Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Suhkur - kui ohtlik?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lisetta

PostitusPostitatud: Reede Juul 19, 2013 1:43 am    Teema: Suhkur - kui ohtlik? Vasta viitega

Tere!

Minu emal on vähk ja olen selle foorumi pea-aegu läbi lugenud ja sellest on olnud palju abi. Aitäh teile!!!

Küsimus suhkru kohta - olen siit foorumist lugenud, et seda on vähi korral ohtlik süüa. Samas pole tähele pannud, et mu ema suhkrut väldiks ja hirmuga mõtlen, et täna pakkusin talle ise kooki, kus sees oli suhkur.

Kas peaksin temaga sellest rääkima, äkki ta ei tea, et suhkurt ei tohi süüa? Üldiselt me ei räägi tema haigusest peaaegu üldse. Kui ohtlik suhkru söömine on ja kas kõigi vähiliikide puhul?

Kõike head ja palju jõudu teile!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erin

PostitusPostitatud: Reede Juul 19, 2013 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole nüüd päris pädev rääkima, ma pole arst. Aga mitmest kohast olen lugenud, et vähk toitub suhkrust. Seega usun, et magusaga liialdada ei maksa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sally

PostitusPostitatud: Reede Juul 19, 2013 11:39 am    Teema: arutelud Vasta viitega

Minu arst eriti ei piira toitumist,aga suhkru ja mee kohta ütles ka,et hoidugu ma tarbimisest.Samuti ei soovitata selliseid magusaid puuvilju nagu banaan,viinamari ja mango.Mett lubati maksimaalselt 1tl päevas.Igalt poolt on lugeda,et vähk toitub suhkrust.Parem on ikkagi hoiduda.Aga loomulikult,kui tuleb väga isu,siis korra võib pattu ju teha. Smile
Aga kuna aju vajab oma tööks magusat ja ilma selleta ei saa,siis raamatus Vähi vastu, soovitatakse kasutada agaavi siirupit,sest see on madala glükeemilise indksiga ja seetõttu ohutum.Agaavi siirupit saab osta Kaubamaja vanas osas asuvast Biomarketist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
liiv

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2014 8:02 am    Teema: Vasta viitega

vähk toitub glükoosist. nisujahu on sama halb valik, vbl
hullemgi, kuna veresihkur pysib liiga kõrge liiga kaua.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit