline: "Ma ise usun, et inimesel peab kuidagi see eluisu jälle tagasi tulema, eks siis ole ka lootust paraneda. Keskkonna muutus võib näiteks väga hästi mõjuda, kui saab mõneks ajaks kodust natuke eemale või minna kasvõi korraks kuskile loodusesse. Looduses viibimine aitab inimesel rahuneda."
*

Me oleme siin ikka päris normaalsed inimesed üldiselt.

Mingil ajal on kellelgi avastatud pahaloomuline kasvaja, oleme saanud ravi - kes on remissioonis, kes tervenenud, kellel ravi kestab ...

Alafoorum on ju: " Arutelud, kogemused, soovitused".

Mina küll ei leia mingit asjalikku juttu ja tundub, et kirjutajal puutub kokkupuude selle haigusega üldse.
Miks on vaja tulla siia oma mõtteid heietama? Seda saab teha ju igas suvalises foorumis (delfis, postimehes jne.)

Siin on ikka vähifoorum ja see haigus võib tabada inimesi lapsest vanurini, sõltumata sotsiaalsest taustast, varanduslikust seisust ega millestki muust ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
inks

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2014 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Peti olen teiega täitsa nõus. Ma arvan et Rhal on heasoovlik aga tal puudub arusaamine meie haigusest. Me võiksime ju lausa alustada uue teema nendest asjadest mis inimesed on öelnud on meie haiguse põhjusesk või kuidas me peaksime ennast ravima. Mulle öeldi et deodorant tekitas mu rinnavähki. Minu rinnavähi tekitas geneetiline mutatsioon, mul oli 87 protsenti risk et tekkis rinnavähk. Kas siis jalutamine või vara maha müümine muudab mu geene ?
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2014 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

PS Rhal - Atähh Jalutamas ja trennis käisin nii kuinii enne keemiat ja keemia ajal. Ja vara olen ka pidanud maha müüma sest raviga seotud kulud ja sissetuleku kaotus on ikka rahakotti augu teinud.
Tagasi üles
Peti

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2014 8:04 am    Teema: Vasta viitega

inks kirjutas:
Peti olen teiega täitsa nõus. Ma arvan et Rhal on heasoovlik aga tal puudub arusaamine meie haigusest. Me võiksime ju lausa alustada uue teema nendest asjadest mis inimesed on öelnud on meie haiguse põhjusesk või kuidas me peaksime ennast ravima. Mulle öeldi et deodorant tekitas mu rinnavähki. Minu rinnavähi tekitas geneetiline mutatsioon, mul oli 87 protsenti risk et tekkis rinnavähk. Kas siis jalutamine või vara maha müümine muudab mu geene ?

Eraldi teemat vast pole vaja, aitab sellestki, et meedias (kus tihti on ka tarbetuid artikleid vähist) kommentaarumid on täis soovitusi õgesti mõtelda, karmat puhastada jm sarnast.

Lihtsalt praegu mu kirjutis Rhalile oli Lutsu Kevade stiilis: "Mis nad siis tulevad meie õue peale ...".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit