Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Leinanõustaja Tartumaal?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Abiorganisatsioonid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sally82

PostitusPostitatud: Reede Juul 08, 2011 11:11 pm    Teema: Leinanõustaja Tartumaal? Vasta viitega

Umbes aasta tagasi suri mu ema vähki. Kirjutasin sellest loost ka ema haiguse ajal siia foorumisse. Esimese hooga tegin ära ikka need asjad, mis tingimata vaja olid. Siis püüdsin eluga edasi minna. Nüüd, kui peagi on käes ema surma-aastapäev, tunnen, et tahaksin oma emast kellegagi rääkida, mõne neutraalse inimesega, kes mu lihtsalt ära kuulaks.

Kas keegi oskab soovitada kedagi Tartus või Tartu lähedal?

Aitäh,
Sally
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lauriinek

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2013 10:45 am    Teema: Leinanõustaja Tartumaal? Vasta viitega

Tere! Ma oskan ainult niipalju öelda, et TÜ Kliinikumi naistekliinikus töötab hingehoidjana Naatan Haamer. Äkki saab tema kuidagi aidata? Tema email peaks olema nimi. perekonnanimi@kliinikum. ee

Või teine võimalus oleks otsi mõni asjalik kirkuõpetaja ja räägi temaga. Nendega rääkimine ka tavaliselt aitab.
Tagasi üles
Lauriinek

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2013 10:47 am    Teema: Leinanõustaja Tartumaal? Vasta viitega

Naatan Haamer töötab hingehoidjana ja äkki ta oskab Sulle kedagi soovitada.
Tagasi üles
zain123
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2014 9:26 am    Teema: Vasta viitega

No õnneks-õnnetuseks otsustas mu ülemus minu eest ja kavala võttega vahetas-vähendas koos mu ametinimetusega ka töö- ja närvipinget. Aga mis sellest, see-eest olen mina rõõmsalt haiguslehel, saades haigusraha rohkem kui tööle minnes palka .)
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Abiorganisatsioonid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit