Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ärajäänud ravi

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Pirethob

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2014 10:35 pm    Teema: Ärajäänud ravi Vasta viitega

Tere! Paar aastat tagasi tuli mul rinnavähk uuesti juba 7aastat tagasi opereeritud rinda. Sattusin uuesti onkoloogiasse operatsioonile teades, et nüüd lõigatakse ära terve rind. Operatsioonieelses vestluses dr. Lehtsaarega, kes loetleb juba saadud ravisid, kuulen , et ta nimetab kiiritusravi. Mina aga kiiritusravi saanud ei ole. Seda on Lehtsaarel raske uskuda, sest on ju üleilmne praktika, et rind ainult sellepärast alles jäetaksegi, et tehakse kiiritusravi rinnale. Ka eelmise operatsiooni tegi tema, kuid ravid määras ja kontrollis olen käinud teise arsti juures muidugi samas kliinikus . Kiiritus jäi ära terapeudi hooletuse, hoolimatuse tõttu. See polegi anekdoot, et pead ise arstile ütlema, mis ravi on vajalik.
Ega imestagi, et selline asi juhtus, sest kogu aeg oli süda raske ja tajusin terapeudi äärmiselt pealiskaudset ja muretut suhtumist. 7 aaasta jooksul mitte kordagi rindade kompamist ! Mammograafis ikka käisin.
Nüüd käin 2 korda aastas kontrollis Padriku juures, kes on küll väga hoolas. Iga kord kompab tervet rinda, kontrollib kaela ja kaenlaalused lümfisõlmi. Ei piirdu vaid uue retsepti kirjutamisega. Leiab aega ja tahtmist patsienti märgata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siirilii

PostitusPostitatud: Nelj Märts 06, 2014 9:46 am    Teema: Vasta viitega

Minul ka osaline op ja peale keemiat tuleb kiiritus. Uskumatu, kui sa seda räägid. Aga kas sa raviplaanist ei vaadanud, et peaks sul kiiritus algama? Täitsa jama lugu küll.
Tagasi üles
Pirethob

PostitusPostitatud: Nelj Märts 06, 2014 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tookord ei olnudki mul raviplaani, see oli 2003. aastal.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2014 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Kurb on kuulda et teiega selline asi juhtus. Aga mul on hea meel et teil oli julgust sellest siia kirjutada. See on kasulik neile kes seda teekonda alles alustavad. Ja muidugi on mul hea meel et teil nüüd hea arst on. Kõik kes meie raviga tegelevad peaksid aru saama et meil pole lihtsalt köha ja me väärime väga hoolast meditsiinilist järelvalvet. Ja kui arstidel pole aega siis peaks keegi teine üle võtma selle kohustuse et meile ravi kulguu ja üksikasju seletada. Ja teie kogemus on muidugui jälle näide sellest et me ikka peame ise oma ravil ja tervisel silma peal hoidma, ise peame infot leidma ja ennast teavitama et selliseid vigu rohkem ei juhtuks.

Kuidas teil muidu läheb nüüd 2 aastat peale operatsiooni? Kas saite seekord kiiritust peale rinna eemaldamist?
Tagasi üles
Pirethob

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2014 5:03 pm    Teema: Vasta viitega

Peale oppi oli konsiilium koos, lugesin neid pabereid ja rinna eemaldamise järel ei ole enam kiiritusel mõtet. Nii, et sain 4 kuuri keemiaravi ja praegu võtan nolvadexi 3- ndat aastat ja läheb hästi.
Tagasi üles
kerahein

PostitusPostitatud: Püh Märts 30, 2014 7:28 am    Teema: Tere! Vasta viitega

Kirjutasin privasse.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid